Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
lenqaa

dziwny smak - czy to ciąża?

Polecane posty

Czym może być spowodowana taka zmiana smaku? Od około Sylwestra (gdzie z własnej głupoty dużo wypiłam na pusty żołądek i odchorowywałam to przez dwa dni bólem nerek, żołądka i wątroby) nie czuję normalnie smaku. Gotowane jedzenie nie ma go prawie wcale albo jest on inny i nieprzyjemny, a chipsy i słodycze smakują jak ziemia. Kawa, papierosy i alkohol smalują normalnie. Przez to od Nowego Roku jem góra jeden posiłek dziennie. Dodam, że biorę antykoncepcję hormonalną w tabletkach i mam aktualnie krwawienie z odstawienia. Nerki i wątroba pobolewają mnie do tej pory. Czy to może być coś związanego z nimi? Czy może powinnam zrobić badanie krwi w kierunku ciąży? Testy wychodzą negatywne, nawet ten super czuł z Pink robiony 3 dnia krwawienia. Miał ktoś coś takiego? Dodam, że jestem w ogromnym strachu, że to może być ciąża, bo nie jestem na nią gotowa i życiowo jestem pod ogromnym stresem od połowy grudnia jeśli to może mieć jakiś wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, lenqaa napisał:

Miał ktoś coś takiego?

Tak, znajoma u której zdiagnozowano Covid. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Nemetiisto napisał:

Tak, znajoma u której zdiagnozowano Covid. 😜

poważnie? byłam pewna, że już przeszłam covid, nie wiedziałam nawet, że to może być objaw😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, lenqaa napisał:

poważnie? byłam pewna, że już przeszłam covid, nie wiedziałam nawet, że to może być objaw😳

No tak. Tak samo facet mojej siostry. To był u niego jedyny objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często tak zaczyna się kironawirus. Zrób lepiej test na covid a nie ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×