Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Connesseur

Chwalenie sie swoją partnerką

Polecane posty

Mam taki problem o ile jest to problem... nie moge sie powstrzymac przed chwaleniem sie swoją partnerką i dzieleniem się jej intymnymi zdjęciami na róznych forach. Mam tez fantazje o organizowaniu z nią gangbangu. Co z tym zrobic? Są okresy kiedy daję spokoj a po jakimś czasie problem wraca. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Connesseur napisał:

Mam taki problem o ile jest to problem... nie moge sie powstrzymac przed chwaleniem sie swoją partnerką i dzieleniem się jej intymnymi zdjęciami na róznych forach. Mam tez fantazje o organizowaniu z nią gangbangu. Co z tym zrobic? Są okresy kiedy daję spokoj a po jakimś czasie problem wraca. 

podłe, nielegalne i prawnie niedozwolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Connesseur napisał:

Wiem

To po kiego grzyba trolujesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie troluje ani nie szukam usprawiedliwienia bo go nie ma. Zastanawiam.sie tylko jak z tym skonczyc skutecznie. Bo probowalem..kasowalem.filmiki zdjecia by za jakis czas je odzyskiwac i zaczynac od nowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Connesseur napisał:

Nie troluje ani nie szukam usprawiedliwienia bo go nie ma. Zastanawiam.sie tylko jak z tym skonczyc skutecznie. Bo probowalem..kasowalem.filmiki zdjecia by za jakis czas je odzyskiwac i zaczynac od nowa. 

Proponuję dojrzeć. Co innego gdy kobieta ma podobne preferencje i robi się to we dwoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
10 minut temu, Connesseur napisał:

Nie troluje ani nie szukam usprawiedliwienia bo go nie ma. Zastanawiam.sie tylko jak z tym skonczyc skutecznie. Bo probowalem..kasowalem.filmiki zdjecia by za jakis czas je odzyskiwac i zaczynac od nowa. 

Uzależnienia trzeba leczyć, pospiesz się oby nie było za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój były chłopak też tak miał. Zawszę chciał żebym się nago pokazywała przy obcych albo jego znajomych... Na początku tylko w domu ale z czasem na pływalni nad jeziorem w przebieralnij itd. Na początku się trochę się wstydziłam jak powiesił sobie w domu moje zdjęcia nago wtedy to już wszyscy mnie mogli zobaczyć 

.. Zwłaszcza na dwóch zdjęciach jest wszystko widać... Z czasem się przyzwyczaiłam 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Daria 24 napisał:

Mój były chłopak też tak miał. Zawszę chciał żebym się nago pokazywała przy obcych albo jego znajomych... Na początku tylko w domu ale z czasem na pływalni nad jeziorem w przebieralnij itd. Na początku się trochę się wstydziłam jak powiesił sobie w domu moje zdjęcia nago wtedy to już wszyscy mnie mogli zobaczyć 

.. Zwłaszcza na dwóch zdjęciach jest wszystko widać... Z czasem się przyzwyczaiłam 

Jak się z tym czułaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Daria 24 napisał:

Mój były chłopak też tak miał. Zawszę chciał żebym się nago pokazywała przy obcych albo jego znajomych... Na początku tylko w domu ale z czasem na pływalni nad jeziorem w przebieralnij itd. Na początku się trochę się wstydziłam jak powiesił sobie w domu moje zdjęcia nago wtedy to już wszyscy mnie mogli zobaczyć 

.. Zwłaszcza na dwóch zdjęciach jest wszystko widać... Z czasem się przyzwyczaiłam 

Twój były chłopak....

A jak jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym tu sie chwalic, mozna wam tylko współczuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Michał55 napisał:

publikowanie czy udostępnianie nagich fotek swojej partnerki bez jej wiedzy i zgody to świństwo.

 

a nawet przestępstwo. Ale fakt, niektórzy mężczyźni mający taki fetysz to robią a nawet próbują być alfonsami (cuckold) swoich własnych partnerek. Kręci ich to, że inny facet, najlepiej atrakcyjny i o wysokiej pozycji społecznej mógłby ją bzyknąć. Traktują swoje partnerki trochę jak towar i seks ich własnej żony lub partnerki z kimś albo bogatym albo o wysokiej pozycji społecznej w ich oczach zwiększa ich wartość. Oczywiście taka patologia najczęściej powstaje wtedy gdy facet mający bardzo niskie poczucie własnej wartości ma w miarę atrakcyjną  partnerkę. Tak mi się wydaje (pewności nie mam), ze to rodzi źródło takich zachowań. Jeśli oczywiście partnerka na takie układy się godzi to dla mnie i tak to jest patologia ale pół biedy. Jeśli to robi za jej plecami to już w zasadzie przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.01.2021 o 22:04, Connesseur napisał:

Mam taki problem o ile jest to problem... nie moge sie powstrzymac przed chwaleniem sie swoją partnerką i dzieleniem się jej intymnymi zdjęciami na róznych forach. Mam tez fantazje o organizowaniu z nią gangbangu. Co z tym zrobic? Są okresy kiedy daję spokoj a po jakimś czasie problem wraca. 

To nie jest problem. Chwal się czym możesz. Ja też się chwalę że w swoim życiu poznałem kobiety, które naprawdę sprawiały że chce się żyć i za to im dziękuję. Tak był ból, rozstania, pretensje żale, może nawet zdrady, ale nie co tak takiego. Chwalę się kobietą bo jest ładna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×