Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 222

Pomocy, inni podrywają moją dziewczynę

Polecane posty

Mam  problem bo od zawszę byłem zazdrosny o moją dziewczynę, jest kłopot bo też rzadko się widzimy (raz na 3 lub 4ry miesiące) ale to nie ważne bo jesteśmy bardzo zakochani, jednak jest problem bo trafiło mi się tak że ona jest bardzo ładna i  choć spędzimy większość dni pisząc ze sobą i czasem rozmawiając przez FB to jednak jestem o nią zazdrosny a jeszcze dziś mi powiedziała coś strasznego.

My jesteśmy ze sobą bardzo szczerzy i powiedziała mi dziś że od czasu kiedy jesteśmy razem to było 3ch których ją podrywało (oczywiście nie na raz), powiedziała  im że ma już chłopaka i że nie chcę się z żadnym z nich spotkać, najgorsze jest to że jeden (ten co ją niedawno zapytał) jest z jej pracy i boje się co teraz.

Wiem że ona jest szczera i że mogę jej ufać no ale co jeśli on nie odpuści i nie zaakceptuję tego, i tego najbardziej się boję

Też żle mi z  tym że wielu się za nią ogląda, oczywiście teraz mniej bo mniej ludzi jest na ulicach ale ogólnie to często widziałem że był ktoś kto się za nią oglądał

Edytowano przez Gość 222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość 222 napisał:

najgorsze jest to że jeden (ten co ją niedawno zapytał) jest z jej pracy i boje się co teraz.

Może to i lepiej dla Was jeśli on się Nią zajmie? Co to za związek bez spotkań? Tracicie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Nemetiisto napisał:

Może to i lepiej dla Was jeśli on się Nią zajmie? Co to za związek bez spotkań? Tracicie czas.

ale my jesteśmy w sobie bardzo zakochani, mamy bardzo dobry związek, po prostu boje się co się stanie jeśli on mimo wszystko nie odpuści i co jeśli nadal będzie ją podrywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość 222 napisał:

co jeśli nadal będzie ją podrywał

Trza będzie dać w mordę 🤔

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość 222 napisał:

po prostu boje się co się stanie jeśli on mimo wszystko nie odpuści i co jeśli nadal będzie ją podrywał

Twoja dziewczyna będzie miała jeszcze lepszy związek. Jeśli ją kochasz to przecież powinno zależeć Ci na jej szczęściu. Skoro Ty nie możesz jej go dawać na co dzień to powinieneś cieszyć się, że ktoś inny je jej zapewni. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nemetiisto napisał:

Twoja dziewczyna będzie miała jeszcze lepszy związek. Jeśli ją kochasz to przecież powinno zależeć Ci na jej szczęściu. Skoro Ty nie możesz jej go dawać na co dzień to powinieneś cieszyć się, że ktoś inny je jej zapewni. 😜

Ale przecież pewnie to jest ktoś kto miał wiele przed nią a ja i ona byliśmy dla siebie 1wsi i jedyni, nie chcę nawet przez chwilę myśleć by ktoś inny mi ją zabrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Nemetiisto napisał:

Może to i lepiej dla Was jeśli on się Nią zajmie? Co to za związek bez spotkań? Tracicie czas.

Ale skąd wiesz że się ją zajmie? nie raz widziałem takie coś że kolesie w pracy podrywają na potęgę by "się zabawić" i potem rzucają. 

Także odbierają innym i mają to gdzieś co będzie dalej, oby tylko ten raz się im udało skończyć z nimi w łóżku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwiazki na odleglosc nie maja racji bytu

dla mnie widywanie raz na tydzien by nie mialo sensu, a co dopiero 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×