Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gajus332

Jeśli nie mam uczuć do mężczyzn a chce z nimi seks uprawać (bez zobowiązań) to i tak będe gejem?

Polecane posty

Nie chciałbym być z nimi w związkach ale lizać pały lub czuć go w tyłeczku to bym chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja jak miałem z 16 lat i mega potrzeby to z kolegą sobie lizaliśmy i się pieściliśmy ale nie wkładaliśmy sobie w dupke bo to uważaliśmy za zbyt gejowe już. Robiliśmy to czasem przez jakieś 2 lata z raz w miesiącu. Chcieliśmy tylko sobie wtedy pomóc jakby w rozładowywaniu tego napięcia. Dziś mamy normalne rodziny i wspominamy to z uśmiechem. Jak nie będziesz robił tego często tylko raz kiedyś to nie będziesz gejem. Pamiętaj że wazne żeby Ci się ci**i i cycki nie przestały podobać bo wtedy nie będzie już tak fajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PrawiczekPzn napisał:

Tak ale zdanie kobiet też się liczy.
Ja wiem, że ludzie konserwatywni: religijni często wierzą w wybór.

 

Ale prawda jest taka, jak to się rozniesie,
to kobiety nie są tak tolerancyjne dla mężczyzn lubiących jakieś formy homose.ksu jak mężczyźni dla kobiet.
Mimo tej całej rzekomej religijnej tolerancji dla wyboru orientacji.

Więc jak będziesz tak mocno trąbił, o tym co wyprawiasz.

To g.ejem możesz zostać jeśli blisko 90% kobiet da Ci z samego tego powodu kosza.
(pozostałe 10% mogą dać Ci kosza z innych powodów)

Bo g.ejem możesz nie być tylko bi.
Ale nie liczy się, co Ty myślisz o sobie, tylko co kobiety pomyślą o tobie.
Jeśli 100% kobiet nie uwierzy, że jesteś bi, to choćbyś nim był, to w praktyce pozostaniesz tylko g.ejem...

 

 

 

No, ja rozumiem, że tak źle nie będzie.
Ale jeśli będzie za dużo trąbienia to pamiętaj, że masz mniejszą pulę kobiet do wyboru....

Podczas gdy Les starają się nie trąbić, bo potem mają za dużo chętnych uwodzicieli.
czy chętnych ich konwersji do świata bi za pomocą ich pen.isa....

Sugerujesz, że jeśli jakaś kobieta będzie miała zdanie, że jeśli Autora kręcą również kobiety, ale lubi posuwać facetów, to jest homo - to jej zdanie będzie się liczyć? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty wszystko niepotrzebnie komplikujesz. Idąc dalej Twoim tropem, chłopaczek zgwa-łcony przez żołnierzy będzie gejem („praktycznym”)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, agent of Asgard napisał:

Jak Ty wszystko niepotrzebnie komplikujesz. Idąc dalej Twoim tropem, chłopaczek zgwa-łcony przez żołnierzy będzie gejem („praktycznym”)?

Przez żołnierzy nie ale przez księdza tak. 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, lex napisał:

ty co w tym jest takiego fajnego jak koleś Ci gałe robi? faceci są chuyowi w tych tematach, po co sobie utrudniać skoro możesz z laską? nie kumam.. 

Wiem ale to trochę skomplikowane. Penwie pomyślicie ze bylem jakimś zyebem ale miałem postanowienie że pierwszy raz zrobie z żoną bądź ewentualnie jak będę już zaręczony. I tak było a te duże potrzeby zaspokajal mi kolega za co mu jestem wdzięczny to była tylko przyjacielska pomoc i nic więcej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, lex napisał:

czyli tylko pomoc, taka sama jak przy składaniu szafy? to znaczy jestes bi, dymasz laski i facetów? 

Od kąd mam żonę nie tknąłem w tych celach żadnej pały faceta ani pipki dziewczyny. Robie tylko i wyłącznie z żoną! A to kiedys to wsumie tylko taka mała przygoda może nawet ciekawość nic szczególnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2021 o 03:17, PrawiczekPzn napisał:

Aktualnie to nie tylko konserwatyści ale LGBT uważają, że bisem, gejem czy hetero  można się stać, a potem zaprzestać.
No i właściwie coraz więcej jest wersji niebinaryzmu w orientacji czyli płynnej orientacji.

 

to ja mam szczęście albo nieszczęście (może nie szczęście bo nie idę za nowymi trendami). Jestem tolerancyjny wobec LGBT+ ale sam jestem absolutnie binarny ....

https://thumb-p0.xhcdn.com/a/3oEbBMGkXJFORiWMhdKtXg/000/080/358/230_1000.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czuję się facetem, jestem wierny swemu końcowi skali Kinsey’a i nie planuję zmieniać płci ani orientacji. 🖐

Jeśli chcesz, to sobie szukaj usprawiedliwień.. 😈

Edytowano przez agent of Asgard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

No, ale chyba nie jesteś najbardziej fundamentalistycznie wierny tej skali,

skoro nie wykluczasz, by Twoja "partnerka" zmieniła płeć, lub / i orientację.

Co? Skąd ten pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PrawiczekPzn napisał:

zgaduje, Testuje wody.
Nawet nie wiem, czy ta wypowiedź to zaprzeczenie oskarżeniu?, że mógłbyś nie być tak tolerancyjny, a jesteś tolerancyjny na maksa nawet w życiu personalnym,
czy zaprzeczenie, że jednak jesteś fundamentalistycznie wierny binarnej skali i tego oczekujesz od partnerki....

Nie mógłbym być z kimś, kto zmienił płeć albo orientację. Nie jestem bi. I raczej to nie ma nic wspólnego z tolerancją, bo nic m8 do tego, co inni robią w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PrawiczekPzn napisał:

No, czyli nie chciałbyś mieć kobiety zrobionej z faceta?

Ale nie mogę uwierzyć, że odmówiłbyś byłej Lesbijce, lub Bijce, co stwierdziła, że jednak jest lub chce być hetero 100%??

To uwierz 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Dzięki za wsparcie, Siostra. ❤️

Nie ma problemu 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PrawiczekPzn napisał:

problem jest bo nie powiedział tego samodzielnie,
więc podejrzewam, że coś skrywa...

Powiedziałby sam, to być może bym uwierzył.

Tak skrywa na pewno mroczne tajemnice 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, problem z kimś, kto „zmienił orientację” jest taki, że być może ta osoba sama nie wie, czego chce i czy można jej zaufać, skoro nie ma świadomości własnej seksualności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

A nie? 🤔

Myślałam że mają nie wiedzieć 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, PrawiczekPzn napisał:

wydawało mi się, że moje posty są dość świetliste i wręcz iluminują jasnością....

Nie , też dla mnie Twoje posty nie są jasnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

Może oglądajcie więcej rosyjskiej, ukraińskiej i słowackiej TV, to będziecie bardziej tolerancyjni dla alternatywnej gramatyki...

Tolerancyjni dla alternatywnej gramatyki mówisz , myślę że nie tylko dla nas Twoje posty nie są jasnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, PrawiczekPzn napisał:

nie tylko Wy macie problemy z alternatywną gramatyką....

Domyślam się że nie my jedyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Moim zdaniem nie o gramatykę tu chodzi, a o to, że Kolega nie chce bądź nie potrafi się jasno wyrażać.

Też tak myślę 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2021 o 00:15, Dupciach napisał:

Wiesz ja jak miałem z 16 lat i mega potrzeby to z kolegą sobie lizaliśmy i się pieściliśmy ale nie wkładaliśmy sobie w dupke bo to uważaliśmy za zbyt gejowe już. Robiliśmy to czasem przez jakieś 2 lata z raz w miesiącu. Chcieliśmy tylko sobie wtedy pomóc jakby w rozładowywaniu tego napięcia. Dziś mamy normalne rodziny i wspominamy to z uśmiechem. Jak nie będziesz robił tego często tylko raz kiedyś to nie będziesz gejem. Pamiętaj że wazne żeby Ci się ci**i i cycki nie przestały podobać bo wtedy nie będzie już tak fajnie. 

😂🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×