Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zośka42

Spotkanie z kimś, kto wyrządził mi krzywdę

Polecane posty

W sobotę w mojej pracy ma robić zdjęcia kobieta, która skłóciła mnie z mężem. Zrobiła to dla swojego interesu. Chciała usilnie kupić od nas naszą działkę budowlaną, która nie jest na sprzedaż. Działkę trzymamy dla siebie, a ona chciała na niej zrobić interes. Ja byłam przeciwna tej sprzedaży. Wtedy ta kobieta(wówczas nasza znajoma)zaczęła buntować mojego męża przeciwko mnie i opowiadać nieprawdziwe informacje(np.że go okłamuję, posądzam o zdrady,obgaduję, że powinien rozstać się ze mną) . Na sam koniec dołączył do niej jej mąż. Ostatecznie zerwali ze mną znajomość. Było to pół roku temu i bardzo poróżniło mnie i mojego męża. Kobieta ta będzie, jak już napisałam, robić zdjęcia u mnie w pracy w tą sobotę. Będą to zdjęcia pamiątkowe, pojedyncze i grupowe. Firma obchodzi 30 lecie otwarcia. Nie wyobrażam sobie spotkania z tą kobietą, do dziś mam przez nią nieprzyjemności w domu. Nie wiem, jak się zachowam, gdy spotkam ją twarzą w twarz. Jak w ogóle powinnam się zachować?Czy ktoś mógłby mi coś poradzić?Dla mnie to spotkanie to duży stres.

Edytowano przez Zośka42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---?---
4 godziny temu, Zośka42 napisał:

W sobotę w mojej pracy ma robić zdjęcia kobieta, która skłóciła mnie z mężem. Zrobiła to dla swojego interesu. Chciała usilnie kupić od nas naszą działkę budowlaną, która nie jest na sprzedaż. Działkę trzymamy dla siebie, a ona chciała na niej zrobić interes. Ja byłam przeciwna tej sprzedaży. Wtedy ta kobieta(wówczas nasza znajoma)zaczęła buntować mojego męża przeciwko mnie i opowiadać nieprawdziwe informacje(np.że go okłamuję, posądzam o zdrady,obgaduję, że powinien rozstać się ze mną) . Na sam koniec dołączył do niej jej mąż. Ostatecznie zerwali ze mną znajomość. Było to pół roku temu i bardzo poróżniło mnie i mojego męża. Kobieta ta będzie, jak już napisałam, robić zdjęcia u mnie w pracy w tą sobotę. Będą to zdjęcia pamiątkowe, pojedyncze i grupowe. Firma obchodzi 30 lecie otwarcia. Nie wyobrażam sobie spotkania z tą kobietą, do dziś mam przez nią nieprzyjemności w domu. Nie wiem, jak się zachowam, gdy spotkam ją twarzą w twarz. Jak w ogóle powinnam się zachować?Czy ktoś mógłby mi coś poradzić?Dla mnie to spotkanie to duży stres.

Kwestia tego jak bardzo was poróżniła,i na jakiej płaszczyźnie.

Jeśli zaś chodzi o reakcję na jej obecność,na pewno nie pokazuj dystansu i braku pewności siebie, bądź odważna, pokaż jej swoją wartość i zaznacz swoją obecność,nie chowaj się za zasłoną stresu i bądź sobą.

Chyba że chowasz zadrę w sercu,w takim wypadku, powinnaś to wyrzucić z siebie,nie tylko dlatego że to ci nigdy nie da spokoju ale również dlatego aby ona wiedziała że jesteś silną kobietą.

Weź ją na stronę i powiedz otwarcie co myślisz, prawdopodobnie nigdy więcej nie będzie takiej okazji,a i ona będzie zaskoczona nie mniej niż Ty.

Powodzenia,i daj spokój stresowi,to tylko chwilowe uczucie które mija gdy zaczniesz robić to co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×