Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

7 minut temu, Gapa1111 napisał:

A Wy jak często pomagacie rodzeństwu? 

Niekoniecznie z dziećmi, bo nie ta odległość, ale dość często. Kiedyś o wiele więcej, ale to też już zakrawało o wykorzystywanie i zmniejszyłam pomoc stosownie do mojego czasu i możliwości. Szczególnie odkąd się wyprowadziłam i założyłam swoją rodzinę.

Pomagam ile mogę, ale nie jestem na każde zawołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Latem na dłużej bawią się razem to ja nie musze się angażować za bardzo. Jedynie pilnuje żeby się nie zabili i daje im jedzenie i picie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gapa1111 napisał:

A jak zareagować, jeśli w odwecie zabroni mi się z nimi widywac? 

Powiedz, że nie robi na złość tobie, tylko swoim dzieciom. Nie daj się szantażować.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za rady, mój mąż miał takie zdanie jak Wy, razem jakoś to ogarniemy! 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gapa1111 napisał:

Dziękuję wszystkim za rady, mój mąż miał takie zdanie jak Wy, razem jakoś to ogarniemy! 

Twoj maz To Marty facet, Widzi ze twoja siostra Cię za bardzo wykorzystuje I chce ci uzmysłowić ze za bardzo sobie pozwalasz wchodzić na glowe ... jesteście rodzina Ty i twój maz. Twoja siostra ma swoją rodzine i uwierz mi ze to ona pierwsza do ciebie przyjdzie po pomoc niż ty do niej😊z rodzicami tez sobie porozmawiaj, ze sobie nie zyczych grania na twoim sumieniu i tyle, a jak nie to zerwij na jakiś czas kontakt to powinno pomoc 😉 nie daj się wykorzystywać i pomysł o sobie i swoim zdrowiu psychicznym a ty się biedna obwiniasz...😒trzymam kciuki👍

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jesteś bardzo miła! Ulżyło mi już i czuję ze mam nowa siłę dzięki Wam i mężowi! 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×