Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ananas12

Ocena wyglądu przez mężczyzn

Polecane posty

Dziewczyny, czy zdarzyła wam się sytuacja że chłopak z którym np. kręciłyście oceniał coś z waszego wyglądu bez pytania? xD tzn. na przykład macie krzywe zęby i ktoś powiedział: Masz krzywe zęby. Albo macie krzywe nogi i ktoś to powie tak wprost, albo lakier wam opryśnie i chłopak to skomentuje, mimo że nie pytajcie o nic związanego z wyglądem xD To są zmyślone przykłady, ale miałam takie sytuacje i to kilka razy. Czy tylko ja tak miałam i uważam że to nie na miejscu? W sensie mężczyźni nie powinni zwracać uwagę na takie szczegóły, a już napewno nie komentować tego bez pytania, zraża mnie to do kogoś od razu:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiłaś na prostaków bez odrobiny kultury, ogłady i jakiegokolwiek wyczucia 🙂 A raczej sama ich sobie wybrałaś i to do randkowania - raczej nie ma się czym chwalić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dorin92 napisał:

Trafiłaś na prostaków bez odrobiny kultury, ogłady i jakiegokolwiek wyczucia 🙂 A raczej sama ich sobie wybrałaś i to do randkowania - raczej nie ma się czym chwalić 😉

Cieszę się że Ty wybierasz pomyślnie. Myślałam że randkuje się właśnie po to żeby zobaczyć czy ktoś jest bez kultury i ogłady czy wprost przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ananas12 napisał:

Cieszę się że Ty wybierasz pomyślnie. Myślałam że randkuje się właśnie po to żeby zobaczyć czy ktoś jest bez kultury i ogłady czy wprost przeciwnie:)

Jeżeli trafiło Ci się to ileś tam razy, że aż samą Cię to zaniepokoiło na tyle, że aż powstał temat na forum - znaczy, że jest coś na rzeczy ewidentnie i sama zauważyłaś jakiś schemat 🙂 czyli w jakiś sposób takich typów sobie wybierasz z tłumu i nie jest to kwestia pojedynczego przypadku. Poza tym skoro z nimi kręcisz, to znaczy, że troszkę się już znacie, że jakaś rozmowa poszła i czymś Cię do siebie przekonał. A kwiatki wychodzą później, czyli słabo wyłapujesz niepokojące sygnały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od żadnego faceta nie uslyszalam niczego takiego. Przykre to i mnie bardzo dziwi właśnie, że słyszysz takie komentarze. Za to ciągle słyszę od kobiet coś niemiłego odnośnie wyglądu. I kobiety ogólnie są dla mnie niemiłe, nawet obce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Dorin92 napisał:

Jeżeli trafiło Ci się to ileś tam razy, że aż samą Cię to zaniepokoiło na tyle, że aż powstał temat na forum - znaczy, że jest coś na rzeczy ewidentnie i sama zauważyłaś jakiś schemat 🙂 czyli w jakiś sposób takich typów sobie wybierasz z tłumu i nie jest to kwestia pojedynczego przypadku. Poza tym skoro z nimi kręcisz, to znaczy, że troszkę się już znacie, że jakaś rozmowa poszła i czymś Cię do siebie przekonał. A kwiatki wychodzą później, czyli słabo wyłapujesz niepokojące sygnały. 

No cóż, może coś w tym jest.Dla mnie takim niepokojącym sygnałem jest właśnie raczej dopiero takie komentowanie wyglądu od czapy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, marie3 napisał:

Ja od żadnego faceta nie uslyszalam niczego takiego. Przykre to i mnie bardzo dziwi właśnie, że słyszysz takie komentarze. Za to ciągle słyszę od kobiet coś niemiłego odnośnie wyglądu. I kobiety ogólnie są dla mnie niemiłe, nawet obce. 

No właśnie mnie dziwią takie komentarze mężczyzn, dlatego aż rozpoczęłam temat żeby zobaczyć czy to po prostu mi takie gagatki się trafiają. 

Przykro mi z kolei że Ty słyszysz to od kobiet. 

Ogólnie komentarze na temat wyglądu to coś co nie powinno mieć w ogóle miejsca (no chyba że chodzisz z twarzą w czekoladzie czy liściem na głowie)

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grunt, żeby jak najszybciej odprawiać z kwitkiem takich ananasów, bo to taktyka na obniżenie samooceny kobiety, stosowana przez facetów toksycznych, którzy chcą swoją ofiarę maksymalnie omotać i przywiązać do siebie, żeby czuła się niewystarczająca dla kogoś lepszego i żeby nie odeszła, gdy będzie jej już regularnie serwował piekiełko 🙂

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ananas12 napisał:

Dziewczyny, czy zdarzyła wam się sytuacja że chłopak z którym np. kręciłyście oceniał coś z waszego wyglądu bez pytania? xD tzn. na przykład macie krzywe zęby i ktoś powiedział: Masz krzywe zęby. Albo macie krzywe nogi i ktoś to powie tak wprost, albo lakier wam opryśnie i chłopak to skomentuje, mimo że nie pytajcie o nic związanego z wyglądem xD To są zmyślone przykłady, ale miałam takie sytuacje i to kilka razy. Czy tylko ja tak miałam i uważam że to nie na miejscu? W sensie mężczyźni nie powinni zwracać uwagę na takie szczegóły, a już napewno nie komentować tego bez pytania, zraża mnie to do kogoś od razu:0

To normalne, że ludzie zwracają uwagę na takie rzeczy, natomiast masz rację, że nie pytani nie powinni o tym mówić. Jest to jak najbardziej nie na miejscu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się następnym razem trafi to odplac mu tym samym, zobaczymy co powie. Założę sie ze żaden koło Brada Pitta nawet nie stał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Ananas12 napisał:

Dziewczyny, czy zdarzyła wam się sytuacja że chłopak z którym np. kręciłyście oceniał coś z waszego wyglądu bez pytania? xD tzn. na przykład macie krzywe zęby i ktoś powiedział: Masz krzywe zęby. Albo macie krzywe nogi i ktoś to powie tak wprost, albo lakier wam opryśnie i chłopak to skomentuje, mimo że nie pytajcie o nic związanego z wyglądem xD To są zmyślone przykłady, ale miałam takie sytuacje i to kilka razy. Czy tylko ja tak miałam i uważam że to nie na miejscu? W sensie mężczyźni nie powinni zwracać uwagę na takie szczegóły, a już napewno nie komentować tego bez pytania, zraża mnie to do kogoś od razu:0

Tak, że mam zmarszczki pod oczami jak się śmieję. A sam też miał przygłup jeden i w dodatku miał zakola i parę innych defektów ale ja jestem kulturalna więc nie komentowałam. Z resztą zmarszczki pod oczami podczas śmiechu ma większość ludzi po 30tce 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Laurittka napisał:

Tak, że mam zmarszczki pod oczami jak się śmieję. A sam też miał przygłup jeden i w dodatku miał zakola i parę innych defektów ale ja jestem kulturalna więc nie komentowałam. Z resztą zmarszczki pod oczami podczas śmiechu ma większość ludzi po 30tce 😂

Ja cię... 😕 Co odpowiedziałaś?

Oni sami mają milion kompleksów i próbują dołować innych. To wniosek. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ananas12 napisał:

Ja cię... 😕 Co odpowiedziałaś?

Oni sami mają milion kompleksów i próbują dołować innych. To wniosek. 

Powiedziałam 'no mam i co z tego' dziś nie wiem jak mogłam się z nim spotykać, dobrze że w miarę szybko kopnelam go w dupsko 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×