Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MalaMyszka

Poznałam go przez internet

Polecane posty

Hej, cóż od czego zacząć, może  od tego ze za bardzo chce wierzyć i szukam drugiego dna... Więc od początku i w skrócie poznałam przez internet faceta fajnie się pisało do czasu, z czasem coraz mniej pisał aż doszło do odzywania się 2-3 razy w miesiący, a czasem bylo co 2 mc wytłumaczenie nie mam czasu bo pracuje ( w policji) aż tak są zajęci strasznie ze czasu brak na 1 sms tygodniowo?, Serio to proszę niech mnie ktoś postawi do pionu, bo durna jestem mając nadzieję że moze jak sie spotkamy to to sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zainteresowany, trzyma Cię w rezerwie. Jeśli komuś zależy, to znajdzie czas, choćby i w drodze do toalety. Mało to smacznie może brzmi, ale będąc na delegacji, przez kilka dni pod rząd praktycznie 24/7 z kontrahentami, jakoś ten czas znalazłem. A nawet policjant je, śpi i chodzi do toalety. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MalaMyszka napisał:

proszę niech mnie ktoś postawi do pionu

Daruj sobie już tego faceta. Pisze do Ciebie tylko dlatego, że nie ma odwagi napisać, że nudzi go już Wasza konwersacja. On nie czuje żadnego: "flow" między Wami. Może gdybyście od razu się spotkali, sprawy potoczyłyby się inaczej? Lepiej spotkać się szybko i zweryfikować odczucia żeby nie tracić czasu i nie robić nadziei. Też jednak nie byłoby gwarancji, że po miesiącu sprawy przybrałyby inny obrót. Myślę, że zwyczajnie nie kręci go znajomość z Tobą. To nie jest Twoja wina. Prawdopodobnie nie pasujecie do siebie emocjonalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czasu bo pracuje w Policji.. Daj sobie spokój z nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy splot okoliczności.... Znam z ego forum dokładnie takiego samego faceta, te same zachowanie, ta sama praca hmmmmmm Wniosek?- to ten sam człowiek. Piszę to nie do autora tematu a do innych i zaręczam, że jeśli się ze mną nie rozmówi na forum będzie dym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I Ty nadal sie zastanawiasz i czekasz? Rozsądną kobieta juz dawno by takiego pogoniła, gdyby facet do mnie sie odzywał raz na dwa tygodnie czy miesiąc to od razu byłoby widać ze nie zależy mu żeby mnie poznać i pisze jak mu sie akurat przypomni, ze jestem jedna z wielu opcji i pisze pewnie z nudów i żeby sobie ego poprawić i sprawdzić czy nadal na niego lece...tak tak, faceci tak nas sprawdzają, testują. Możliwe, ze on ma kogos. Nie czekaj bo tracisz czas, miej honor kobietom i urwij kontakt definitywnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Malutka92 napisał:

I Ty nadal sie zastanawiasz i czekasz? Rozsądną kobieta juz dawno by takiego pogoniła, gdyby facet do mnie sie odzywał raz na dwa tygodnie czy miesiąc to od razu byłoby widać ze nie zależy mu żeby mnie poznać i pisze jak mu sie akurat przypomni, ze jestem jedna z wielu opcji i pisze pewnie z nudów i żeby sobie ego poprawić i sprawdzić czy nadal na niego lece...tak tak, faceci tak nas sprawdzają, testują. Możliwe, ze on ma kogos. Nie czekaj bo tracisz czas, miej honor kobietom i urwij kontakt definitywnie. 

Ucieczka to nie honor, jeśli ma się coś do wyjaśnienia nie ucieka się. A że ma kogoś? To oczywiste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ankapogadanka napisał:

Ucieczka to nie honor, jeśli ma się coś do wyjaśnienia nie ucieka się. A że ma kogoś? To oczywiste!

Hmm ale co tu wyjasniac z nim? Można sobie wyjaśniać cos bedac w związku a nie ze jeszcze sie nawet nie spotkali a on zwodzi ją, długo się nie odzywa to wg mnie wszystko jasne, jest opcja rezerwowa i nie zależy mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Malutka92 napisał:

Hmm ale co tu wyjasniac z nim? Można sobie wyjaśniać cos bedac w związku a nie ze jeszcze sie nawet nie spotkali a on zwodzi ją, długo się nie odzywa to wg mnie wszystko jasne, jest opcja rezerwowa i nie zależy mu.

każda zrobi jak uważa jeśli jakaś czuje się ok z tym jak jest to niech nie wyjaśnia, każdy jest w innej sytuacji nie można porównywać sytuacji i osoby. W mojej sytacji przykładowo jest co wyjaśnić i tego chcę. Nic więcej i sajonara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×