Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
michaael

Sex z pijaną żoną

Polecane posty

Moja żona po alkoholu jest bardziej wygimnastykowana, można z nią bardziej ostro zabawiać się i nie przeszkadza jej, że dostaje mocniejsze klapsy, ciągnięcie za wlosy za piersi. Pozwala na więcej czego by nie robiła jak jest trzeźwa. Kilka razy rozmawialiśmy o trójkątach i chciał bym ją zobaczyć jak zabawia się z innym facetem ale nie chce się zgodzić i mówi, że nigdy tego nie zrobi bo to da mi pretekst, żebym też przespał sie z jakaś dziewczyną ale nie chcę tego i chciał bym zobaczyć ją jak zabawia się z innym. Przypuszczam że brakuje jej odwagi. Nawet po alkoholu mówiła, że nie zrobi tego, i jak widziała już, że sporo wypiła to nie chciała więcej pić, a chciał bym, żeby  poluzowała hamulce.

Czy Wam udało namówić żonę na sex z innym facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swojej nie, ale byłem raz u pewnego małżeństwa, w wieku mocno dojrzałym, pan domu zaproponował alkohol. Jego zona też nam towarzyszyła. Jak już miała w czubie to zaczeła się wręcz dobierać do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, michaael napisał:

Nawet po alkoholu mówiła, że nie zrobi tego, i jak widziała już, że sporo wypiła to nie chciała więcej pić, a chciał bym, żeby  poluzowała hamulce.

 

to chyba powinieneś się cieszyć, że nie chce Cię zdradzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mowa tutaj o trochę pijanych. Ludziom w tym stanie nieraz puszczają hamulce. Ale jak kobieta jest zalana w trupa? Są takie przypadki. Mnie to podchodzi pod nekrofilię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hatszepsut napisał:

 Mnie to podchodzi pod nekrofilię. 

bardziej gwałt. Nigdy nie robiłem czegoś takiego. Nie jestem gwałcicielem. Poza tym jak kobieta jest zalana w trupa to trzeba uważać aby się nie zachłysnęła i nie zmarła z tego powodu - słowem - pilnować ją a nie gwałcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ddt60 napisał:

bardziej gwałt. Nigdy nie robiłem czegoś takiego. Nie jestem gwałcicielem. Poza tym jak kobieta jest zalana w trupa to trzeba uważać aby się nie zachłysnęła i nie zmarła z tego powodu - słowem - pilnować ją a nie gwałcić

Można to tak nazwać, ale w gwałcie robi się to na siłę. A tu kobieta nie protestuje, nawet się nie rusza. Ale w sumie się zgadzam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Hatszepsut napisał:

Można to tak nazwać, ale w gwałcie robi się to na siłę. A tu kobieta nie protestuje, nawet się nie rusza. Ale w sumie się zgadzam. 

no to jest tak jak dasz tabletkę gwałtu. Też może się nie bronić i nie pamiętać co było ale był to gwałt . Jeśli zaleje się w trupa sama to nie uzasadnia możliwości  jej wykorzystania - uniesienia jej spódnicy gdy śpi, zsunięcia majtek i i zgwałcenia a potem jeszcze rozpowiadania. Zdarzyło mi się słuchać takich opowieści na wiejskich weselach - nie wiem czy prawdziwe ale samo chwalenie się czymś takim, nawet jeśli to zmyślona bajka jest obrzydliwe. Bardzo brzydzę się czymś takim, nienawidzę mężczyzn tak traktujących kobiety. Owszem - jeśli kobieta chce można bawić się w bsdm - ale jako zabawa a nie normalne życie.

Edytowano przez ddt60
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×