Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Simon_enter

Pierwszy Pocałunek

Polecane posty

Witam forumowiczów.. 

A więc tak.. Jest jedna dziewczyna. Jest w moim wieku (20 lat), mieszka niedaleko, spotkaliśmy się już  sporo razy. 

Informuję na samym początku, że rok temu, też miałem do niej uczucia, ale byłem zbyt nieśmiały, żeby jej to powiedzieć i napisałem, co miałem.. 

Później się spotkaliśmy po 6, czy 7 miesiącach i powiedziała mi, że gdybym jej "to" powiedział, to też byłoby inaczej.. 

A więc do sedna.. 

W sobotę ona była u mnie w mieszkaniu. Mieliśmy wino, pizzę coś do picia.. No i co.. Gadaliśmy, jedliśmy, piliśmy, potem film.. Na pierwszym filmie się poprzytulaliśmy (leciał romantyczny), na drugim to ona się położyła na moich nogach (ja siedziałem) i się trzymaliśmy za ręce wtedy.. 

No i chciałbym ją pocałować, bo wiem że ona znaczy dla mnie naprawdę dużo. Ona się chce do mnie przytulać, chce się trzymać za ręce, ale nie wiem, czy to ta "moda na przyjaciela", czy coś poważnego (z jej strony oczywiście, bo ja chciałbym coś poważnego). 

Jeżeli mam jakieś szanse na okazywanie uczyć w tej postaci, to proszę o odpowiedź. 

Tak lub nie (obie z uzasadnieniem) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Simon_enter napisał:

No i chciałbym ją pocałować, bo wiem że ona znaczy dla mnie naprawdę dużo. Ona się chce do mnie przytulać, chce się trzymać za ręce, ale nie wiem, czy to ta "moda na przyjaciela", czy coś poważnego (z jej strony oczywiście, bo ja chciałbym coś poważnego). 

Jeżeli mam jakieś szanse na okazywanie uczyć w tej postaci, to proszę o odpowiedź. 

Tak lub nie (obie z uzasadnieniem) 

Moim zdaniem tak nie wygląda "moda na przyjaciela" w sensie że tak się nie zachowuje ktoś kto chce tylko przyjaźnić się.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Simon_enter napisał:

[...] Ona się chce do mnie przytulać, chce się trzymać za ręce, ale nie wiem, czy to ta "moda na przyjaciela", czy coś poważnego (z jej strony oczywiście, bo ja chciałbym coś poważnego). [...]

Kobieta nie zaprzyjaźni się z facetem, który się jej w jakimś sensie nie podoba, więc tak czy inaczej miałbyś szansę 😜 Ale ona tutaj daje Ci wyraźne sygnały, że oczekuje czegoś więcej, więc działaj i nie pytaj. Jeśli przegapisz kolejną okazję, możesz stracić w jej oczach. Popracuj nad pewnością siebie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

leci na Ciebie i to mocno!!!!!

gdyby byla starsza pewnie sama by Cie pocalowala, ale jest mlodziutka i niesmiala, wiec dzialaj, tylko nie pytaj czy mozesz

Najlepiej zaspiewaj jej piosneke, zatancz z nia i wtedy z nienacka, jak bedzie blisko caluj, to dziala 🙂

Edytowano przez 84Michal84
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nenesh napisał:

Popracuj nad pewnością siebie. 

Moja pewność siebie, to jakaś porażka, więc i tutaj leży problem. 

Nieraz mam milion myśli "co by było gdyby.. " i to mnie gubi.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, 84Michal84 napisał:

Najlepiej zaspiewaj jej piosneke, zatancz z nia i wtedy z nienacka, jak bedzie blisko caluj, to dziala 🙂

To jest bardzo dobry plan, ale i gorzej z realizacją. 

Śpiewam dość dobrze, taniec też jest nienajgorszy. 

Dziękuję za odpowiedź

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej mamy chwilę przerwy od spotkań miedzy sobą, bo ja i ona musimy się uczyć na kolokwia i egzaminy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze, byłem kiedyś w identycznej sytuacji. Nie pocałowałem, a potem tego żałowałem. Nie popełnij tego samego błędu. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×