Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
edika35

Czy możliwe że jestem w ciąży?

Polecane posty

Dziewczyny. Pomocy. Dziś jest dzień miesiączki której brak. Z mężem staramy się o dziecko już 7 cykl. Dziś cały dzień temp. 37.5 -37.6.  Test robiony negatywny( chyba) bo już wypatruje chren wie czego. Czy możliwe że test nie pokazał ciąży bo za wcześnie.?? Albo mocz za bardzo rozrzadzony? Bo bardzo dużo pije wody. Ok 3,4l dziennie. Rano nie robiłam. Po południu. Już sama nie wiem co myśleć. Zastanawia mnie ta temp wysoka. I nie spada. A miesiączkuje regularnie. Cykle 24,25dniowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest, ale jeśli robisz w dniu spodziewanej miesiączki to z porannego najlepiej.

Odczekaj że 2-3 dni, jak się okres nie pojawi powtórz test z pierwszego porannego moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w nocy też chodzę siusiu. Nawet 2-3razy. Nie dam rady przespac całej nocy bez siusiania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak duzo pijesz, masz takie zalecenie lekarskie?

Edytowano przez AZS56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, edika35 napisał:

Tylko że w nocy też chodzę siusiu. Nawet 2-3razy. Nie dam rady przespac całej nocy bez siusiania. 

To nie pij tyle na noc, to raz, a dwa, wystarczy z kilku godzin nad ranem. Nie panikuj.

Dlaczego aż tyle pijesz? To chyba trochę za dużo nawet jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chce mi się pić. To nie jest na żadną siłę czy coś. Po prostu mam pragnienie. Nie wiem,może to spowodowane moim Hashimoto czy nadwagą. Nigdy się nie zastanawiałam nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj o tym z lekarzem, jezeli nie ma upalow i nie uprawialas akurat sportu to takie pragnienie normalne nie jest. Zdrowa dla nerek ilosc plynow to nadal 2-2,5 l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jesteś ciekawa ,ale test nic nie zmieni 🙂 albo jesteś albo nie .Spokój natomiast Ci sprzyja .Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×