Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vera7

mieszkanie po mężu

Polecane posty

Mam do Was takie pytanie. Od 10 miesięcy jestem wdową. Po ślubie zamieszkałam z mężem w jego mieszkaniu (było tylko jego bo dostał go jako darowiznę od swoich rodziców). Po śmierci męża dostałam w spadku połowę tego mieszkania, drugą połowę dostali byli teściowie.  Mam teraz nowego partnera.  Jak myślicie jeśli zamieszka teraz ze mną w tym mieszkaniu to teściowie nie będą mieli z tym problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dodałam jeszcze, że teściowie mieszkają w tym samym domu. To znaczy ja na parterze, oni na piętrze. Cały dom był kiedyś ich.

Edytowano przez Vera7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Vera7 napisał:

Mam do Was takie pytanie. Od 10 miesięcy jestem wdową. Po ślubie zamieszkałam z mężem w jego mieszkaniu (było tylko jego bo dostał go jako darowiznę od swoich rodziców). Po śmierci męża dostałam w spadku połowę tego mieszkania, drugą połowę dostali byli teściowie.  Mam teraz nowego partnera.  Jak myślicie jeśli zamieszka teraz ze mną w tym mieszkaniu to teściowie nie będą mieli z tym problemu?

Najlepiej zapytać o to teściów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa i jedynie zostaje się z nimi dogadać. Z doświadczenia moich znajomych wiem, że to bardzo ciężki orzech do zgryzienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teściowie nic raczej wprost nie powiedzą. Ale czy to wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, troll. Cytat z Autorki w innym temacie:

Jestem właścicielką połowy mieszkania. Druga połowa należy do męża z którym jestem po rozwodzie. Wartość mieszkania to 300 000 zł. Mąż mieszka w tym mieszkaniu ze swoją nową partnerką i jej dziećmi. Chciałabym sprzedać swoją połowę. Jak myślicie za ile ktoś byłby skłonny ją kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2021 o 14:10, Vera7 napisał:

Mam do Was takie pytanie. Od 10 miesięcy jestem wdową. Po ślubie zamieszkałam z mężem w jego mieszkaniu (było tylko jego bo dostał go jako darowiznę od swoich rodziców). Po śmierci męża dostałam w spadku połowę tego mieszkania, drugą połowę dostali byli teściowie.  Mam teraz nowego partnera.  Jak myślicie jeśli zamieszka teraz ze mną w tym mieszkaniu to teściowie nie będą mieli z tym problemu?

To mąż w testamencie zapisał połowę mieszkania rodzicom? Gruba nitka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×