Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gg wp

Nie wiem co robić

Polecane posty

Witam mam 18 lat i szukam pomocy byłem z dziewczyną na imprezie i po alkoholu odwaliło mi i uzylem wobec niej wyzwisko ponieważ przytulała się do jej kolegów i dawała im buziaki w policzki ( często gdy jestesmy na imprezie robi takie rzeczy że zaczepia chłopaków w taki sposób) dla mnie jest to straszne ponieważ jestem bardzo zazdrosny o nią lecz ona mów ze to jej koledzy i nic wielkiego nie robi bardzo sie w niej zakochałem i nie potrafie myśleć o niczym innym nie wiem czy dam rade zapomnieć przeprosiłem ją z 200 razy ta miłość mnie wykańcza zdarza mi sie płaszczyć przed nią ponieważ strasznie chce żebyśmy byli razem mam mocny charakter i radz3ę sobie zawsze w samotności z problemami lecz wobec niej mój charakter nie działa i zrobiłbym wszystko dla niej od zawsze sie dogadujemy i jestesmy ze ssobą bardzo szcześliwi nie wiem czy mam sie starać to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Gg wp napisał:

naprawić

Daj jej się całować z kim chce, a Ty znajdź sobie taką, która będzie chcieć tylko Ciebie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gg wp napisał:

[...] od zawsze sie dogadujemy i jestesmy ze ssobą bardzo szczliwi [...]

Hm, chyba niekoniecznie jesteś taki "szczęśliwy", skoro... 

12 godzin temu, Gg wp napisał:

[...] jestem bardzo zazdrosny o nią [...] ta miłość mnie wykańcza zdarza mi sie płaszczyć przed nią [...] wobec niej mój charakter nie działa [...] nie wiem czy mam sie starać to naprawić [...]

... brakuje Tobie komfortu w tej relacji, stabilności emocjonalnej i zaufania, które Twoja dziewczyna niszczy swoim zachowaniem. I w tej kwestii to raczej ona ma sporo do naprawy, biorąc pod uwagę Twoje uczucia. Jeśli tego nie robi, musisz zadbać sam o siebie. Nie ma sensu tkwić w związku, który Cię męczy i prowokuje do złych zachowań. Popracuj nad samooceną i pewnością siebie, nikomu nie musisz nadskakiwać, by być akceptowany. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie bedzie. Ona ma taki charakter i jej nie zmienisz. Siebie pewnie tez nie, z ta zazdroscia. Moze i masz mocny charakter ale chyba zero poczucia wlasnej wartosci. Jedyne co ja ruszy, to jesli wlasnie bedziesz jej na to pozwalal. Zacznie sie martwic, ze nagle nie jestes o nia zazdrosny. Takie sa kobiety 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×