Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kamil32

Brak ci wrażeń może chcesz się spotkać w trójkącie albo wymiana partnerów

Polecane posty

Lubimy się zabawić we trójkę albo wymienić partnerami jesteś chętny na sex z moją kobieta masz doświadczenie napisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gogo123 napisał:

Zapytam męża. Skąd jesteście? 

Poznań możemy dojechać gdzieś jak warto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gogo123 napisał:

Oj daleko. My z okolic Bielska B. 

Byliście już w trójkącie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem to tak przez przypadek, trochę poimprezowalismy i kolega się uśpił, ale nie cały, a że było lato więc mu wyszło przez nogawkę spodenek sportowych. Mąż gdy to zobaczył postanowił sprawdzić kto ma większego. Więc mu pomogłam, ale wtedy koledze oklapl. Mąż nie dał za wygraną, więc musiałam się zająć oboma. Mąż nawet szybko skończył, a śpioch stał i stał i był taki fajny. No grzech było go tak zostawić. Popatrzyłam pytająco na męża. Ok, ale ręką. Jednak jakoś nie szło. W dodatku zaczął się budzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gogo123 napisał:

Za pierwszym razem to tak przez przypadek, trochę poimprezowalismy i kolega się uśpił, ale nie cały, a że było lato więc mu wyszło przez nogawkę spodenek sportowych. Mąż gdy to zobaczył postanowił sprawdzić kto ma większego. Więc mu pomogłam, ale wtedy koledze oklapl. Mąż nie dał za wygraną, więc musiałam się zająć oboma. Mąż nawet szybko skończył, a śpioch stał i stał i był taki fajny. No grzech było go tak zostawić. Popatrzyłam pytająco na męża. Ok, ale ręką. Jednak jakoś nie szło. W dodatku zaczął się budzić. 

Ręka to grzech lepiej ssać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Mąż musiał do łazienki, a kolega się obudził. Popatrzył na mnie, potem wstał, poprostu wsadził mi go w usta. Teraz poszło szybko. Mąż wrócił akurat kiedy kończył i chciał go wyjąć. Przytrzymałam go jednak za pośladki. Mąż w pierwszej chwili nie wiedział co zrobić, ale jego mały wiedział, bo już znowu stał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gogo123 napisał:

No cóż. Mąż musiał do łazienki, a kolega się obudził. Popatrzył na mnie, potem wstał, poprostu wsadził mi go w usta. Teraz poszło szybko. Mąż wrócił akurat kiedy kończył i chciał go wyjąć. Przytrzymałam go jednak za pośladki. Mąż w pierwszej chwili nie wiedział co zrobić, ale jego mały wiedział, bo już znowu stał. 

Dobrze zrobiłaś napewno się podobało moja akurat jak innego ssać,,, to on trzymał jej głowę żeby połykała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żartowałam. Nigdy nic takiego się nie wydarzyło 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×