Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ale

6tc nie widoczny pecherzyk ciazowy

Polecane posty

Hej licze na szybko odpowiedz bo oszaleje . Wedlug obliczen od ostatniej @ tj 18.12.20 dzis wypada 6tyg i 3 dni ciazy . Wczoraj zauwazylam skape plamienia ( widoczne tylko kiedy sie podetre ) . Udalam sie na pogotowie . Z racjii tego ze przebywam za granica dla tutejszych lekarzy taka wczesna ciaza to nie ciaza i nie bardzo chetni sa w udzielaniu pomocy .  Lekarz powiedzial mi ze to moze byc ciaza pozamaciczna . Dodam jeszcze ze nie mam zadych innych objawow . Udalam sie rowniez na prywatne usg na ktorym pani stwierdzila ze nie widzi ciazy pozamacicznej ale rowniez ciazy . Stwierdzila ze byc moze jest za wczesnie i kazala mi wrocic za dwa tygodnie .  Jaka jest szansa ze naprawde jest za wczesnie ??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej 6-7 tydzień ciąży każdy ginekolog podczas badania by zauważył. Przynajmniej pęcherzyk ciążowy. Skąd wiesz, że jesteś w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pozytywnych testow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylam wciazy 3 razy i za kazdym razem w 6 tygodniu mialam szanse uslyszec bicie serca dziecka.  Slyszalam jednak, ze sa kobiety u ktorych widac cos wiecej dopiero pozniej. Moze inaczej, pecherzyk, wydaje mi sie juz powinien byc widoczny, bicie serca niekoniecznie. Moze przesunela Ci sie owulacja i ciaza jest " mlodsza". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Ale napisał:

Kilka pozytywnych testow 

Bierzesz jakieś leki wspomagające płodność? One mogą zakłamywać wynik testu ciążowego. Tak samo niektóre rodzaje torbieli. Test może tez wykazać ciążę biochemiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie biore lekow wspomagajacych plodnosc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×