Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Martynkajul

Niska samoocena

Polecane posty

Jak poradzić sobie z nią?Odkąd poszlam do szkoły średniej zmagam się z bardzo niską samooceną. Od roku przyjaźnie się z dziewczyną ,która wywyższa się i stara się zrobić wszystko żeby być lepsza niż ja. Gdy ja np zamowie sobie ubrania ona tez to robi itp. Zawsze gdy jakiś chłopak się chociazby usmiechnie do niej opowiada to w taki sposób jakby była najpiekniejsza na ziemi. Mam już tego dość bo moja zazdrość do niej jest wyczerpująca. Co mam z tym zrobić? Jak przestać zazdroscic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjaźń z nią Cię wykończy, musisz znaleźć jakąś dziedzinę/ zainteresowanie w któej się wykażesz i znajdziesz pole do popisu. Ale jeśli nie masz na razie nikogo to trzymaj się jej ale ustal jakieś granice, czy po prostu częściej jej unikaj. Bo to żmija jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Martynkajul napisał:

[...] Od roku przyjaźnie się z dziewczyną ,która wywyższa się i stara się zrobić wszystko żeby być lepsza niż ja. [...]

Najwyraźniej ona akurat tak sobie radzi z niską samooceną... Przede wszystkim warto ustalić jej źródło, określić, co byś chciała w sobie zmienić i jak żyć, by być usatysfakcjonowaną. Po czym zacząć nad tym pracować i stopniowo zmieniać, co możliwe. Warto też, byś odnalazła swoje zainteresowania, hobby, pasję, by móc się spełniać i nie czuć pustym i bezcelowym. Znajomości, które źle na Ciebie wpływają najlepiej ograniczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×