Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam.
31.12.2020 miałam zabieg łyżeczkowania. 3 tygodnie po zabiegu byłam u ginekologa na kontroli. Ginekolog stwierdził że macica się ładnie zagoiła i był w szoku że doszło po zabiegu, bo nie wygląda jakbym miała ją przeprowadzano. Sama byłam w szoku. 29.01.2021 dostałam miesiączki i trwała około 5 dni, potem jeszcze nie wiem czemu delikatnie krwawiłam jak podnosiłam w pracy ciężkie przedmioty. 07.02.2021 współżyliśmy z partnerem i los niestety chciał, że skończył we mnie. Jestem przerażona. Czy to możliwe że zajde w ciąże tak szybko po łyżeczkowaniu? Jak jest szansa na to że jakbym zaszła to doniosę ciąże? 
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze jest szansa, ze zaszłaś w ciąże. Nie ma tu znaczenia fakt łyżeczkowania. Zrób test w terminie miesiączki, jeśli będzie pozytywny porozmawiaj z ginekologiem. Ale skoro wszystko jest zagojone prawidłowo to moim zdaniem nie powinno mieć wpływu  na donoszenie ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jestes tak przerazona to skontaktuj sie teraz z ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tu teraz ginekolog nic nie pomoże. Nic nie zobaczy, jest za wcześnie. Trzeba w pierwszej kolejności potwierdzić ciąże. Test z apteki, a najlepiej beta hcg z krwi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, moze jeszcze przepisac antykoncepcje po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lyzeczkowanie nie uniemozliwia zajscia w ciaze. W dniu spodziewanej miesiaczki zrob test ciazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po zabiegu pod koniec września w grudniu zobaczyłam na teście 2 kreski, także nie jest to nie możliwe. Ciąża rozwija się prawidłowo 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×