Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam ostatnio mam dziwny brzuch taki jakby w podbrzuszu większy nabrzmiały i wgl nieraz mnie boli co to może być robiłam z chłopakiem placówkę w październiku i listopadzie ale nie było spermy ani plemników ano jego członka tylko wkładał mi palce.. Robiłam ponad 10 testów ale ujemne czy to ciąża? Od 10 grudnia miałam wrażliwe zapachy na papierosy perfumy nie wiem na początku października miałam wymioty co to może być okres mam normalnie ale skąpy może za dużo przeczytałam na internecie? 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie było plemników to nie ma szans na ciążę 🙂  Myślę że możesz być przewrażliwiona i dlatego zauważasz u siebie objawy ciąży. Oczywiście dla pewności możesz udać się na badanie krwi lub do ginekologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, tuniaa napisał:

Jeśli nie było plemników to nie ma szans na ciążę 🙂  Myślę że możesz być przewrażliwiona i dlatego zauważasz u siebie objawy ciąży. Oczywiście dla pewności możesz udać się na badanie krwi lub do ginekologa. 

W sumie mysle że tak że za dużo przeczytałam na internecie a teraz mam objawy czyli jak nie było spermy ani plemników to się nie da? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie możliwe bez spermy plemników? 

8 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Skarbie. To prawie niepokalane poczęcie 🙏 to sie bardzo rzadko zdarza ale jednak. Czuj się wyróżniona. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Możliwe. Raz na 2000 lat. Urodzisz Mesjasza. 

Czyli mogę być w ciąży bez spermy plemników? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ciąża niemożliwa, ale polecam na przyszłość zabezpieczaj się, ja stosuje diafragma caya i nie mam takich dylematów, powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kwiat0a napisał:

Czyli mogę być w ciąży bez spermy plemników? 

Jeju czy w szkołach już nie ma WDŻ? Nie uczą was tam jak dochodzi do zapłodnienia? Nie jesteś w ciąży na miliard % i przestań schizować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli to nie fake, to kiepska wiedza. Radzę doczytać, ale nie byle gdzie, a w jakichś podręcznikach lub sprawdzonych stronach. Zacznij od kontroli cyklu, możesz testerem owulacyjnym na ślinę. Jakieś podstawy ogarnij chociaż z edukacji seksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sarsaqw napisał:

jeśli to nie fake, to kiepska wiedza. Radzę doczytać, ale nie byle gdzie, a w jakichś podręcznikach lub sprawdzonych stronach. Zacznij od kontroli cyklu, możesz testerem owulacyjnym na ślinę. Jakieś podstawy ogarnij chociaż z edukacji seksualnej.

A da się przez palcówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Kwiat0a napisał:

A da się przez palcówkę

Przez sama palcowke nie da sie doprowadzic do zaplodnienia.

Doedukujcie sie.

Stosujcie antykoncepcje, naucz sie swojego organizmu, kontroluj cykl.

Gdybyscie probowali nastepnym razem z wprowadzaniem czlonka do pochwy, to pamietaj, ze stosunek przerywany nie zabezpiecza przed ciaza ze wzgledu na mozliwa obecnosc plemnikow w preejakulacie oraz o tym, ze plemniki w drogach rodnych kobiety moga  zachowac zywotnosc do 3-5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AZS56 napisał:

Przez sama palcowke nie da sie doprowadzic do zaplodnienia.

Doedukujcie sie.

Stosujcie antykoncepcje, naucz sie swojego organizmu, kontroluj cykl.

Gdybyscie probowali nastepnym razem z wprowadzaniem czlonka do pochwy, to pamietaj, ze stosunek przerywany nie zabezpiecza przed ciaza ze wzgledu na mozliwa obecnosc plemnikow w preejakulacie oraz o tym, ze plemniki w drogach rodnych kobiety moga  zachowac zywotnosc do 3-5 dni.

Czyli jak nie było spermy plemników to nie mogę być bo mam takie objawy wrażliwość na papierosy i nwm skąd piersi dziwne mam 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kwiat0a napisał:

Czyli jak nie było spermy plemników to nie mogę być bo mam takie objawy wrażliwość na papierosy i nwm skąd piersi dziwne mam 17 lat

Zatem do książek, a nie sexu. Nie czytałaś komunikatów, że pewne tematy dotyczą osób, które ukończyły 18 rok życia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×