Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kwiat0a

Czy to ciąża

Polecane posty

Witam ostatnio mam dziwny brzuch taki jakby w podbrzuszu większy nabrzmiały i wgl nieraz mnie boli co to może być robiłam z chłopakiem placówkę w październiku i listopadzie ale nie było spermy ani plemników ano jego członka tylko wkładał mi palce.. Robiłam ponad 10 testów ale ujemne czy to ciąża? Od 10 grudnia miałam wrażliwe zapachy na papierosy perfumy nie wiem na początku października miałam wymioty co to może być okres mam normalnie ale skąpy może za dużo przeczytałam na internecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2021 o 08:49, Kwiat0a napisał:

Witam ostatnio mam dziwny brzuch taki jakby w podbrzuszu większy nabrzmiały i wgl nieraz mnie boli co to może być robiłam z chłopakiem placówkę w październiku i listopadzie ale nie było spermy ani plemników ano jego członka tylko wkładał mi palce.. Robiłam ponad 10 testów ale ujemne czy to ciąża? Od 10 grudnia miałam wrażliwe zapachy na papierosy perfumy nie wiem na początku października miałam wymioty co to może być okres mam normalnie ale skąpy może za dużo przeczytałam na internecie? 

a okres masz? kluczowe pytanie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ania H99 napisał:

a okres masz? kluczowe pytanie.. 

Mam I dzisiaj robilam tez test ale ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kwiat0a napisał:

Mam I dzisiaj robilam tez test ale ujemny

martwisz się panikujesz idź do lekarza. proste. 

a brzuch może być objawem choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ania H99 napisał:

martwisz się panikujesz idź do lekarza. proste. 

a brzuch może być objawem choroby

A to moze byc ciaza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no skoro test ujemny, i najważniejsze żeby nie było ani jednej kreski. żeby test nie wykrył hormonów. 

Ty to nawet z tych nerwów to możesz mieć urojone objawy bo się sama nakręcasz.

poza tym skoro zabawy ero były w listopadzie.. to mamy już luty do tego czasu jakby coś było to byś miała też inne objawy.. bolące sutki.. może mdłości? zapachy wyczulone smaki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ania H99 napisał:

no skoro test ujemny, i najważniejsze żeby nie było ani jednej kreski. żeby test nie wykrył hormonów. 

Ty to nawet z tych nerwów to możesz mieć urojone objawy bo się sama nakręcasz.

poza tym skoro zabawy ero były w listopadzie.. to mamy już luty do tego czasu jakby coś było to byś miała też inne objawy.. bolące sutki.. może mdłości? zapachy wyczulone smaki? 

Znaczy mdlosci mialam w pazdzierniku I listopadzie jak wstawalam od razu nieraz bralo mnie na wymioty a teraz nie mam mam zapach Wrazliwy na papierosy I Wszedzie czuje te papierosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kwiat0a napisał:

Znaczy mdlosci mialam w pazdzierniku I listopadzie jak wstawalam od razu nieraz bralo mnie na wymioty a teraz nie mam mam zapach Wrazliwy na papierosy I Wszedzie czuje te papierosy

idź do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ania H99 napisał:

idź do lekarza

A co to moze byc ciaza? A do lekarzs nie mg Bo musialabym z rodzicem a nie chce

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ..., nie edukacja seksualna nie jest potrzebna w Polsce. Zaczynasz jakiekolwiek zabawy seksualne nie mając PODSTAWOWEJ wiedzy o prokreacji. Jesteś świadoma, ze do zapłodnienia są potrzebne plemniki? Ręce opadają... Ma okres, a robi testy. Wiesz, ze istnieje taki lekarz jak ginekolog? MASAKRA

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest ciąża,nie ma opcji zeby 10 testow nie wykazało ciąży. Dziewczyno wpadłaś w panikę I sobie wmawiasz, wszystko nagle Ci pasuje. Uspokój się, a najlepiej nie współżyj bo nie jesteś gotowa na konsekwencje. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×