Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marie3

Co jest nie tak z osobami

Polecane posty

Co jest nie tak z osobami, które na siłę chcą pokazać że są lepsze? Że mają więcej kasy, stać ich? Jak zobaczą ze ktoś ma coś lepszego to już lecą żeby kupić jeszcze lepsze? Mam znajoma która jak wybiera się ze mną na zakupy to przy mnie musi się obkupić tyle że muszę jej to nieść do auta, chociaż niepotrzebne to musi kupić bo myśli że inni jej zazdroszczą. A jest kasjerka w markecie, maz dokłada bo ona musi być naj. Cała kasę ładuje wyglad, ciuchy, kosmetyki. I chwali się wszędzie tym. Ostatnio usłyszałam że jestem od niej i jej koleżanek jakoby gorsza bo mnie nie stać na ich poziom. Zostawiłam to bez komentarza, bo faktycznie nie mam parcia i kasy na tylko "wyglądanie". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy ludzie mają bzika na jakimś tam punkcie. Jedni lubują się w ciuchach, inni w autach, inni w komputerach, inni w gadżetach- prawie każdy ma takie "coś".  

11 minut temu, marie3 napisał:

 Ostatnio usłyszałam że jestem od niej i jej koleżanek jakoby gorsza bo mnie nie stać na ich poziom.

Z tym, że już gadka o poziomie.. to poziom zerowy jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, marie3 napisał:

Co jest nie tak z osobami, które na siłę chcą pokazać że są lepsze? Że mają więcej kasy, stać ich? Jak zobaczą ze ktoś ma coś lepszego to już lecą żeby kupić jeszcze lepsze? Mam znajoma która jak wybiera się ze mną na zakupy to przy mnie musi się obkupić tyle że muszę jej to nieść do auta, chociaż niepotrzebne to musi kupić bo myśli że inni jej zazdroszczą.

Znasz jej myśli ??
Każdy człowiek potrzebuje jakiejś przyjemności i niektórym sprawia przyjemność kupowanie i posiadanie i wygląd... Innym wycieczki, wyjścia do knajpy, a innym pieniążki odłożone w skarpetę, bo wtedy lepiej się czują, a inni znów całą energię marnują na poszukiwanie seksu, czy okazji do picie alkoholu.
Cały problem jest w tym, że wzajemnie się oceniamy, stosując własną miarę.
Pozwól żyć innym tak jak chcą. Możesz jej to powiedzieć, że cenisz inne wartości i może wtedy Cię zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, marie3 napisał:

Co jest nie tak z osobami, które na siłę chcą pokazać że są lepsze? Że mają więcej kasy, stać ich? Jak zobaczą ze ktoś ma coś lepszego to już lecą żeby kupić jeszcze lepsze? Mam znajoma która jak wybiera się ze mną na zakupy to przy mnie musi się obkupić tyle że muszę jej to nieść do auta, chociaż niepotrzebne to musi kupić bo myśli że inni jej zazdroszczą. A jest kasjerka w markecie, maz dokłada bo ona musi być naj. Cała kasę ładuje wyglad, ciuchy, kosmetyki. I chwali się wszędzie tym. Ostatnio usłyszałam że jestem od niej i jej koleżanek jakoby gorsza bo mnie nie stać na ich poziom. Zostawiłam to bez komentarza, bo faktycznie nie mam parcia i kasy na tylko "wyglądanie". 

Ma ona niskie poczucie wartości. Takich ludzi mi jest naprawdę szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×