Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Doktor Siurek

Kurde, jak ja lubię swoje życie :)

Polecane posty

6 minut temu, agent of Asgard napisał:

Sztywny to zależy kiedy... 😈

🤣

To przez Wasze gadanie o żołędziach! 

Ja tam nic nie wiem 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

To piję dzisiaj za życie? A jak odejść to z hukiem. Mi się prawie udało w zeszłym roku 😄

Nie wiem za co pijesz póki zyjesz i sie nie zabijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Tylko nie przesadzaj z średnica i nie baw się gromnica.

🤣

Mam świece w szkle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Kupie ser plesniowy u Filipa prosto z jukej.

Pychotka, światowo. Twój wnuk idzie spać, bo już nie moze wytrzymać suchych gał. Dobranoc babce błogosławionej i Wam dziady weneryczne. KOCHAM WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Benniee napisał:

Pychotka, światowo. Twój wnuk idzie spać, bo już nie moze wytrzymać suchych gał. Dobranoc babce błogosławionej i Wam dziady weneryczne. KOCHAM WAS

😙🖐🌜 Dobranoc Synu, w razie gdybyśmy się jutro nie widzieli, życzę Ci stosunkowo udanych Walentynek i miłego święta epileptyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Widze ze lubisz hardkor. Pomodle sie aby nie bylo powtórki ze sloika w dupje.

Dziękuję Boni. 😘😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Benniee napisał:

Pychotka, światowo. Twój wnuk idzie spać, bo już nie moze wytrzymać suchych gał. Dobranoc babce błogosławionej i Wam dziady weneryczne. KOCHAM WAS

Babka tez tylko zmowi różańce za was zasrańce aby słoik w dupje ocalał i kupą sie nie skalal. Wysluchaj nas panie i uszanuj sposoby na kochanie 🙏

  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Benniee napisał:

Pychotka, światowo. Twój wnuk idzie spać, bo już nie moze wytrzymać suchych gał. Dobranoc babce błogosławionej i Wam dziady weneryczne. KOCHAM WAS

Dobranoc synu , jeszcze raz udanych walentynek , najlepiej też w bramie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Pocahontaz napisał:

buahaha, daruj sobie ten niby "błyskotliwy" a w praktyce wymijający "argument", bo patrząc na ilośc postów co poniektórych to tego życia poza kafe za dużo nie mają. Nadmienie, ż eja jeszcze bywam w pracy, a  niektorzy nie pracuja ..takze ten, to a porpos zycia poza forum 🙂

Takze nie blaźnij sie , ale tez nie trzęś jajkami..juz ok, boisz sie spotkac z dziewczynami, pisz dalej o fiterkach i pończochach jak gimnazjalista 🤣 to takie męskie..mrrrr 

A nie wpadło Ci do Twojej pustej łepetyny, że są ludzie, którzy nie chcą, żeby wszyscy wiedzieli o nich wszystko. Przykładowo, ludzie na uczelni z którymi pracuję nie wiedzą, że poza pracą posiadam dwa mieszkania na wynajem (jedno w zasadzie wciąż się spłaca) i inwestuję kasę na giełdzie. Bo niby większość jest spoko, ale są osobniki zazdrosne, a wieści o kasie jakoś zawsze podejrzanie szybko się roznoszą. Nikt, łącznie z moimi starymi i siostrą (z którymi nomen omen utrzymuję bardzo ograniczony kontakt) tak naprawdę nie wie, ile mam pieniędzy. Swoim rozwiązłym stylem życia też się staram jak mogę nie afiszować w pracy. Ponadto, w moim przypadku, jako osoby prowadzącej zajęcia ze studentami, więc mimo wszystko publicznej, raczej odpada posiadanie konta ze zdjęciem na Tinderach czy innych Badoo... 😉

Edytowano przez Doktor Siurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy nie pojmujecie ze kafeteria nie jest portalem randkowych i nikt tu nikogo nie przyszedl poznać do randkowania czy czegokolwiek innego tylko sobie pisać o roznych rzeczach? Jak mozna zarzucac jakiemus siurkowi czy innemu typowi ze sie boi nawiązać wiez skoro w ogóle nie przyszedl tu z takim zamiarem? Haha jprdl 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Czy wy nie pojmujecie ze kafeteria nie jest portalem randkowych i nikt tu nikogo nie przyszedl poznać do randkowania czy czegokolwiek innego tylko sobie pisać o roznych rzeczach? Jak mozna zarzucac jakiemus siurkowi czy innemu typowi ze sie boi nawiązać wiez skoro w ogóle nie przyszedl tu z takim zamiarem? Haha jprdl 

Babciu, dzięks 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, BardzoBrutalnaBabcia napisał:

Czy wy nie pojmujecie ze kafeteria nie jest portalem randkowych i nikt tu nikogo nie przyszedl poznać do randkowania czy czegokolwiek innego tylko sobie pisać o roznych rzeczach? Jak mozna zarzucac jakiemus siurkowi czy innemu typowi ze sie boi nawiązać wiez skoro w ogóle nie przyszedl tu z takim zamiarem? Haha jprdl 

🏆

(Nie zrzędź. 😈)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Iibed napisał:

nie wiem jak u ciebie ale u mnie zimno i nawet na przełajowym,gravelowy, czy cyclocrossowym ciężko się jeździ. zęby można stracić, chociaż widzę takich którzy czasami jeźdżą 😄 

 

No u mnie też było zimno, ale bierzesz zimowy strój rowerowy, ciepłe buty SPD, czapkę kominiarkę (odpada potrzeba maseczki), zamiast izotoników do bidonów to ciepłą herbatkę w termos do plecaka i śmigasz. 

PS: cyclocross i przełaj to to samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

E huehue 🤣 Czyli tylko potwierdziłeś tym wpisem moje przypuszczenia - nie jesteś tu SOBĄ 🙂 

Kurde, no raz chciałabym się pomylić chociaż..ale nie da rady 😛 banalna osobowość, to i banalnie proste rozpracowanie jej.

W dodatku masz rys narcystyczny, bo piszesz o totalnie zwyczajnych sprawach jak: wynajem mieszkań czy fakt, że wszyscy mamy swoje życie seksualne w taki sposób, jakby to było cos niewyorażalnie tajemniczego, ekscytującego i..niespotykanego. Mehehehe. 

Ale wróćmy do meritum.. Tak jak zauważył Quverty, te wymówki wszystkie brzmią ydiotycznie i niepoważnie w zderzeniu z prostym i szczerym pytaniem: "Dlaczego unikacie spotkań, skoro tak sie uwielbiacie wirtualnie?" Totalnie wymijającej oidpowiedzi udzieliłeś. A reszta , która ma ten sam problem - babcia boni, też mi autorytet 😄 największy trol i najwieksyz tchórz zarazem, co tylko sie potwierdziło 😄 poklepało ci po pleckach.

Każdy głupi wie, że można się spotykać i wcale nie trzeba ludziom zdradzać wszystkiego  z zycia, ale to ty sam wybrałeś teraz aby opowiedziec o tych "niesamowicie niespotykanych" rzeczach ze swojego życia, żeby teraz w twoim mniemaniu mieć juz 100% powód 😄

Ale beka. Koles wynajmuje mieszkania, jak prawie co 2 osoba dzisiaj , spotyka sie pewnie na seks korzystajac z neta-jak prawie każdy, a robi z tego alibi, że nie może sie spotkac ze swoimi rzekomymi "psiapsiółmi" z neta. ahahahahahah

😂 

A dlaczego skarbeczku nie spotkasz sie z nami albo z kimkolwiek? Zapraszam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

A kochana, bardzo chętnie - jakbym z wami sie przyjaźnila, tak jak wy ze sobą PONOĆ. W ogole czy ktoś nie zapraszał? Wyjdzmy od tego 🙂 Zapraszałaś mnie kochaniutka? ?:>  A ja ci odmowilam?

hmmm? no chyba nie bałdzo 😄 kolejny z dupveczki argument żeby tlyko odbic gorącego ziemniaka co? 

hueheuheu

 

 

Za bardzo przeżywasz zwykłe znajomości z netu. Nadajesz znaczenie nic nie znaczącym slowom w dodatku slowom które wymieniają między sobą inni użytkownicy tego forum. Widocznie mają taką potrzebę zeby sobie prdolic wirtualnie bez żadnej kontynuacji w realu. Az tak jesteś tepa ze tego nie kumasz? Niepotrzebnie sie podniecasz byle gownem. Kazdy ma prawo byc na kafeterii i robić co chce wiec twoje podjazdy typu a dlaczego sie nie spotkacie skoro sie przyjaznicie ( serio haha) zostaw w zadzie ktory zaraz ci pęknie w kroku od tych emocji. Sajonara wiesniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pocahontaz napisał:

E huehue 🤣 Czyli tylko potwierdziłeś tym wpisem moje przypuszczenia - nie jesteś tu SOBĄ 🙂 

Kurde, no raz chciałabym się pomylić chociaż..ale nie da rady 😛 banalna osobowość, to i banalnie proste rozpracowanie jej.

W dodatku masz rys narcystyczny, bo piszesz o totalnie zwyczajnych sprawach jak: wynajem mieszkań czy fakt, że wszyscy mamy swoje życie seksualne w taki sposób, jakby to było cos niewyorażalnie tajemniczego, ekscytującego i..niespotykanego. Mehehehe. 

Ale wróćmy do meritum.. Tak jak zauważył Quverty, te wymówki wszystkie brzmią ydiotycznie i niepoważnie w zderzeniu z prostym i szczerym pytaniem: "Dlaczego unikacie spotkań, skoro tak sie uwielbiacie wirtualnie?" Totalnie wymijającej oidpowiedzi udzieliłeś. A reszta , która ma ten sam problem - babcia boni, też mi autorytet 😄 największy trol i najwieksyz tchórz zarazem, co tylko sie potwierdziło 😄 poklepało ci po pleckach.

Każdy głupi wie, że można się spotykać i wcale nie trzeba ludziom zdradzać wszystkiego  z zycia, ale to ty sam wybrałeś teraz aby opowiedziec o tych "niesamowicie niespotykanych" rzeczach ze swojego życia, żeby teraz w twoim mniemaniu mieć juz 100% powód 😄

Ale beka. Koles wynajmuje mieszkania, jak prawie co 2 osoba dzisiaj , spotyka sie pewnie na seks korzystajac z neta-jak prawie każdy, a robi z tego alibi, że nie może sie spotkac ze swoimi rzekomymi "psiapsiółmi" z neta. ahahahahahah

😂 

Dobrze że wszystko wiesz o wszystkich najlepiej - sam nie wiem jak ten świat poradziłby sobie bez takich osób jak Ty. I ten całkowity brak narcyzmu. Ale teraz już oddaj nam biednym nie umiejącym się spotykać w realu przysługę i z gracją i szykiem pozbaw nas Swojego towarzystwa 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
Przed chwilą, Pocahontaz napisał:

Bueheheh, po pierwsze nie ty decydujesz o tym, gdzie i kogo zaszczycam towarzystwem 😘

Po drugie-  arguementy były silne, co potwierdziłeś omijając meritum 😄 niczego innego sie nie spodziewałam.

 

Swoją drogą bawi mnie namaszczenie z jakim traktują cie użytkownicy, chyba fakt, ze jesteś wykładowca na uczelni tak zwilża niektórych 🤣 

Znam kilku doktorów -totalnie normalni ludzie, ale bez takiego zadęcia na swój temat jak ty. Z cześcią z nich miałam tez bliższy kontakt 😉 w wiadomym celu - żaden nie prawił o zwykłych sprawach związanych z codzienna egzystencja tak tajemniczym i pretensjonalnym tonem jak ty. Chyba zaczynasz sie misiu dorabiac, bo to typowe zachowanie gościa, który od niedawna coś tam zarabia i lekko mu palma bije 🙂 Może okrzepniesz z czasem i sam będziesz się smiał z opowiadania o wynajmnie z taka emfazą i przejęciem, heheheh.

doktore Basen na dorobku, różowa pantera netowych schadzek 🤣 bbBBBeka  

 

💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pocahontaz napisał:

Bueheheh, po pierwsze nie ty decydujesz o tym, gdzie i kogo zaszczycam towarzystwem 😘

Po drugie-  arguementy były silne, co potwierdziłeś omijając meritum 😄 niczego innego sie nie spodziewałam.

 

Swoją drogą bawi mnie namaszczenie z jakim traktują cie użytkownicy, chyba fakt, ze jesteś wykładowca na uczelni tak zwilża niektórych 🤣 

Znam kilku doktorów -totalnie normalni ludzie, ale bez takiego zadęcia na swój temat jak ty. Z cześcią z nich miałam tez bliższy kontakt 😉 w wiadomym celu - żaden nie prawił o zwykłych sprawach związanych z codzienna egzystencja tak tajemniczym i pretensjonalnym tonem jak ty. Chyba zaczynasz sie misiu dorabiac, bo to typowe zachowanie gościa, który od niedawna coś tam zarabia i lekko mu palma bije 🙂 Może okrzepniesz z czasem i sam będziesz się smiał z opowiadania o wynajmnie z taka emfazą i przejęciem, heheheh.

doktore Basen na dorobku, różowa pantera netowych schadzek 🤣 bbBBBeka  

 

11 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Dobrze że wszystko wiesz o wszystkich najlepiej - sam nie wiem jak ten świat poradziłby sobie bez takich osób jak Ty. I ten całkowity brak narcyzmu. Ale teraz już oddaj nam biednym nie umiejącym się spotykać w realu przysługę i z gracją i szykiem pozbaw nas Swojego towarzystwa 😉

😂 🤣
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

dobry wybór bitu Agent - to samo "wyrafinowanie" co doktore i ten sam polot 🤣  umpa umpa 

Widze, że jego riposta zrobiła na tobie niemałe wrażenie...ach ten tytuł rpzed nazwiskiem, jara cie co? mmmm buahahahah

Kupiłaś sobie sztucznego siura na walentynki czy mam Ci pożyczyć tego o którym rozmawialiśmy? Spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×