Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
doloxo

Jak zapomnieć ?

Polecane posty

Moja historia jest dosyć dziwna. Tęsknie za chłopakiem z którym nawet nie byłam. Poznaliśmy się jak miałam 15 lat, teraz mam 18. On miał wtedy 22 a teraz 25. Byłam z nim na paru randkach i już od pierwszej randki się w nim zakochałam. On nie chciał żadnego związku i chyba nadal nie chce. Spotyka się tylko z dziewczynami i tyle. On dla mnie jest bardzo oschły i zimny. Pewnie nawet nigdy mu na mnie nie zależało. Spotykając się ze mną, pisał z innymi, spotykał się z innymi a nawet podrywał moja starszą siostrę. Przez ten czas raz mamy kontakt a raz nie. Czasem on się odezwie a czasem ja. Ale na żywo widzieliśmy się w wakacje. On był z kolega a ja z siostrą. Poświecił mi wtedy na spotkaniu dużo czasu i w końcu był miły. Na chwile.. Pozniej zaczął przymilać się do mojej siostry, podrywać ją, podnosić itp. Po tym spotkaniu odcięłam się od niego. W październiku znowu się odezwał. Czy chce gdzieś wyjść razem z nim albo w czwórkę jak ostatnio. Nie zgodziłam się. I tydzień później napiłam się i zapytałam czy coś robi. Zaczął mnie wyzywać, ze po co pisze i ze jestem dla niego za młoda i muszę dorosnąć i mnie zablokował. Było mi ciężko ale pogodziłam się z tym. A teraz znowu on wrócił. Tydzień temu zaczął mnie obserwować na instagramie  i napisał czy chce przyjść do niego na whisky. Odmówiłam i na tym się skończyło. Ale teraz w ten weekend napiłam się i napisałam do niego czy coś robi. On powiedział ze nie ma czasu i żebym nie pisała. Napisałam okej i poszłam spać. Dziś mam moralniaka. Niepotrzebne napisałam, pewnie był na randce z jakaś dziewczyna a ja zrobiłam znowu z siebie ...kę. Jak ja mogę o nim zapomnieć? Przestać o nim myśleć i zacząć być obojętna ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, doloxo napisał:

Jak ja mogę o nim zapomnieć?

Zajmij się czymś konstruktywnym i zajmującym. Najlepiej wśród ludzi. Za jakiś czas przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×