Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Cristina

Mam Faceta co jest tatuatorem

Polecane posty

Cześć, mam faceta co jest tatuatorem. Mam nadzieję że znajdzie się tu ktoś kto będzie w stanie mi doradzić jak postrzegać jego pracę. Ogólnie jestem bardzo zazdrosna jak tylko mi przychodzi myśl że ma tatulować jakąś kobietę nie ważne jaką część ciała i nie ważne w jakim wieku jest nie potrafię sobie poradzić w tym momencie z zazdrością. On mówi że klient to klient i dla niego to jest metarial na którym zarabia pieniądze i nie patrzy na to w ten sposób. Nie wiem co o tym myśleć chciałabym mieć do tego dystans i to zrozumieć tylko nie wiem jak sobie z tym poradzić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie ginekologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, którzy odpisują w tak nienormalny sposób są nienormalni. Laska potrzebuje porady, a Wy piszecie 'jesteś nienormalna'. porażka. 

Facet, mówi logicznie. Pewnie też bym była zazdrosna, ale tak jak mówi jest to tylko praca. Musisz to zaakaceptować, takim jakie jest, ponieważ niestety nie masz na to wpływu 🙂 Trzymam kciuki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee

Popracuj nad poczuciem własnej wartości kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko, jeśli ten Cię zdradzi, rozejrzysz się za następnym. Tego kwiatu pół światu.

Nie masz wpływu na to, czy jęki kobiet na jego kozetce robią na nim jakieś wrażenie, czy nie. Nikogo nie można zmusić do miłości.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×