Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
RoksanaHot

Temat ten z małolatą co słyszała swoją matkę z facetem w nocy

Polecane posty

Wczoraj czytałam temat gdzie jakaś małolata pisała że słyszy jak jej mama kocha się z jakimś mężczyzną. Chciałam powiedzieć że wiele osób pisało że ona jest nie dorozwinięta seksualnie itp. inni się też z tego śmiali, a kiedyś miałam taką sytuację gdzie małolata koleżanki mama przyszła kiedyś do mnie i powiedziała że słyszy swoją mamę jak uprawia seks z jakimś nieznanym facetem i naprawdę takiej młodej osobie to może wyrządzić wiele krzywdy kiedy słyszy swoją matkę jak uprawia seks. Szkoda mi się zrobiło tej małolaty, bo została spławiona w komentarzach też mam dziecko, córkę i nie pozwolę aby mnie słyszała, mam partnera i lubię sobie zaszaleć ale to trzeba robić z głową. Niestety jest tu dużo buractwa i chamstwa.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Puchacz Rolny napisał:

Przede wszystkim jest tu dużo fantastów i onanistów, którzy lubią się wirtualnie wcielać w nastoletnie dziewczynki. Tymczasem prawdziwe nastolatki siedzą na tiktokach albo instagramach, i nie mają w ogóle pojęcia o istnieniu tego forum 😉

O właśnie  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety buractwo jest wszędzie i dotyka każdego, i jest mi smutno że nawet małolaty ze swoimi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Puchacz Rolny napisał:

Przede wszystkim jest tu dużo fantastów i onanistów, którzy lubią się wirtualnie wcielać w nastoletnie dziewczynki. Tymczasem prawdziwe nastolatki siedzą na tiktokach albo instagramach, i nie mają w ogóle pojęcia o istnieniu tego forum 😉

Coś w tym jest, chociaż ja odkryłam jak miałam 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×