Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Skoro już jestem stanu wolnego

Polecane posty

to zdradzę Wam w sekrecie, że kręci mnie gosc o imieniu Oktawian niesamowicie. Otwarly mi sie nagle oczy i odczuwam magnetyczny pociąg. Nie wiem co robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee

Obrzydliwe imię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Benniee napisał:

Obrzydliwe imię. 

Ale facet wyglada jak tort kokosowy z owocami z migdałem w srodku. Az zal nie skosztować i zachowuje się tak, ze wyzwala we mnie jakies dzikie żądze. I co teraz? 

Edytowano przez Niburdiama
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ale facet wyglada jak tort kokosowy z owocami z migdałem w srodku. Az zal nie skosztować i zachowuje się tak, ze wyzwala we mnie jakies dzikie żądze. I co teraz? 

Przeleć go w koniczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, agent of Asgard napisał:

Przeleć go w koniczynie.

Przeciez nie powiem kolesiowi: pożądam Cie, a potem żegnaj Okti. Myslisz, ze mezczyzni poza mysleniem w kolko o myszku maja tez jakies uczucia? Jeśli tak to moglby się bardzo zdenerwować, że widze w Nim przedmiot...w sumie nie wiem czy przedmiot...po prostu pociaga mnie. Jak staje gdzieś obok i patrzy mi w oczy lub troche bliżej niz powinien to aż mnie ciarki przechodzą.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Przeciez nie powiem kolesiowi: pożądam Cie, a potem żegnaj Okti. Myslisz, ze mezczyzni poza mysleniem w kolko o myszku maja tez jakies uczucia? Jeśli tak to moglby się bardzo zdenerwować, że widze w Nim przedmiot...

To powiedz mu od razu, że chcesz go przelecieć, będzie miał jasność w co się pakuje. 😈

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

To powiedz mu od razu, że chcesz go przelecieć, będzie miał jasność w co się pakuje. 😈

nie powiem 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kociełezki napisał:

rwij go jak pijany zul w barze

Tak nie można to nieetyczne  

Poza tym nie chce Go wykorzystać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

To Ci pajęczyną zarośnie. 🤔

Nie chce mi się zaczynać od nowa cyrku z piciem herbatki i poznawaniem rodziny i planach o poważnym życiu, a zarazem tak mnie kreci ten facet, ze oszaleć można. I co dalej? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, downhilll napisał:

strasznie kochliwa jesteś 

Dlaczego? Przeciez to mi ktoś naobiecywal piekny swiat, nie dostal myszku i uciekł wiec skoro tak to mi tez cos uderzyło do glowy, a konkretnie przystojny facet i bardzo inteligentny. Znudziła mnie gadka i roze w pięknym świecie i naszła mnie ochota na przystojnego, bystrego ciasteczka w niepięknym swiecie. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tamten się myszku nie mógł miesiącami doczekać a ten mógłby mieć na pstryknięcie? Chyba dobrze zrobił, że sobie poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Danger napisał:

Czyli tamten się myszku nie mógł miesiącami doczekać a ten mógłby mieć na pstryknięcie? Chyba dobrze zrobił, że sobie poszedł.

Możliwe, że dobrze. Jakoś tak działa mi na glowe ze i myszku oszalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym pozadanie to nie to samo co zakochanie. Tamten mogl miec ze mna dom i rodzinę, a ten mnie pociaga tylko. To całkiem dwie różne kwestie.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pomówiony napisał:

Kup sobie Skodę Octavię to go żarwiesz

ok i jak kupie to co wtedy? Nie mam ochoty go zarwac tylko sie Nim nasycić. Najeść, umazac jak tortem kokosowym. 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Pomówiony napisał:

Kup sobie Skodę Octavię to go żarwiesz

Nie chce go ubrudzić, bo wydaje się taki czysty, a ja mam takie brudne o Nim mysli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Niburdiama napisał:

Nie chce go ubrudzić, bo wydaje się taki czysty, a ja mam takie brudne o Nim mysli. 

To się leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne, facetow/kobiety sie nie leczy jak zdradzają mając żonę/meza i kochanke/kochanka lub kiedy udają zakochanych zeby zwabic kobiete/mezczyzne do sypialni? 😎 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Ja tak mam to dwie różne rzeczy.

 

Dokladnie.

Choc moze Oktiego moge polubić ale to proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Niburdiama napisał:

Nie chce mi się zaczynać od nowa cyrku z piciem herbatki i poznawaniem rodziny i planach o poważnym życiu, a zarazem tak mnie kreci ten facet, ze oszaleć można. I co dalej? 

Jessaas to znaczy ze zrozumialas w koncu ze kitek nigdy nie byl toba zainteresowany😁🤔. No przeciez mowilam ci to wiele razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Niburdiama napisał:

Nie chce mi się zaczynać od nowa cyrku z piciem herbatki i poznawaniem rodziny i planach o poważnym życiu, a zarazem tak mnie kreci ten facet, ze oszaleć można. I co dalej? 

Mysle ze jego rodzina z zona na czele nie bedzie chciala pic z toba cherbatki gdy dowie sie ze chcesz przeleciec jej meza.. takie rzeczy robi sie nie oficjalnie...ze tez Ciebie ciagle trzeba uczyc takich prostych zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Niburdiama napisał:

dziwne, facetow/kobiety sie nie leczy jak zdradzają mając żonę/meza i kochanke/kochanka lub kiedy udają zakochanych zeby zwabic kobiete/mezczyzne do sypialni? 😎 

Bo to przeciez normalne zachowanie od tysiecy lat..🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Lola15 napisał:

Jessaas to znaczy ze zrozumialas w koncu ze kitek nigdy nie byl toba zainteresowany😁🤔. No przeciez mowilam ci to wiele razy...

Toba tez nikt nigdy nie był dlatego tu jesteś i piszesz tak do kogos zeby sie lepiej poczuc 😎

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Lola15 napisał:

Bo to przeciez normalne zachowanie od tysiecy lat..🤔

Ekhm...skoro tak twierdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież Kitek i cała ta melodrama z nim związana istniał tylko w umyśle Niburdiamy, podobnie jak ten nowy domniemany amant 😉

Ona teraz ma fazę maniakalną produkcji niedorzecznych fantazji. Jak nastąpi kulminacja, to będzie wojna ze wszystkimi na forum, że jej nie wierzą i sami mają smutne życie. Potem cisza przez jakiś czas, a potem cykl powtórzy się znowu 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×