Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
merpik93

Czy można być w związku tylko poprzez internet ?

Polecane posty

Chciałem Was zapytać czy można być w związku tylko poprzez internet ? Nigdy nie spotkać się w realu, ale rozmawiać ze sobą na czacie, kafeterii, przez telefon, grać i rozmawiać na kurniku czy rozmawiać przez kamerkę. Czy to może się udać tak na dłuższą metę ? A czy może się udać taki związek przy bardzo rzadkich spotkaniach w realu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na krótką metę można. Sam to kiedyś praktykowałem i na szczęście to długo nie trwało. Kamerki romowy nas czy przez telefon nie dadzą Ci tego co spotkanie w realu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No najbardziej brakować wtedy powinno dotyku, przytulania no i oczywiście seksu 🍌💋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez internet to nie związek a relacja która może przekształcić się w związek pod warunkiem, że kontakt w 'realu' z czasem stanie się częstszy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez Internet nie jesteś w stanie poznać dobrze drugiej strony, tylko jej obraz, który Ci ona serwuje. Jestem przeciwny relacjom na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, agent of Asgard napisał:

Przez Internet nie jesteś w stanie poznać dobrze drugiej strony, tylko jej obraz, który Ci ona serwuje. Jestem przeciwny relacjom na odległość.

Chociaż gdy porozmawia się na kamerce to już można zobaczyć charakter danej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeśli w związku zależy Ci na bliskości drugiej osoby, na jej fizycznej obecności. To ta obecność jest najpiękniejsza. Istnieje jednak coś takiego jak "białe związki". Osobiście nie wyobrażam sobie takiej relacji, ale może w takich przypadkach związek na odległość się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, merpik93 napisał:

Chociaż gdy porozmawia się na kamerce to już można zobaczyć charakter danej osoby

Niektóre rzeczy wychodzą tylko przy częstym obcowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, agent of Asgard napisał:

Niektóre rzeczy wychodzą tylko przy częstym obcowaniu.

Jakie np poza tymi seksualnymi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, merpik93 napisał:

Jakie np poza tymi seksualnymi ? 

Takie bardzo prozaiczne, codzienne i życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, merpik93 napisał:

Chciałem Was zapytać czy można być w związku tylko poprzez internet ? Nigdy nie spotkać się w realu, ale rozmawiać ze sobą na czacie, kafeterii, przez telefon, grać i rozmawiać na kurniku czy rozmawiać przez kamerkę. Czy to może się udać tak na dłuższą metę ? A czy może się udać taki związek przy bardzo rzadkich spotkaniach w realu ?

Zależy jaki związek masz na myśli... jeśli dla ciebie znajomość jest związkiem to jak najbardziej... miłość platoniczna też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2021 o 18:23, merpik93 napisał:

czy można być w związku tylko poprzez internet ?

Można ależ krótko. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×