Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ktoś738524

Jeśli poszukujecie korepeyucji to omijajcie BUKI szerokim łukiem!!!

Polecane posty

Na początek wyjaśnię dlaczego w tym akurat dziale to piszę, a więc- bo nie ma na tym forum działu poświęconego edukacji.

No to przechodzę do rzeczy. A więc- jeśli szukałby ktoś korepetycji z jakiegokolwiek przedmiotu to BUKI radzę unikać szerokim łukiem. Miałem tam jakiś czas temu konto korepetytora i jestem w stanie wyjaśnić dlaczego. Zacząć należy od tego że zamieszczając na BUKI ogłoszenie poszukiwania korepetytora nie dajecie potencjalnemu korepetytorowi godnie zarobić, jestem w stanie nawet powiedzieć że raczej dużo więcej to BUKI zarabia na korepetytorach. Prowizja, jaką pobierają od korepetytora za każdego stałego klienta jest równa cenie 2 godzin korepetycji + 23% VAT a za klienta na 1 lekcję 1/3 czy nawet 1/2 jego zarobku na tym kliencie (oczywiście też powiększona o ten VAT). Mało tego to jeszcze jeśli nie zostanie nawiązana współpraca między korepetytorem a klientem (nieważne z jakiego powodu, więc tym bardziej nieważne też czy to z winy samego korepetytora; np niemożność dodzwonienia się do klienta, nieaktualność ze strony klienta bo znalazł sobie w międzyczasie kogoś innego) to w przypadku anulowania korepetytorowi przez managera danego zgłoszenia powoduje iż zgłoszenie to trafia na listę straconych klientów danego korepetytora i zebranie iluś tam takich przez danego korepetytora skutkuje blokadą jego konta (wpierw na 2 tygodnie, potem na miesiąc, no i w ostateczności na stałe). Czyli sumarycznie korepetytor poprzez współpracę z buki nie zarabia godnie, a nierzadko też musi dokładać do interesu.

Tak więc jeśli ktoś szukałby korepetycji to polecam skorzystać z jakiegoś alternatywnego rozwiązania (np. e-korepetycje), byle tylko nie szukać na BUKI. Dacie swoim korepetytorom w ten sposób naprawdę godnie zarobić bez potrzeby płacenia przez nich horendalnych haraczy.

 

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie pojmuję po co dawać korepetycje przez pośredników... To nie można samemu się ogłaszać tylko przez jakieś buki? I jeszcze ci ustalają stawkę i prowizje biorą, jaki to ma sens? Swoją drogą pamiętam jak kiedyś spamowali mnie wiadomościami na jakimś serwisie, żeby do nich przystąpić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×