Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Co o niej myślicie? Czy to nie jest jeden słup reklamowy? Ciagle tylko współpraca z Larosse i e-kobieca. Każda rzecz jaką zachwala to reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Dziewczyny kupcie, kupcie, a my za to przecież płacimy. Normalna osoba nic nie dostaje za darmo 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się to teraz ogląda, kiedyś jeszcze przed urodzeniem jej dziecka bardzo lubiłam ją oglądać, ale potem zamieniła się w słup reklamowy. Od czasu do czasu włączę jej kanał z nadzieją, że może się coś zmieniło, ale niestety poszła w złą stronę i chyba już nie wróci.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się jeden wielki słup reklamowy... Oglądalam ja przed ciąża spoko laska polecała Kosmetyki w przyziemnych cenach po porodzie popadła w samozachwyt ile to ona nie schudła a czego to ona nie ma, taka z siebie damulke robi a ten jej mąż to taka ... przy niej. Do tego kasuje niewygodne dla niej komentarze, np. ze ma syf w domu że jest słupem reklamowym, kiedyś dziewczyny po niej pojechały żeby zainwestowała w stanik to też zbanowala. Uważa się za super laske a tak naprawdę jest tylko zadbana bo urody nie ma jej wielkiego nosa nie zakryje najdroższymi kosmetykami 😏

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, anna900 napisał:

Obiektywnie patrząc nie jest ładna tylko przesadnie dba o siebie. Dla kasy z współprac zareklamuje nawet g... W złotym papierku.

Dokładnie ujęłaś to w punkt, przesadnie dba o siebie oczywiście jest to na plus że o siebie dba ale ciężko się ją ogląda, nie ma vloga żeby nie było pielęgnacji albo spa albo makijażu ileż można i ciągle Nowe kosmetyki.. A niestety jej cera nie zawsze jest w super stanie mimo że tak się maseczkuje i super odżywia. A wygląd jej namalowanych brwi pozostawię bez komentarza 🤭

Edytowano przez galganek_
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, anna900 napisał:

Trend brwi przesadnie zaznaczonych... koszmar. Jak markerem.

Ona nie słucha rad, woli dalej malować brwi markerem, mogłaby coś z nimi zrobić ale ważne że kupiła kolejna torebkę LV! Na instagramie reklama banana Beuty kupcie kupcie dziewczyny super jest!!

10 godzin temu, anna900 napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja też jestem nią rozczarowana. Kiedyś oczarowana, że to taka fajna spokojna dziewczyna a teraz samozachwyt, tona tapety i druga tona kosmetyków reklamowanych całymi dniami. Zastanawiam się czasem, kiedy ona to ma czas używać i wydawać na temat poszczególnych kosmetyków opinie. 
 

syfu w domu nie zauważyłam bo może aż tak dokładnie jej nie oglądam ale po urodzeniu dziecka odjechała totalnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest śmieszna. Pyta na jakie kosmetyki będziemy "polować" zupełnie jak by kosmetyki były niedostępne albo jak by były jakiś uciekającym łupem🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polowanie na kosmetyki 😂

 

Nie da się jej słuchać już. Cycki jej do pasa już wiszą, więc niech przestanie nimi tak paradować, bo to już nie smaczne trochę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w telezakupach mango by fuchę złapała

"dziewczyny, wszystko super, polecam"

już odsubskrybować bo już od dawna nie oglądam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, anna900 napisał:

Nigdy żadnego suba nie dałam i nie dam. Ma sa kra.

Ja też nie dałam Suba i nie dam podglądam po cichaczu ale za to daje łapki w dół, nie wiem czy to jakoś wpływa na to ile kasy ona dostaje... Ale odjechała konkretnie po narodzinach Syna tak się podnieca że tyle je a schudła mimo to, ale ze cyce wiszą to chyba nie zauważyła. 

Edytowano przez galganek_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.03.2021 o 01:22, anna900 napisał:

Co tam smutne uszy jamnika. Stan kasy gra. 

Jak tam dziewczyny oglądałyście nowego vloga naszej bjuti guru od reklam? 🤣

Edytowano przez galganek_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak lubi La Rose to czekam na jakiś wspólny filmik z Kacper Beauty Vlog. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2021 o 09:57, anna900 napisał:

Szybko zapomniała jak wygląda praca na etacie. Zasuwała po kilka godzin na zmiany. W galerii. Szykowała pudła do pracy. I była normalniejsza. Teraz to słup reklamowy. Nic więcej.

To ona nie pracowała w banku z klientem? Tak kiedyś mówiła we vlogu 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2021 o 21:42, KoLorOwyPotwOrek napisał:

Wielki slup reklamowy, na dodatek kukielka la rose. Choragiewka i wazeliniara o wielu twarzach.

Idelne podsumowanie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 23.03.2021 o 21:42, KoLorOwyPotwOrek napisał:

Wielki slup reklamowy, na dodatek kukielka la rose. Choragiewka i wazeliniara o wielu twarzach.

No i naszą perełka la Rose dorobiła się na współpracach i może polecieć z rodziną na wakacje a co z covidem ?rok temu bała sie wychodzić z domu ,myła lodówke przed zakupami a nagle leci za granicę 😁fałsz level hard

Edytowano przez galganek_
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.05.2021 o 10:07, galganek_ napisał:

No i naszą perełka la Rose dorobiła się na współpracach i może polecieć z rodziną na wakacje a co z covidem ?rok temu bała sie wychodzić z domu ,myła lodówke przed zakupami a nagle leci za granicę 😁fałsz level hard

ciekawe, czy w umowie ma reklamowanie kosmetysiów oszusta kacperka xd can't wait

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, anna900 napisał:

Kupcie, kupcie. Jej ulubione słowa. 😆

Kupcie żebym miała na badziewne ubrania których zamawiam, bo tyle schudłam po ciąży!! 😆😆

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×