Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Aniula

Mieszkanie z teściami to dobry pomysł?

Polecane posty

Witam, od 4 lat mieszkamy od 3 tygodni już z narzeczonym 😃 u jego rodziców, my na górze a oni na dole. Tak się zastawiam czy mieszkanie już na stałe z nimi to dobry pomysł, oni by chcieli żebyśmy zostali ale mi od zawsze marzy się swoje mieszkanie. Dużo pieniędzy by trzeba było włożyć  remont poddaszu ale dużo też pieniędzy by się zaoszczędziło i wtedy szybciej byśmy mogli wziąć ślub. Jak na razie jest jedną kuchnia i jedno wejście ale gdy byśmy podjęli decyzję o zamieszkaniu na stałe to wtedy by się zrobiło wszystko osobne bo jak na razie to jest wtrącanie do gotowania jest to bardzo denerwujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Aniula napisał:

Tak się zastawiam czy mieszkanie już na stałe z nimi to dobry pomysł

Nie, to nie jest dobry pomysł.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z teściami to nigdy nie jest dobry pomysł. Ale skoro już tyle lat mieszkacie w ten sposób.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zły pomysł mieszkać z teściami czy własnymi rodzicami, od razu się idzie na swoje i razem wspólnie się dorabia. Nigdy ale to przenigdy (nawet gdyby to za skutkowało rozwodem) jak bym się ożenił lub związał nie wprowadziłbym się do teściów lub moich rodziców, od razu bym poszedł na swoje z żoną lub partnerką, wynająć mieszkanie i pomału się dorabiać. Ja miałem 20 lat jak się wyprowadziłem od rodziców i wynająłem sobie kawalerkę i nigdy nie żałuję tej decyzji usamodzielniłem się raz jest dobrze a raz brakuje do wypłaty ale jestem niezależny i nikt mi nie dyktuje co mam robić a co nie. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey

Zdecydowanie zły pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×