Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jus3564

Mój chłopak powiedział przy mnie, że jego koleżanki nie da się nie lubić, że ma mega charakter i jest bardzo ładna

Polecane posty

Nie wiem czy coś to może oznaczać, zrobiło mi się bardzo smutno gdy to usłyszałam, nie wiem czy powinnam mu zaufać. 🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie tak, albo chcial Ci dogryzc, ile lat macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19 i 17, jesteśmy już ponad rok razem, no i mówił że nie miał nic na myśli gdy to powiedział, wydaje mi się, że po prostu powiedział co myśli, nie zastanawiając się no i tym sposobem wiem że to było prawdziwe co powiedział, w dodatku powiedział to przy herbacie z moją mamą 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jus3564 napisał:

19 i 17, jesteśmy już ponad rok razem, no i mówił że nie miał nic na myśli gdy to powiedział, wydaje mi się, że po prostu powiedział co myśli, nie zastanawiając się no i tym sposobem wiem że to było prawdziwe co powiedział, w dodatku powiedział to przy herbacie z moją mamą 😅

heheh no to lipa

ale wiek mlody, wiec mozna przymknac oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Jus3564 napisał:

wydaje mi się, że po prostu powiedział co myśli, nie zastanawiając się

haha wez nie obrazaj sie niektorzy tak majo chyba dobrze ze szczery to za malo zeby kogos skreslac

Edytowano przez kociełezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyjmnij zalozenie ze zwiazki 17-20 latkow to tak naprawde taki poligon, raczej nic z tego nie bedzie na powaznie, pewnie spedzicie ze soba jakis czas i sie rozstaniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 84Michal84 napisał:

przyjmnij zalozenie ze zwiazki 17-20 latkow to tak naprawde taki poligon, raczej nic z tego nie bedzie na powaznie, pewnie spedzicie ze soba jakis czas i sie rozstaniecie

sa takie zwiazki gdzie znajo sie np. od liceum i sa nadal juz z 10 lat myslisz ze tez rozpadno sie? moze sie dobrze dobrali a nie jak janusz i grazyna po omacku kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 84Michal84 napisał:

przyjmnij zalozenie ze zwiazki 17-20 latkow to tak naprawde taki poligon, raczej nic z tego nie bedzie na powaznie, pewnie spedzicie ze soba jakis czas i sie rozstaniecie

On mimo tego jest Serio mega chłopakiem byłam u jego rodziców poznałam rodzinę, on tak samo moich, widzę że mu zależy na tym związku, jego brat też chodził z dziewczyną od 1 klasy technikum i w tym roku biorą ślub 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jus3564 napisał:

On mimo tego jest Serio mega chłopakiem byłam u jego rodziców poznałam rodzinę, on tak samo moich, widzę że mu zależy na tym związku, jego brat też chodził z dziewczyną od 1 klasy technikum i w tym roku biorą ślub 😊

Okej oby poszlo wam jak najlepiej 🙂

 

Tzn ile jego brat ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kociełezki napisał:

sa takie zwiazki gdzie znajo sie np. od liceum i sa nadal juz z 10 lat myslisz ze tez rozpadno sie? moze sie dobrze dobrali a nie jak janusz i grazyna po omacku kto wie

No składając życzenia urodzinowe mojej mamie ostatnio powiedział, żeby była zadowolona z zięcia hah, no kurde co tu mówić może to śmieszne ale zaplanowaliśmy przyszłość razem 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 84Michal84 napisał:

Okej oby poszlo wam jak najlepiej 🙂

 

Tzn ile jego brat ma lat?

28 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do meritum. Powiedział tak, bo mu się ta koleżanka podoba, ale nie oznacza to, że Ty już nie. Także ja bym zluzowała. 

Życzę szczęścia i w miarę łagodnego wchodzenia w dorosłość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, sandrynka napisał:

Wracając do meritum. Powiedział tak, bo mu się ta koleżanka podoba, ale nie oznacza to, że Ty już nie. Także ja bym zluzowała. 

Życzę szczęścia i w miarę łagodnego wchodzenia w dorosłość 🙂

No właśnie, czyli wyszłoby na to, że obie się mu podobamy 🤷🏻‍♀️

Dziękuję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jus3564 napisał:

Nie wiem czy coś to może oznaczać, zrobiło mi się bardzo smutno gdy to usłyszałam, nie wiem czy powinnam mu zaufać. 🙁

A Ty jak uważasz? Ta koleżanka taka jest? Super, świetna i można z nią konie kraść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wariete napisał:

A Ty jak uważasz? Ta koleżanka taka jest? Super, świetna i można z nią konie kraść?

Nie mam pewności o którą mu chodzi, to są koleżanki z klasy, z jedną mnie zapoznał gdy w galerii się spotkaliśmy ale wiem, że ma jeszcze w paczce chyba 2 dziewczyny, no i jak wtedy w galerii z nią gadał to widziałam że dobrze się dogadują, ja czuję że mu na mnie zależy i pokazuje mi to bo spedza ze mną praktycznie każdy wolny czas, rozmawia, mówi że jestem jego żoną😅, ale jednak to mam w pamięci ciągle, co do niej nie wiem jaka jest bo nie miałam możliwości jej tak dłużej poznać, a tamtych dzoewczyn to już zupełnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Iibed napisał:

dlaczego smutno moze taka jest. 

 

No, może i tak nie zaprzeczam 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×