Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Wolslaaa

Fastburnix UWAGA opinie i efekty

Polecane posty

Stosowałam już wiele diet i ćwiczeń na odchudzanie, ale moja waga stoi w miejscu. Czuje się bezradnie, bo wiem że da się coś z nią zrobić tylko ja już nie mam pomysłu jak. Diety - dawały efekt, ale cóż jak szybko wracał efekt jojo. 

Poradźcie co robić, może znacie jakieś wartościowe kanały/blogi z tą tematyką i mnie podratują. 

A Fastburnix ktoś stosował? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie katuj się dietami.. 

 

Zacznij ćwiczyć, ale rozsądnie. Może zakup sobie zegarek co mierzy kroki -  na pewno to jest jakaś motywacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę polecać Ci diet, za to polecam genialny kanał z fachową wiedzą na temat odchudzania Niebrzuszek - jego rady są przede wszystkim motywujące, ale też działają. 

Zaczęłam miesiąc temu i już prawie 4kg na minusie, dla niektórych to może być mało, ale ja nie chce też drastycznie się odchudzać. To 4 kg zmieniło u mnie wiele - wpłynęło przede wszystkim na moje samopoczucie. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wolslaaa napisał:

Stosowałam już wiele diet i ćwiczeń na odchudzanie, ale moja waga stoi w miejscu. Czuje się bezradnie, bo wiem że da się coś z nią zrobić tylko ja już nie mam pomysłu jak. Diety - dawały efekt, ale cóż jak szybko wracał efekt jojo. 

Poradźcie co robić, może znacie jakieś wartościowe kanały/blogi z tą tematyką i mnie podratują. 

A Fastburnix ktoś stosował? 

Diety to zło, jeżeli nie jesteśmy systematyczni. Jak już zaczynać dietet to moim zdaniem trzymać się jej już na zawsze - tylko wtedy ma to sens. Cóż z tego, że schudniemy 15 kg czy więcej dzięki super diecie od dietetyka jak efekt jojo wróci. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Elenass napisał:

Nie będę polecać Ci diet, za to polecam genialny kanał z fachową wiedzą na temat odchudzania Niebrzuszek - jego rady są przede wszystkim motywujące, ale też działają. 

Zaczęłam miesiąc temu i już prawie 4kg na minusie, dla niektórych to może być mało, ale ja nie chce też drastycznie się odchudzać. To 4 kg zmieniło u mnie wiele - wpłynęło przede wszystkim na moje samopoczucie. 

To prawda super kanał, teraz ma na fb wyzwanie i można codziennie dostawać powiadomienia przypominające o ćwiczeniach i nie tylko 🙂 

Ogólnie dużo wartościowej wiedzy , sama nie zdawałam sobie sprawę z wielu rzeczy. Zmotywował mnie przede wszystkim do zrobienia podstawowych badań a wyszło , że mam tarczyce. Także wiem już na co zwracać uwagę i też wiem , dlaczego tak tyłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się keidyś z Fastburnix  -  moja koleżanka brała, ja radzę z głową podchodzić do suplementów. Zdrowie ma się jedno pamiętacie a w cuda nie ma co wierzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mateuszwereszczynski napisał:

Spotkałem się keidyś z Fastburnix  -  moja koleżanka brała, ja radzę z głową podchodzić do suplementów. Zdrowie ma się jedno pamiętacie a w cuda nie ma co wierzyć. 

nie no masz rację, jako suplement może być przydatny, ale nie jako nasz główny motor odchudzania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kamil132 napisał:

Nie katuj się dietami.. 

 

Zacznij ćwiczyć, ale rozsądnie. Może zakup sobie zegarek co mierzy kroki -  na pewno to jest jakaś motywacja. 

coś sama na ten temat wiem 

 

była na keto byłam na wegetariańskiej kurde przeszłam tego wiele. Efekty......BYŁY, ale waga wracała ze zdwojoną siłą jak tylko przerywałam te diety. Generalnie doprowadziłam się do takiego punktu w życiu, że jestem na skraju załamania z moją wagą. Muszę zacząć słuchać kogoś kto się zna i przestać wierzyć w cuda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje kochani. 

Trochę mi otworzyliście oczy - na pewno będę się starała jeść posiłki o określonych porach i mam zamiar przestać jeść słodycze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Opowiem Ci moje doświadczenia związane z tabletkami na odchudzanie, ale nie z takimi jak w temacie. 

 

Zawsze byłem otyły i miałem problem z nadwahą. Moi koledzy przy mnie to mieli sylwetki jak aktorzy ze słonecznego patrolu. Zawsze u mnie to wywoływało takie uczucia jak złość, ale też przede wszystkim pogardę do siebie. 

Zasięgnołem jakichś porad w internecie i kupiłem tabletki na znanym portalu aukcyjnym i od tego czasu zaczęło się już dziać źle w moim życiu. Chudłem, ale też zaczęły się problemy zdrowotne ja potrafiłem wyjść na spacer i się przewrócić - było źle. Doszedłem do siebie po dwóch miesiącach dzięki dr Marszałek 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, kalina.m napisał:

To prawda super kanał, teraz ma na fb wyzwanie i można codziennie dostawać powiadomienia przypominające o ćwiczeniach i nie tylko 🙂 

Ogólnie dużo wartościowej wiedzy , sama nie zdawałam sobie sprawę z wielu rzeczy. Zmotywował mnie przede wszystkim do zrobienia podstawowych badań a wyszło , że mam tarczyce. Także wiem już na co zwracać uwagę i też wiem , dlaczego tak tyłam. 

Też polecam/wiele stron z tego typu przeglądam, ale faktycznie nikt mnie tak nie zmotywował. Generalnie kopalnia wiedzy na ten temat i to bardzo przydatnej. 

Ocena 5/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Wolslaaa napisał:

Stosowałam już wiele diet i ćwiczeń na odchudzanie, ale moja waga stoi w miejscu. Czuje się bezradnie, bo wiem że da się coś z nią zrobić tylko ja już nie mam pomysłu jak. Diety - dawały efekt, ale cóż jak szybko wracał efekt jojo. 

Poradźcie co robić, może znacie jakieś wartościowe kanały/blogi z tą tematyką i mnie podratują. 

A Fastburnix ktoś stosował? 

Szczerze nie polecam żadnych suplementów na odchudzanie... diety cud nie istnieją- dlatego masz efekt Jojo. Kluczem do sukcesu jest zmiana nawyków żywieniowych i trzymanie się tego do końca życia. 
Nie mam na myśli jedzenia 1200kcal i samej sałaty tylko, ale dużo, bardzo dużo warzyw. Jak najwiecej warzyw i to zróżnicowanych. Zamiast słodyczy owoce (tak, wiem owoce to cukier, ale również błonnik których nie ma w cukierkach). 
Zajmie to więcej czasu niż tradycyjna dieta ale u mnie działa, zmiana nawyków wpłynie nie tylko na sylwetkę ale i na zdrowie. Zrzuciłam 15kg i trzymam się wagi już 4 lata.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydawajcie forsy na to swinstwo.... mam tu na mysli oczywiscie ....Fastburnix. To i inne podobne tabletki na "odchudzanie", produkowane w krajach osciennych, to najzwyklejszy przekret ,z ktorym mialem juz do czynienia pare lat temu sprowadzajac go z Litwy. Wytedy nazywal sie ten cudowny srodek inaczej, ale mial ten sam efekt....ZERO(0) ( nie mylic z naszym ministrem.)Zazywalem Fasburnix ok.40 dni i nie schudlem ani jednego kilograma....Nie napychajcie zlodziejom kieszeni, ale caly czas prubojcie innych metod. Moze w koncu znajdziecie cos dla siebie.

Edytowano przez biobiograf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×