Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sztuczność

Masakra co to się porobiło z kobietami, nie ma co patrzeć na wygląd

Polecane posty

wpadają w taką desperacje konkurencyjną że chcą zabiegami kosmetycznymi inne wyprzedzić, aby wyrwać jakiegoś jelenia, gdzie jest koniec "poprawiania" się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nymphette napisał:

Czy zawsze musisz mnie zaczepiać? 😈 Nie, nie wszystko, ale akurat w kontekście chirurgii plastycznej wybitnie szkoda, że jej metamorfoza nie jest dla chirurgów czymś w rodzaju chirurgicznego wzorca z Sevres 😈 Potem oglądamy co oglądamy.

Nawet cie nie zacytowalam. Za jej czasów chirurgia plastyczna była raczej w powijakach. Poza tym autor raczej pije do współczesnych czasów wiec monolog o MM bez sensu. Mam o tobie zle zdanie i vice versa ale ze swojej strony ogłaszam rozejm. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Myślisz ze to wszystko jest z myślą o jeleniu?

no bo po co to robią? Bo "Dla siebie" to completne bzdury. Pozatym poprawki kosmetyczne powierzchowne swoje a genetyka swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sztuczność napisał:

no bo po co to robią? Bo "Dla siebie" to completne bzdury. Pozatym poprawki kosmetyczne powierzchowne swoje a genetyka swoje.

Na pewno przyświeca im cel bycia atrakcyjna a ze wychodzi jak wychodzi no to juz inna kwestia. Nie oburzaj sie bo takie kobiety was i interesują właśnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Na pewno przyświeca im cel bycia atrakcyjna a ze wychodzi jak wychodzi no to juz inna kwestia. Nie oburzaj sie bo takie kobiety was i interesują właśnie. 

nie wiem kogo interesują sztucznie zrobione kobiety, chyba tylko pustaków, bo co z tego że one sobie poprawią to czy tamto i oszukają jakiegoś jelenia że mają lepszą genetyke niż mają jak potem wyjdą dzieci z prawdziwą genetyką..... bezsens

Edytowano przez sztuczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sztuczność napisał:

nie wiem kogo interesują sztucznie zrobione kobiety, chyba tylko pustaków, bo co z tego że one sobie poprawią to czy tamto i oszukają jakiegoś jelenia że mają lepszą genetyke niż mają jak potem wyjdą dzieci z prawdziwą genetyką..... bezsens

Z ładnych ludzi brzydkie dzieci tez mogą wyjść. Ruletka to jest. A z brzydkich ladne o dziwo bo sie wymiesza wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, AntyBazyl napisał:

Oczywiście, ze zależy to od człowieka. Sa tacy, którzy tylko na wygląd lecą, są tacy, którzy wolą brzydsza a fajna, mądra bo 1.wiedza ze za pieniądze z każdej zrobią ślicznotkę, 2. Wygląd nie jest dla nich najważniejszy a i w przeciętnej może być coś urzekającego. Generalnie starzy, oblesni czy golodupcy bardziej patrzą na wygląd niz taki milioner, bo oni sobie jedynie mogą o takiej pomarzyć a milioner w takich może przebierać. 

Czyli potwierdzasz że kobiety lecą na pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AntyBazyl napisał:

Niektóre na pewno. Sa i takie, które szukają miłości. Ale często jej nie znajdują i kończą z jakims sfrustrowanym gn0jem januszem. Tak jak napisałam powyżej - zadna nie ryzykuje zdrowiem czy zyciem, nie wydaje po 50 czy 100 tysięcy na operacje plastyczne, żeby wylądować w Pcimiu z roszczeniowym januszem. 

To forum jest tak przesiąknięte nienawiścią do mężczyzn a zwłaszcza Polaków że nie moge w to uwierzyć 😂

Mieszkam w Niemczech i cały czas widzę takie zrobione laski z Pl ze sfrustrowanymi Januszami z Niemiec albo Turcji itp xD. To są tacy niemieccy samcy beta którzy nie mają szans u żadnej Niemki i dlatego biorą sobie Polki które zostają ich prywatnymi sprzątaczkami i prostytutkami.

Dziewczyna z którą sie teraz spotykam ma znajomą właśnie taką zrobioną po operacjach 28 lat która jest z 40 letnim łysym grubym Turkiem 175 wzrostu mieszkającym z mamą, zrobił jej 2 dzieci a teraz ona musi z nimi siedzieć a on ją zdradza w burdelach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ale gdyby ktoś zapytał to ten Turek jest spełnieniem jej marzeń! Oczy by wydrapała, gdyby jakaś dziewczyna jej powiedziała, że z tym swoim wyborem trafiła jak kulą w płot. Żadna się nie przyzna, że Turek ją zdradza i bije. Ale przed koleżankami z Polski może grać w tą swoją grę pt. ze zycie wygrała! I tak się zaprezentować, że one omdleja z wrażenia. To nic, że Turek nie ma nic do gadania, bo rządzi mama, a on jest mocarny, tylko wśród kolegów. No ale trzeba zmontować ładna i gładka historie dla ogółu. Nie jest to tak kolorowo, jak przedstawiają to  dziewczyny. 

Właśnie tak jest że dziewczyny niechętnie przyznają się do swoich porażek i próbują ratować związek na siłe cierpiąc przy tym.

Turcy to także zawodowi kłamcy i wykorzystują to w urabianiu głupich lasek. Mają nawet metode na ,,loverboy" gdzie rozko...ą w sobie właśnie takie naiwne kobiety a potem zmuszają je do prostytucji i zabierają hajs 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AntyBazyl napisał:

Póki co to Polacy zdradzają na potęgę, wymuszaja seks, stosują szantaże emocjonalne, nie potrafią zarobić na dom ani na własne dzieci. Szukają co gorsza darmowego seksu, bo nie stać ich na zapłacenie profejsonalistce. A do tego są bardzo roszczeniowi, po prostu brzydcy, łysi, grubi, mają małego i są słabi w łóżku. Wyjątek stanowi około 15-20 % facetów. Taki Turek to chociaż wygląda. 

Znam 2 dziewczyny w szczesliwych związkach z Turkiem. Mniej sa urobione niz ich koleżanki przy Januszach. Zawsze radosne, pełne życia i zadbane. 

Coś w tym jest. ale są perełki. Perełki, które nie mają mieszkania czy domu na kredyt, są stabilni emocjonalnie i finansowo. Ale to wyjątki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ha ha padłam! Myślisz że one są tak głupie że same nie wpadły na taki rodzaj zarobkowania i potrzebują do tego pośrednika ? 😂

Eh no chyba sie wychowałem Niemczech to wiem z resztą wpisz na yt ,,loverboy Masche" 

Zauważyłem że jesteście tak samo krytyczne do Polaków co Niemki do Niemców, wydaje mi sie że kobiety poprostu takie są bez względu na kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AntyBazyl napisał:

Póki co to Polacy zdradzają na potęgę, wymuszaja seks, stosują szantaże emocjonalne, nie potrafią zarobić na dom ani na własne dzieci. Szukają co gorsza darmowego seksu, bo nie stać ich na zapłacenie profejsonalistce. A do tego są bardzo roszczeniowi, po prostu brzydcy, łysi, grubi, mają małego i są słabi w łóżku. Wyjątek stanowi około 15-20 % facetów. Taki Turek to chociaż wygląda. 

Znam 2 dziewczyny w szczesliwych związkach z Turkiem. Mniej sa urobione niz ich koleżanki przy Januszach. Zawsze radosne, pełne życia i zadbane. 

Ile masz lat że tak piszesz bo wygląda to na żale Grażyny po 40. Jak ja znam bardzo wielu brzydkich Turków w sumie jak w każdym kraju są ludzie ładni i brzydcy trochę generalizujesz. Zauważyłem też że moje pokolenie (mam 25 lat) jest dużo ładniejsze niż pokolenie ,,Januszy". Z resztą co ja tu będe pisał gdybyś mnie zobaczyła to byś stwierdziła że za wysoka liga dla Ciebie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ja nic krytycznego o Polakach nie pisałam! Uważam że przegryw to przegryw.

Ostatnio tu na tapecie był Mega Przegryw z Japonii 

Co do Niemców, to napiszę tak.Mieszkam tu już dziesięć lat. Ulicę obok jest sąsiad, rodowity Niemiec . Nie znam go bo najczęściej go widuje jak go z domu policja w kajdankach wyprowadza ... 

P.s. nie wierz we wszystko co zobaczysz w internecie , większość to ustawki .

Nie rozumiesz mnie, sam sie zadaje z kanakami i wiem jakie mają sposoby na zarabianie hajsu.

To jest tak znajdują sobie dziewczynę która wygląda na szarą myszkę z kompleksami i niskim poczuciem własnej wartości, rozko...ą ją w sobie potem mają niby problemy z hajsem i oczekują że ich wybranka udowodni że jest gotowa do poświęceń sprzedając swoje ciało.

Temat jest omawiany w niemieckich szkołach bo ofiarami tego przekrętu bywają często młode 16-20 letnie dziewczyny z rodzin imigrantów , a Ty żyj sobie dalej w tej swojej bańce przecież sam dałbym radę zrobić coś takiego gdybym niemiał hamulcy moralnych 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no kobiety porobily sie coraz grosze z charakteru, wyniosle i aroganckie co nie idzie w parze z jej innymi przymiotami, ich uroda tez nie kompensuje paskudnego charateru - takie czasy mlode laski 19-20 eksperymentuja seksualnie szaleja, kobiety sa zupelnie inne i mezczyzni powinni oczeiwac od nich czegos innego i zmienic swoj stosunek do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, AntyBazyl napisał:

Za wysoko głowę nosisz a nic sobą nie reprezentujesz. Nie, nie mam 40 lat. I bardzo sobie cenię inteligencję, kulturę, umiejętność obiektywnej oceny rzeczywistosci. Generalnie cenie wszystko, czego tobie brakuje. Idz sapać gdzie indziej. 

Reprezentuje sobą więcej niż jakaś feministka antyp0lka lol 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, 84Michal84 napisał:

no kobiety porobily sie coraz grosze z charakteru, wyniosle i aroganckie co nie idzie w parze z jej innymi przymiotami, ich uroda tez nie kompensuje paskudnego charateru - takie czasy mlode laski 19-20 eksperymentuja seksualnie szaleja, kobiety sa zupelnie inne i mezczyzni powinni oczeiwac od nich czegos innego i zmienic swoj stosunek do nich

No mam w Polsce kilka takich koleżanek do relaksu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, 84Michal84 napisał:

no kobiety porobily sie coraz grosze z charakteru, wyniosle i aroganckie co nie idzie w parze z jej innymi przymiotami, ich uroda tez nie kompensuje paskudnego charateru - takie czasy mlode laski 19-20 eksperymentuja seksualnie szaleja, kobiety sa zupelnie inne i mezczyzni powinni oczeiwac od nich czegos innego i zmienic swoj stosunek do nich

po co sie starac dla kogos bez honoru nic ciekawego

Edytowano przez kociełezki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

To jak widzisz, nie zależy od narodowości tylko od mentalności...

Przecież w Polsce też są takie przypadki . Tutaj też są faceci wyłudzający kasę od kobiet, a to na firmę, a to na długi , a to na kaucję ....  Tulipanów, Kalibabek i utrzymanków w Polsce też nie brakuje ! 

Na całym świecie są kanalie które tylko patrzą jak cudzą duszę sprzedać byle samemu się nie narobić....

Tak samo jak jest kilka naiwnych kobiet które wysłały spore sumy pieniędzy swoim egzotycznym księciom mimo że znali sie tylko z internetu a on przedstawiał sie jako Książe Persji albo amerykański generał 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, 18karat napisał:

No mam w Polsce kilka takich koleżanek do relaksu 

Aha. Czyli jesteś polską patolą mieszkająca w Niemczech, która przyjeżdża do Polski, żeby tutaj szpanować swoją "europejskością" przed polskimi patolkami mieszkającymi na miejscu w celu ich dymania. W sumie nic w tym złego, ale chwalić się za bardzo też nie ma czym 😄

Edytowano przez Doktor Siurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Doktor Siurek napisał:

Aha. Czyli jesteś polską patolą mieszkająca w Niemczech, która przyjeżdża do Polski, żeby tutaj szpanować swoją "europejskością" przed polskimi patolkami mieszkającymi na miejscu w celu ich dymania. W sumie nic w tym złego, ale chwalić się za bardzo też nie ma czym 😄

Niby dlaczego patologią ja skończyłem tutaj szkołe a spotykam się raczej z ogarniętymi i niezależnymi kobietami które lubią sie ze mną spotykać, pogadać i zarwać noce bo czerpią z tego przyjemność. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Możesz wmawiać sobie że jest inaczej ale wygląda na to że to ty jesteś ich darmowym bolcem z dostawą do domu 😄

To ja jestem facetem i to ja wybieram która ma prawo possać mi fiuta xD

Zastanawiam sie czy nie zaproponować którejś trójkąta z dwiema laskami.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, 18karat napisał:

Niby dlaczego patologią ja skończyłem tutaj szkołe a spotykam się raczej z ogarniętymi i niezależnymi kobietami które lubią sie ze mną spotykać, pogadać i zarwać noce bo czerpią z tego przyjemność. 😎

No dlaczego, sam piszesz, że się z knajakami zadajesz, a szkołę to w dzisiejszych czasach każdy jakąś skończył 😎

Poza tym w każdej grupie wiekowej czy kobiet, czy mężczyzn występuje grupa tępych pustaków - tylko po co od razu robić takie generalizacje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

A muszą się ustawiać w kolejce czy grafiki wszystkim chętnym układasz?

Z tym trójkątem to doskonały pomysł! Ja bym tak zrobiła

Zależy od tego na co mam ochotę każda kręci mnie w inny sposób jedna ma zajebiste ciało, inna dobrze ssie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wschodzie jak sobie czegoś nie poprawiłeś to o siebie nie dbasz .Prawdą jest ,że mężczyźni w zależności od narodowości mają określone cechy .Turcy szybko się starzeją brzydko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×