Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sztuczność

W Warszawie w grupie wiekowej 25-44 lata na koniec 2019 r. na 100 mężczyzn przypadało ponad 112 kobiet

Polecane posty

Przed chwilą, Iibed napisał:

w remoncie, sprzątaniu i prowadzeniu domu tak. 

 

To po co komu taki chlop? Zeby ptakiem zamachal od święta? Nie rozumiem. Jaki z ciebie pożytek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Mogę wstać o 7:50. 😁 #wygryw

Cieszę się razem z Tobą Twoim szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Iibed napisał:

wielu meskich rzeczy nie umiem bo mi sie nie chce tego robic. 

Nie wiadomo, czy byś sobie poradził. Wielu ludzi twierdzi, że gdyby chciało, byłoby milionerami czy miało sześciopak, ale im się nie chce. Tyle tylko, że to takie gadanie.

Ja podziwiam ludzi, którym się chce i którzy coś robią. Ja dokonam napraw w podstawowym zakresie, wymienię koło, ale tak to wolę oddać auto do mechanika i zupełnie szczerze podziwiam umiejętności Szynszyli i myślę, że to fajne, że je ma. A Ty umniejszasz ludziom, mimo, że sam nie potrafisz tego, co oni. 
Twoje poczucie wyższości nie ma podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Iibed napisał:

popwtarzam ze nie wiem ile ona wazy ani jakie ma bmi a nie ze tego nie pisala. przeceniasz to co ja czytam juz ci to pisalem. bez sensu jest wmawianie mi ze wiesz lepiej co ja wiem albo co czytałem. 

Rozumiem, zatem dyskutowałeś z nią w temacie o jej wadze, omijając jej posty, nie czytałeś ich nawet, kiedy je cytowaleś.
Dziwne. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ta dyskusją nie ma sensu jednak.

A byla jakaś dyskusja o 4 rano która miał sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

w pl tytuł naukowy jest dożywotni w stanach np. obejmujesz "posadę" doktora czy profesora. 

podobno jest wielu świadków ze ojcies basabora czy jak sie tam naziwsko tego szamana pisze wskrzesił kilkadziesiąt osób na spotkanie z nim na stadionie narodowym przyjechało kilkadziesiat tysiecy osob korki byly na pol warszawy bo wtedy akurat bylem w poblizu wiec idać twoja logika gosc wkrzesza ludzi a ja nadal w to nie wierze. w pewnych kwestiach pozostane nieprzekonany wiec nie wysilajcie sie z agentem szkoda waszego czasu. mnie nie rpzekonuje fakt ze zgraja durniów w coś wierzy jestem  niepodatny na presje wiekszosci. 

Nie przypominam sobie, bym Cię kiedykolwiek przekonywał. Byłoby tylko miło, gdybyś nie wyzywaŁ nas od durniów, Panie Anagramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Nie przypominam sobie, bym Cię kiedykolwiek przekonywał. Byłoby tylko miło, gdybyś nie wyzywaŁ nas od durniów, Panie Anagramie.

O ja pjerdole. Dopiero to zauważyłam 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sidh`e Santee napisał:

raczej walnięcie z bejsbola w czerep. po prostu musze wyczekac na next time usypiania

Kopa w łeb z glana preferuje. Ewentualnie z martensa ale wnuk śpi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Kopa w łeb z glana preferuje. Ewentualnie z martensa ale wnuk śpi. 

Mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sidh`e Santee napisał:

zawsze można podyskutować o zaletach chowu z zachowaniem form pierwotnych, wobec form nowoczesnych. Wczoraj z Boni niczegose to poszło ( Boni, zdumiewa mnie Twój rozwój..chyba odseparuję Cię od osobowości Resa )...

Jeszcze kilka dni temu bym ci sie odgryzla ale na starość zrobiłam się jakas ulegla i mniej zawzieta. 🙏 pewnie bomba wybuchnie później 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sidh`e Santee napisał:

zawsze można podyskutować o zaletach chowu z zachowaniem form pierwotnych, wobec form nowoczesnych. Wczoraj z Boni niczegose to poszło ( Boni, zdumiewa mnie Twój rozwój..chyba odseparuję Cię od osobowości Resa )...

Byłam tam i czytałam , było luli luli i ny ny dobrze pamiętam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nymphette napisał:

 

😄 Miałam napisać, że Agent mi zaimponował, ale zrobiliście to właściwie oboje - w ogóle jakoś nie skumałam tego "Anagramu" i dopiero  przy komentarzu Boni zwróciłam na to uwagę 😛 No to teraz Libed się wkurzy 😛 

Riposte wuj strzelił. A bylo tak blisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
36 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Bo trzeba wiedziec komu mozna w miarę ufac. Po co ty mu az takie szczegóły podalas? Z byczym tez tak było. Chyba ci zycie niemile albo jesteś skrajnie naiwna.

A widzisz gdzieś żebym pisał o tym co było na privie gdziekolwiek z kimkolwiek? Albo udostepniał jakieś zdjęcia czy dane? Nie to skończ.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elciaa29 napisał:

Byłam tam i czytałam , było luli luli i ny ny dobrze pamiętam ?

I literacka polszczyzna. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

A widzisz gdzieś żebym pisał o tym co było na privie gdziekolwiek z kimkolwiek? Albo udostepniał jakieś zdjęcia czy dane? Nie to skończ.

 

Odczep sie. Mam to w dupje. Twoj priv to twoja sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sidh`e Santee napisał:

azaliż zastrzeżenia masz?

Pańskie słowotwórstwo jest nieco zbyt dadaistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

I literacka polszczyzna. 🤔

Pamiętam że luli luli dla dziewczynek jest a ny ny dla chłopców bo na spółgłoski twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Odczep sie. Mam to w dupje. Twoj priv to twoja sprawa. 

To nie pisz publicznie, że nie można mi zaufać, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iibed napisał:

najwięksi oszusci to tez byli faceci, od wieków biskupami a to zazwyczj najwięksi oszusci byli wylacznie faceci. 

niech sobie korzystają dla mnie to głupole i tyle. co mam pcozytać ? horoskop ? bzdury na kiju już wam udowadniałem jedyna elka ruszyła głową i zastanowiła się że skoro sie tak bawie tym to trzeba wybrać coś co kompletnie do mnie nie pasuje, strzeliłą i trafiła i to też dzieki swojej logice a nie horoskopom. chcesz wierzyć w te bzdury to wierz mnie nie przekonasz marnuejsz czas. to że ktoś wierzy dla mnie nie stanowi zadnej rekomendacji.wiekszosc ludzi musi w coś wierzyć bo im sie lepiej żyje dlatego tak popularne sa religie bo trzeba przyznać ze w nich sa ciekawsze bajki opowiadane niż te przez magów karcianych czy horoskopowych. 

jak ktoś przewiduje przyszłośc i wrózy to odpowiedz mi na jedno pytanei po co bierze po stówie czy dwie od frajerów a nie skresli numerow w lotto i nie zgarnie milionów ? i to pokazuje ze o dupę rozbić te ich zdolności. 

włóż zapałki do paczki wejdz do wróza i zapytaj ile ich masz jak nie zna odpowiedzi to niech oddaje kasę i zmieni zawód. prosta weryfikacja. skoro to czarodzieje to powie ile ich jest 😄

 

Nie masz podstawowej wiedzy nawet. Ehh poyebana baba sie kłóci z Debýl. Na to nie ma lekarstwa 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niby normalny napisał:

Moja przygoda z psychiatrami była taka że wzieli kase przypisali leki i spier... pan zadzwonimy za dwa tygodnie ( i to było tak z dwoma). Jedynie powiedzieli mi tym że nie chcą moich pieniędzy i stwierdzili że nie da mi się pomóc.

Powtarzasz się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Odczep sie. Mam to w dupje. Twoj priv to twoja sprawa. 

Zdziwiła byś się z iloma osobami tutaj na priv pisałem i pisze. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×