Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sztuczność

W Warszawie w grupie wiekowej 25-44 lata na koniec 2019 r. na 100 mężczyzn przypadało ponad 112 kobiet

Polecane posty

1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Szynszyla miała racje ze jesteś sadysta.

Naleśniki będą jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Ja tez malowalam ściany sama i czuje się jak Marta z bob budowniczy. A ostatnio chcialam własnoręcznie zayebac wielkiego pajaka ale uciekl pod kabine i czekam na zawal obecnie az wyjdzie.

Nie mów nic o zabijaniu pająków wiesz przy kim 🤫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nymphette napisał:

Tak mi się wydaje, że fajnie się przesuwa tym wałkiem xD Ale nie dane mi jak na razie xDD 

To od sufitów, bo trzeba trzymać ręce w górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

dokl;adnie o to mi chodzi a najgorsze jest to ze ci wszyscy poprawni zwykle robi to samo tylko za plecami i w jeszcze bardziej grubianski sposob. chcialbym zobaczyc o czym agent gada na privie 😄 (Zart) tam pewnie jest sobą i jedzie rozno po wszystkich bez tego zadęcia poprawnością 😄

O mojej orientacji seksualnej. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nymphette napisał:

Tak mi się wydaje, że fajnie się przesuwa tym wałkiem xD Ale nie dane mi jak na razie xDD 

Mialam do wyboru walek na kiju ale malowalam walkiem o srednicy grubszej parówki bez kija i w dodatku do polowy bez gabki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nymphette napisał:

Witaj Elciu 😎

Przecież ja jestem tu cały czas 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Mialam do wyboru walek na kiju ale malowalam walkiem o srednicy grubszej parówki bez kija i w dodatku do polowy bez gabki xD

Taki numer wywinąłem jak pierwszy raz w życiu korytarz malowałem. To nie jest dobry pomysł, trust me.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Taki numer wywinąłem jak pierwszy raz w życiu korytarz malowałem. To nie jest dobry pomysł, trust me.

Za późno. Muszę czuć z bliska xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iibed napisał:

nie to ty błednie zakładasz że ja uważam że tynkowanie to męskie zajęcie albo że ja uwazam cos tam. 

ja ani na wrozbach sie nie znam ani na tynkowaniu wiec kim jestem wg tego co niby ja sam mysle ?

te umiejętności nie są nietypowe i to żadne umiejętności, szamanizm to nie umiejętność a wierzenie w głupoty i bzdury to też nie jest zadna umiejętność to jest łatwowierność i podatność na bzdury i tego człowiek sie nie uczy raczej z tym rodzi i czesto uczy żę to bzdury. czyli odwrotnie myślę niż ty myslisz, ze ja myśle. 

 

Jezu jaki ty jesteś męczący. A co jest męskie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nymphette napisał:

Ja wiem, czy Agent taki poprawny 🤔 Musi się chyba sam odnieść 😛 Wszyscy mamy w sobie trochę perwersji i ciekawości, co ktoś pisze na privach, chyba 😉 

Myślę, że na ten temat powinien się wypowiedzieć ktoś bardziej obiektywny. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nymphette napisał:

😄 No, ale dałaś radę 😄 I to jest dopiero coś, przy tak surowych warunkach 😄 Chociaż lżej unieść taki xD Niż te o średnicy wałka do stolnicy xD Te drugie pewnie cięższe xD 

Tak i zostawialy wlosy na scianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Iibed napisał:

nie to ty błednie zakładasz że ja uważam że tynkowanie to męskie zajęcie albo że ja uwazam cos tam. 

ja ani na wrozbach sie nie znam ani na tynkowaniu wiec kim jestem wg tego co niby ja sam mysle ?

te umiejętności nie są nietypowe i to żadne umiejętności, szamanizm to nie umiejętność a wierzenie w głupoty i bzdury to też nie jest zadna umiejętność to jest łatwowierność i podatność na bzdury i tego człowiek sie nie uczy raczej z tym rodzi i czesto uczy żę to bzdury. czyli odwrotnie myślę niż ty myslisz, ze ja myśle. 

 

🤯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
16 minut temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Dlaczego ja rozmyślam o niewolnikach z Bangladeszu o 3 w nocy? 

Czemu aż tam przecież na ulicach ich pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Myślę, że na ten temat powinien się wypowiedzieć ktoś bardziej obiektywny. 😈

Jak Ty tylko o jednym piszesz na privie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

ja nie wiem jak wyglada roxi i jakie ma bmi pisalem ogolnie ze jak jest szczupla to niech nie da sobie grubym wmowic ze jest za chuda, ja nie wiem ile ona wazy a to wygladalo jak nagonka grubego lobby na biedna szczupła dziewczynę bo często własnie tak jest ze strona agresywna sa grubasy, ktore same sobie wmowily sa sa normalne i teraz wmawiaja szczuplym ze cos z nimi nie tak. 

Podała ile waży i ile ma wzrostu, więc nie ściemniaj proszę.

4 minuty temu, Iibed napisał:

taka rpawda jak te wrozby w ktore wierzycie z agentem i lezakiem. ludzie lubia doszukiwac sie czegos i w to wierzyc. 

tak to byli praktykujacy lekarze teraz w dobie covidu to tez jesno widac ze sa jedni ktorzy mysla w tej kwestii tak a druga grupa calkiem inaczej wiec widac ze w zadnym srodowisku nie ma jednomyslnosci a duren znajdzie sie wszedie. 

jakby się raka dieta dalo wyleczyć to by bylo na swiecie setki milionow ozdrowiencow a nie dwoch czy trzech autorwo ksiazek. zwlaszcza jakby od glodowek rak sie leczyl bo wiekszosc chorych nie ma sily jesc. widac ze nie masz pojecia co to nowotwor i jak dziala. 

Tak szczerze mówiąc, to moim zdaniem masz do tego stopnia zakuty łeb, że nie chce mi się marnować energii na udowadnianie, że jest inaczej. Najważniejsze jest to, co ja wiem i że mi to działa. 🖐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nymphette napisał:

Nie romansuję na razie z nikim, jestem rozwódką xD Leżak powiedział, że odwołuje ślub xD True story xD 

On dziś jest nerwowy. I w ogóle ostatnio sie rzuca do mnie. Zrob cos z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iibed napisał:

tobie sie nie podobaja lewaki, kejtred zakolaki a mnie grube. zycie. ludzie maja rozne dewiacje jak widać 😄 chociaz na razie pozostane przy swoim ze norma jest ze szczuple sie podobaja. zwykle jak uwazam ze jakas kobieta jest ladna to podoba sie ponad 90% facetów wiec wydaje mi sie ze mam statystycznie bardzo wymierny gust. 

W niedowadze gustujesz a to dewiacja. Zakolaki moje słowo roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nymphette napisał:

Libed, przysięgam, jeszcze kilka miesięcy temu kłóciłam się z terapeutką o to, że sobie wymyśla zjawisko mansplainingu - ale jesteś chodzącym uosobieniem tego pojęcia 🤣 Budzisz we mnie wojującą feministkę, przysięgam 😩

👍🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nymphette napisał:

Nie chcesz widzieć, jakie mi rzeczy napisał 3 dni temu xDD Leżaczek wcale nie jest taki miły, jak się wydaje xD Nie wiem co się z nim dzieje 😕 Ta klasa wyższa mu  w głowie przewróciła xD 

Myślałam ze moze właśnie jest mily prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

W niedowadze gustujesz a to dewiacja. Zakolaki moje słowo roku.

Jeszcze pamiętam była kłótnia, jakiego typu zakola, Norwood A czy inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Iibed napisał:

o naprawe tego silnika 😄 ? 

tez znam wiele kobiet ktore ogarniaja to wszystko w budowlance czego mnie sie nie chce to nie jest znowu takei wyjatkowe. jak ktos chce to wszystkiego sie nauczy nie ma podzialu na to ze kobieta nie jest w stanei albo facet. w podstawowce na zpt bardzo ładnie haftowałem, wiec widzisz kazdy ma cos  z kobiety 😄 lepiej mi to wychodzilo niz dziewczynom bo jestem dokladny i cierpliwy. 

Skoro nie ma podziału na kobiece i meskie to na choj ciagle podkreślasz te horoskopy i inne? Sam sobie przeczysz ciagle i jesteś niewiarygodny zupełnie. Sam nie umiesz budowlanki która jest typowo męska wiec ja negujesz i udajesz ze jednak nie ma podziału na zajecia meskie i damskie. Mnie by sie chyba we lbie pomieszalo gdybym miala takie myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×