Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kamilzela

Rapid Slim UWAGA opinie i efekty

Polecane posty

Hej, a słyszał ktoś o Rapid Slim jakie macie opinie o tych tabletkach? 

 

Myślicie, że warto interesować się takim tematem brania tabletek czy bardziej podejść do  tego tematu i szukać jakiego trenera personalnego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie słyszałem, ale też nie wiem czy ufać dietą - lepiej wziąć się za ćwiczenia i liczyć kalorie, ale z głową :))

Coś wiem na ten temat, że odchudzanie wymaga wielu wyrzeczeń i bardzo ważne jest mieć cel! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam dietetyka ani trenera, ale podejście do tego tematu takie na praktyce. Genialne rady można znaleźć na kanale Niebrzuszek, chłopak jest praktykiem, dlatego też to trafia do nas bardziej. 

Bardzo mi się podoba, że wszystko wyjaśnił jak mądrze podejść do tematu. Zawsze walczyłem  z nadwagą i miałem z tym duży problem, nie ukrywam że wpływa to też na psychikę. Teraz efekty stopniowo zaczynają być widoczne, jak wolslaaa wspomniała - warto mieć cel. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rapid z tego co się orientuję to też plasty na odchudzanie, ale czy sama bym testowała raczej nie. Co do dietetyków jestem na nie, po tym jak mój narzeczony o mało co nie wylądował w szpitalu przez źle dobraną dietę.

Dlatego warto do tego tematu podchodzić rozsądnie i nie wierzyć, że ta czy inna dieta zadziała cuda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia  , ale też nie chodzi o katowanie się ćwiczeniami tylko rozpisanie jakiegoś planu treningowego plus dobrze dobrane posiłki lub trzymanie się pór dnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sebastian.rogalski napisał:

Nie polecam dietetyka ani trenera, ale podejście do tego tematu takie na praktyce. Genialne rady można znaleźć na kanale Niebrzuszek, chłopak jest praktykiem, dlatego też to trafia do nas bardziej. 

Bardzo mi się podoba, że wszystko wyjaśnił jak mądrze podejść do tematu. Zawsze walczyłem  z nadwagą i miałem z tym duży problem, nie ukrywam że wpływa to też na psychikę. Teraz efekty stopniowo zaczynają być widoczne, jak wolslaaa wspomniała - warto mieć cel. 

Też znam, ogólnie zaczęłam się bardziej tą tematyką odchudzania interesować. Kupiłam sobie kilka książek odnośnie mojej tarczycy jak z nią żyć, ale też słucham ludzi, którzy są praktykami jak wyżej wspomnieli tylko oni do mnie teraz trafiają 🙂 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja teściowa brała kiedyś te tabletki czy jej to pomogło trudno ocenić, w każdym razie ja zawsze będę zdania, że tylko rozsądne podejście do tego tamtu da efekty. Jak ktoś wierzy w magiczne działanie tabletek to się myli i nie odnoszę się akurat tutaj do tych wspomnianych w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

monikapoziomka - Zgodzę się, ale też nie ma się co katować i nie jest tak że każdy może tak dużo ćwiczyć. Ja mam chore serce i np dla mnie taki trening czy bieganie nie jest zalecane. 

Edytowano przez mateuszwereszczynski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, amelka853 napisał:

Rapid z tego co się orientuję to też plasty na odchudzanie, ale czy sama bym testowała raczej nie. Co do dietetyków jestem na nie, po tym jak mój narzeczony o mało co nie wylądował w szpitalu przez źle dobraną dietę.

Dlatego warto do tego tematu podchodzić rozsądnie i nie wierzyć, że ta czy inna dieta zadziała cuda. 

Zaciekawiłam się tematem, nigdy mnie to nie interesowało. Jak to będę brać tabletki czy plastry i schudnę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kalina to tak nie działa 

Ogólnie różnego rodzaju tabletki mogą w pewnym stopniu wpływać na spalany tłuszcz, ale nie jest powiadziane że to jest zdrowe a przede wszystkim, że nie wywoła negatywnych skutków na przyszłość w organiźmie. 

Dlatego jak wspomnieli wyżej ćwiczenia, wyliczenie deficytu kalorycznego takie rzeczy warto wiedzieć. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkim tabletką mówie nie, ogólnie zioła mają tam jakąś funkcję co mogą pomóc w prawdiłowym trawieniu itp, ale żeby schudnąć 10kg czy więcej to nie ma opcji. 

Co do opcji z trenerem personalnym takie spotkania są drogie, ogólnie on cię wyprowadzi na dobrą drogę itp w odżywaniu, ale z czasem kontakt z nim się urwie, albo osiągniesz ten chwilowy efekt, albo braknie kasy. 

Dlatego ja jestem zdania, że CEL to największa motywacja. Dobrze jest się trzymać kogoś np kto daje porady i wskazówki online do tych nagrań zawsze możesz wrócić dzięki temu motywacja się napędza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×