Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Olalala30

Co zrobić z dalszym życiem ?

Polecane posty

1 minutę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Uhu. Oczywiście. Stąd, że chciałabym być taką sieczka jaka Ty jesteś. Tak. Tak. Idź do psychiatry wyleczyć swój narcyzm. Nie masz za grosz przyzwoitości. Byłeś hodowany i mamie i tacie brakło umiejętności żeby wykształcić w Tobie te cechy, które pozwalają być człowiekiem empatycznym i ludzkim. Ty nie jesteś sprytny, Ty jesteś chory. A obok geniusza nawet nie stałeś. Nie dodawaj sobie czegoś, czego nie masz! 

Oczywiście żę jestem geniuszem świadczy o tym moja edukacja wyniki w niej w pracyi innych dziedzinach. bez komentarza, zwykły hejt. oczywiście internetowa pani doktor sie znalazła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spuść mu w. p.i er. ol kopnij w jaja po pysku i zostaw tego nieudacznika.. taka moja rada.

Edytowano przez Weekend1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Oczywiscie, że nie jesteś żadnym geniuszem, tak jak i ja nie jestem panią doktor. Skończ z tymi swoimi kłamstwami. Nie pogrążaj się. No i chyba nie widziałeś hejtu. 

spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

I do tego zwykłym prosciuchem z przerostem ego. Tym jestes. Kłamliwym oszustem, który nie potrafi szanować ludzi. Że też takie kreatury chodzą po tym świecie! 

zabawne, to ty mnie atakujesz obrazasz stawiasz nietrafne diagnozy i mi bardzo chamsko dokuczas ja sie bronie i ujawniam twoja hipokryzje

tymczasem prawda jest inna, jestem inteligentem, kwiatem tego narodu i potega spolecznosci

Edytowano przez 84Michal84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, 84Michal84 napisał:

Oczywiście żę jestem geniuszem świadczy o tym moja edukacja wyniki w niej w pracyi innych dziedzinach. bez komentarza, zwykły hejt. oczywiście internetowa pani doktor sie znalazła 😄

Uczony, szkolony a g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ptaszek w dziupli1 napisał:

W czym  problem, przecież  kobiety  lubią  słodkie  kłamstwa  a gardzą gorzką  prawdą  więc  wybór  co robić  jest  prosty.  

Zawsze  mnie  śmieszy  te święte  oburzenie  matron  forumowych gdy  facet pisze jak to jest  w związku. Taaa miłość  , ta mityczna miłość  😄

Zakończ lepiej i się nie kompromituj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

Hahahaha aaaa o teraz to "dolozyles do pieca". Dobra kwiecie narodu. Jak się już wyleczysz z tego podczaszkowego pie/rdol!/niecia to może i będziesz potęga społeczności, teraz to jestes zwykłym prze/gr/ywem, który stara się coś nam tu udowodnić. Serio masz ludzi za takich glu/po! li? Nikt w to co piszesz Ci nie wierzy. Tylko się z Ciebie nabijają po kafeteryjnych kątach! 

bo tu siedza w wiekszosci trole. skuces rodzi wielu wrogow. sama nie wiesz o co ci chodzi piszesz jakies teoryjki ktore nijak pasuja do zycia, wiesz c o sie stanie jak sie przyznam

zona uniesie sie duma i odejdzie, bedzie miesem do seksu dla co chwile zmieniajacych sie gosci, dziecko bedzie mialo pieklo, to sie wydarzy, ty jestes beznadziejna farmazoniara ktorej nauki o moralnosci nijak maja sie do zycia a ja jestem jednostka wybitna.

owszem ze mnie smieja sa ale trole i bezrobotni ktorzy sa nikim, z ciebie smieja sie ci ktorzy maja jakies zycie i wiedza jak to wyglada realnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, 84Michal84 napisał:

zona uniesie sie duma i odejdzie, bedzie miesem do seksu dla co chwile zmieniajacych sie gosci, dziecko bedzie mialo pieklo, to sie wydarzy, 

Ciekawe co byś zrobił na miejscu Twojej żony gdybyś się dowiedział że to wszystko udawane. Pewnie to samo, bo kto chce żyć w kłamstwie. Mi się wydaje jednak że przesadzasz, bo skoro dziecko was łączy to coś więcej też musi (chociażby przyzwyczajenie i sympatia) bo inaczej nie wytrzymalibyście życia razem.

Poza tym bardzo nisko cenisz swoją żonę skoro uważasz że jak odejdzie to będzie "mięsem do seksu dla co chwilę zmieniających się gości".

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hellies napisał:

Ciekawe co byś zrobił na miejscu Twojej żony gdybyś się dowiedział że to wszystko udawane. Pewnie to samo, bo kto chce żyć w kłamstwie. Mi się wydaje jednak że przesadzasz, bo skoro dziecko was łączy to coś więcej też musi (chociażby przyzwyczajenie i sympatia) bo inaczej nie wytrzymalibyście życia razem.

Poza tym bardzo nisko cenisz swoją żonę skoro uważasz że jak odejdzie to będzie "mięsem do seksu dla co chwilę zmieniających się gości".

lubie ja fakt, jest mila i ciepla osoba ale ja mialem wieksze ambicje co do zycia przy niej realizuje je i swoj petencjal intelektualny dwa razy wolniej, ale to nie kwestia tego jak oceniam zone, tylko tego jaki statystycznie jest los samotnych matek/ rozwodek z dziecmi, widze co sie dzieje w okolo i slysze historie jakie opowiadaja faceci w pracy itd.... generalnie to nie ja nisko cenie takie kobiety tylko wiekszosc mezczyzn.

na pewno ja lubie rozmawiamy, spedzamy czas, ogolnie z poczatku bylo super tylko ze kazde z nas inaczej sobie wyobrazalo zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Olalala30 napisał:

Jesteśmy razem 15 lat, małżeństwem 9. Mamy dwie córki. Nigdy nie mielismy idealnego związku....itd

Tu nasuwają się podstawowe pytania - a jesteś z nim 15 lat bo?, wyszłaś za niego za mąż bo?, masz z nim dzieci bo ?

 

16 godzin temu, Olalala30 napisał:

 Dużo od niego wymagam, nie pozwalam na wszystko jak inne żonki, ale robi i tak co chce.

To znaczy co konkretnie ? Nie pozwalasz na co ? Generalnie cała twoja wypowiedź przeczy temu co tu napisałaś . Po za tym co to znaczy- nie pozwalam na wszystko jak inne żonki ? Na co konkretnie nie pozwalasz co Twój mąż chciałby robić? Czyli to jak Cię traktuje itd, to jeszcze nie wszystko co chciałby robić wobec Ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Michał, czas żebyś przejrzał na oczy. Nie jesteś żadna wybitna jednostka. Jesteś zwykłym facetem, z przerostem ego. W dodatku takim, który na każdym kroku oszukuje. Oszukuje siebie, swoją żonę, żonę siostry i niedługo jak Twoje dziecko podrośnie to i to dziecko. Jesteś zwykłym napompowanym chłopaczkiem, bez moralnego kręgosłupa. Moralność u Ciebie nie istnieje. Ty nawet chyba nie czytałeś co to ta moralność. Widać, że zostałeś wyhodowany. Cos jak pies na łańcuchu przy budzie, któremu się wydaje, że ten łańcuch i ta buda to już cały świat.  Dostaje miskę żarcia, czasem wodę i to  jego smutny psi los. Ludzie piszą Ci, że kłamstwo i kaczuszki mają krótkie nóżki, a Ty ciągle idziesz w zaparte, że niby dobrze robisz, że nikomu nie wyrządzasz krzywdy i że Twoje życie jest świetne pod każdym względem. Nie jest i gdzieś podskórnie to czujesz. Ale żeby nie dopuścić do siebie myśli o tym, że jesteś podłym człowiekiem, stroisz się w pawie pióra i cudujesz. To tak jak gdybyś dawał nam jasny przekaz, że w domu rodzinnym byłeś pogardzany, niekochany, niewspierany i stłamszony. Kiedy stałeś się samodzielny, to właśnie stałeś się tym, kim się stałeś. Mam nadzieję, że Twoja żona dowie się z kim dzieli życie. I wywali Cie na wiadomo co. Tak po ludzku mi jej szkoda. Urządziłeś sobie prywatny folwark i nim zarządzasz, ale tak nieudolnie, że aż szczypie w oczy. Klamiesz, krecisz, oszukujesz i na każdym kroku starasz się nam udowodnić, że nic złego nie robisz i że Twoje życie jest sielsko anielskie. Otóż nie jest, nigdy nie było i być może nigdy nie będzie. Zapętliłeś się w klamstwach. To nie jest normalne. To nie jest zwykle. I nie wmawiaj nam, że takie patusiarskie zachowania to norma. Nie kompromituj się więcej i nie staraj się wybielać. Jesteś zwykła szują. Bez przyzwoitości. A z drugiej strony, to czy osiągasz jakieś tam sukcesy czy też nie, w tej swojej pracy, to to akurat nie jest tu przedmiotem sporu. Wygląda to tak jak gdybyś swoje brudne sprawki życia rodzinnego  chciał przykryć rzekomymi sukcesami w pracy zawodowej. Czy Ty nie widzisz, że to co próbujesz zrobić jest żałosne?

matko !!!

ale ty jestes nienawistnica.... rzucasz na slepo obelgami we mnie aby mnie oczernic, wymyslasz wyssane z nikad argumenty aby pasowaly do twojego waskiego i pseudopsychologicznego obrazu czlowieka, ktory jest nietrafny i wydumany, to obiekt twojej fantazji, nie dyskutuje z toba wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grac w uno z loszkami w psychiatryku 😏🤣

Edytowano przez akimuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, simply-Roxi napisał:

Liczyła że się zmieni, to logiczne przecież że tak mogła podejść do jego wybryków.

No i na pewno nie był od samego początku taki jak teraz , mógł nigdy nie być idealny ale początki zawsze są lepsze od lat kolejnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, simply-Roxi napisał:

Dokładnie też i tak uważam. Z poczatku misiał być choć trochę inny albo takiego udawał, faceci potrafią to robić,  puki mają co ugrać.

Naprawdę uważasz, że facet udawał przez 6 lat nim się pobrali?

Autorka pisała:

Nigdy nie było randek,kwiatów, prezenty na urodziny tylko typu " Kup sobie coś " .Nigdy nie jezdziliśmy na wspólne wakacje, czy wycieczki. 

A tak swoją drogą to chyba ściema ten cały wpis autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2021 o 18:02, 84Michal84 napisał:

Cóż tragedia, zupełnie do niczego 😞 Mi też za bardzo na żonie nie zależy ale okazuje jej czułości i odgrywam teatr zakochania dla dobra rodziny, on generalnie jest złym facetem jeśli Ci jeszcze tak ubliża, co zrobić? Cóż z 2 dzeici nie masz za dużo manewru, podróż w nieznane, może być jeszcze gorzej, albo spróbować życia samej jeśli masz gdzie iść

Przewróciłeś się? Bo pieprzysz jak potłuczony .Czemu to Ona ma gdzieś iść?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Nie to nie ja jestem nienawistnica, tylko Ty nie jestes w stanie zrozumieć o czym ja piszę. Ale być może za jakieś 1o lat to do Ciebie dotrze. Oby! Zbierzesz to co zasiałeś! 

Masz rację. Każdy w końcu zbiera to co zasieje. Takie jest życie. Autora też to czeka.

Edytowano przez Hellies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autorka tematu to taka p i xz d.eczka i cio t a ...😄 boi się że straci znajomych bo są jego znajomymi HAHA ja nie mam wogóle znajomych bo ich nie potrzebuję chcą za to $ na dyskoteki picie i dupy powinna się postawić przylać mu kilka razy liściem i olać go ale że jest przegrywem życiowym niedojdą i zerem to daje sobą pomiatać takich ludzi mi nie żal sam bym ją zgnoił i sponiewierał 

Cytat

Żałosna sytuacja. Niby chce i moge powiedziec koniec ,a nie umiem.  Boje sie tego co mnie czeka, czy sobie poradze finansowo, co powie rodzina i znajomi. Tak na prawde nasi znajomi to jego znajomi i zostanę sama bez kolezanki zadnej co by sie wyzalic czy rozerwać. Jestem w tak marnej sytuacji, ze plakać mi sie chce. Z nim mnie nic lepszego już nie czeka.

 

Edytowano przez Weekend1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2021 o 17:57, Olalala30 napisał:

Jesteśmy razem 15 lat, małżeństwem 9. Mamy dwie córki. Nigdy nie mielismy idealnego związku. Nigdy nie było randek,kwiatów, prezenty na urodziny tylko typu " Kup sobie coś " . Chociaż ja zawsze staram sie, żeby na każdą okazje coś kupić, zrobić.... Żeby było miło. Jemu jest tylko miło jak przyjdą znajomi. Ja też lubie ich towarzystwo,ale chciała bym odrobine romantyzmu. Nigdy nie jezdziliśmy na wspólne wakacje, czy wycieczki. Zawsze jest ,że po co, nie ma nic ciekawego, on woli na ryby sam. Nawet ,że dzieci są i żeby im było miło to jedzcie sobie bez niego. Ogolnie chyba nie lubi spędzać ze mną czasu.  Jak jest w domu to tylko tv lub komorka czy laptop. Rzadko kiedy gadamy na luźne tematy bo potrafi wprost powiedzieć ,że nie chce mu sie gadać, po czym dzwoni za 5 min kolega i przez 20 gadają sobie o głupotach . Nigdy nie słysze komplementów, miłych słów. Kiedyś leczyłam sie rok na nerwice i wyszłam z tego. Do tej pory potrafi mi to wypomnieć , że chyba powinnam iść leczyć łeb bo chyba mi sie pogorszyło. Dużo przykrych słów słysze, o głupoty. Wystarczy ,że zrobie coś nie tak jak on chce. Ja może nie jestem idealna,na pewno nie . Jestem wymagająca, uparta. Dużo od niego wymagam, nie pozwalam na wszystko jak inne żonki, ale robi i tak co chce. Szacunku mam zero. Najczesciej słysze że jestem ...em ...onym . Przy dzieciach też sie nie hamuje i do nich też ma ostry język. Tatuś z niego średni , z nimi też czasu spędzać nie lubi. Woli wyjść na bajere do kolegów. Od razu mowie,nie pije ,nie bije. Ale czy to znaczy,że już ma mi wystarczeć?  Watpie ,ze mnie kocha. Po prostu jest. Intymnosci zero. Jestem teraz chora na k. Leze w łóżku bo nie mam siły. Odkad jestem chora ani razu nie zapytał sie mnie jak sie czuje. Nie spytał ,czy mi zrobić herbate, dać lek ,czy cokolwiek. Sama sobie musze radzić, jak go poprosze to zrobi mi ewentualnie herbate ,ale obrazony,ze musi wstać z kanapy. Coś tam w domu niby ogarnie, jak przypomne, po czym wraca na kanape. Ile sie da wysługuje sie dziećmi. Po prostu ja już nie wiem, czy to tak ma być? Jemu na mnie nie zalezy, umarła bym to by sie nie przejął. Nie chce ze mna rozmawiać ,a w sumie o wszystko podnosi ton. Glupia sytuacja z rana, przyleciała córka,ze głodna. Mowie poproś tate,to ci zrobi śniadanie, córka do niego poleciała i słysze z salonu " powiedz matce żeby nie rządziła" ... Ja nie mam sily nawet dyskutować .... Zamykam sie w sobie i wole nie mowić nic chodz w srodku mam ochote wybuchnąć i doprowadzic do ogromnej awantury. Bo awantur u nas nie ma. On mnie upokorzy, co gorsza potrafi i przy rodzinie i znajomych, a ja ze wsydu siedze cicho lub nawet gdy sa tylko dzieci w trosce o nie nie kloce sie, bo i tak slownej klotni nie wygram. Duzo mysle, czy chce takiego malzenstwa,ale boje sie odejsc, ze pozaluje. Teraz gdy jestem chora, juz calkiem przybija mnie to jak on mnie traktuje. Nic a nic go nie obchodze. I w sumie napisalam to po czesci sobie. Zeby to sobie przeczytać i uświadomić w jakim bagnie tkwie, tylko co dalej? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autorka tematu to taka p i z d.eczka i cio t a ... boi się że straci znajomych bo są jego znajomymi HAHA ja nie mam wogóle znajomych bo ich nie potrzebuję chcą za to $ na dyskoteki picie i dupy powinna się postawić przylać mu kilka razy liściem i olać go ale że jest przegrywem życiowym niedojdą i zerem to daje sobą pomiatać takich ludzi mi nie żal sam bym ją zgnoił i sponiewierał katowałbym i bił 😉

Edytowano przez Weekend1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Weekend1 napisał:

autorka tematu to taka p i z d.eczka i cio t a ... boi się że straci znajomych bo są jego znajomymi HAHA ja nie mam wogóle znajomych bo ich nie potrzebuję chcą za to $ na dyskoteki picie i dupy powinna się postawić przylać mu kilka razy liściem i olać go ale że jest przegrywem życiowym niedojdą i zerem to daje sobą pomiatać takich ludzi mi nie żal sam bym ją zgnoił i sponiewierał katowałbym i bił 😉

😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dnia 5.03.2021 o 16:57, Olalala30 napisał:

Glupia sytuacja z rana, przyleciała córka,ze głodna. Mowie poproś tate,to ci zrobi śniadanie, córka do niego poleciała i słysze z salonu " powiedz matce żeby nie rządziła" ...

Jest tyle produktów w hipermarket a nawet jak nie ma w lodówce to niech sobie zje owoce. Ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
21 minut temu, Elciaa29 napisał:

😱

Prawdziwy mężczyzna 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jak wczoraj zjadłem jakąś angielska szynke 220g to mnie głowa przestała boleć tak się pozywilem... A to się otwiera jak pasztet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Leżaczek napisał:

Jak wczoraj zjadłem jakąś angielska szynke 220g to mnie głowa przestała boleć tak się pozywilem... A to się otwiera jak pasztet.

Twoje historię mnie rozwalają czasami XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 minut temu, Elciaa29 napisał:

Twoje historię mnie rozwalają czasami XD

Mogę iść do kuchni i spisać co to jest bo jeszcze dzisiaj będę jadł z normalnym chlebem do którego szybko wchodzi pleśń a nie tym tostowym 😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Się nie mogę doczekać jeszcze 2h 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem teraz o czym mówisz ale ja to nie mogę tu siedzieć w nocy i pisać bo potem mówią że ja specjalnie w nocy nie śpie tylko po to żeby tu być 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Elciaa29 napisał:

Nie wiem teraz o czym mówisz ale ja to nie mogę tu siedzieć w nocy i pisać bo potem mówią że ja specjalnie w nocy nie śpie tylko po to żeby tu być 😄

Ja zawsze yt oglądam a kafe to dodatek, jak chcesz to idź spać 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Ja zawsze yt oglądam a kafe to dodatek, jak chcesz to idź spać 😅

To był żart bo przecież chyba nikt by specjalnie nie spał po to żeby tu siedzieć w nocy tym bardziej że tu się nic nie dzieje. 

Ale i tak zaraz chyba pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×