Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mirelio

Możecie ocenić urodę tej kobiety?

Polecane posty

No właśnie nie wiem czy wrzucać fotkę czy link do fb, czy wysłać zainteresowanym zdjęcie na priv. Chciałbym ją zaczepić na fb bo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, simply-Roxi napisał:

Jeśli to nie jest osoba publiczna to nie dawaj tu! Może sobie tego nie życzyć! Ochrona wizerunku też przecież jest. Nie wiem po co chcesz by ktoś ją oceniał ale jak juz tak chcesz to do daj mi link na priv to powiem co myślę szczerze ale to dziwne co robisz... Ile masz lat? 😉 

Dobrze, zaraz Ci wyślę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, simply-Roxi napisał:

Jeśli to nie jest osoba publiczna to nie dawaj tu! Może sobie tego nie życzyć! Ochrona wizerunku też przecież jest. Nie wiem po co chcesz by ktoś ją oceniał ale jak juz tak chcesz to do daj mi link na priv to powiem co myślę szczerze ale to dziwne co robisz... Ile masz lat? 😉 

Nie chcesz zeby ktos ocenial nołnejme z fejsa ale ma priv chętnie ocenisz i naklaniasz by jednak wyslal. Gratuluje konsekwencji. A faceci którzy takie praktyko stosuja to ostatnie gnidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Pocahontaz napisał:

to po co ci ocena innych skoro ci się podoba

jestes niedorozwojem?

Pomijając fakt, że to prowokacja, to takie jedno zdanie już pokazuje faceta jako zakompleksioną p.... izdę, która chce się kobietą dowartościować i zależy mu tylko na tym, żeby inni ją podziwiali a on tym samym mógłby przy jej boku w końcu poczuć się "kimś". Żenada 🙂

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Igzakly.

Gość jest pewnie przeciętną menda, która chce sie przez laske dowartościowac, do tego stopnia, że przed obcymi ludzi chce się nią pochwalic JESZCZE ZANIM  w ogóle cokolwiek z tego wyjdzie. a obstawiam, ze nic 🙂 

Oczywiście. Mądra to zauważy. Niestety niektóre kobiety gubi próżność i chęć poczucia się wyjątkowymi i jak taki ją obrzuci komplementami to jej to będzie schlebiać. O ile nic z tego nie wyniknie i taka kobieta sobie w ten niewinny sposób chce podreperować ego to okej, ale jeśli da się złapać w sidła takiego przegrywa, to krzyż na drogę. Toksyczna relacja murowana 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Teraz zaczynam podejrzewac, że to laska wysyła swoje foto żeby dostac info zwrotną i komplementy 🙂 bo kto normalny by coś takiego odwalił. 

To poczytaj moje wczesniejsze posty, jestem facetem. A niby jak mam wrzucić tu czy na priva dać zdjęcia, jak tu nic wrzucic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Pocahontaz napisał:

po uj jej foto tu wrzucasz bez jej zgody!!!

Zaraz to zgłosimy.

 

A gdzie ty tu widzisz jakieś zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×