Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
downhiil

miłość mnie wyniszcza

Polecane posty

nie wiem co zrobic. Trudno jest sie przyznać przed kimś do uczuć z kim się nawet dobrze nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, malinka 123 napisał:

Wyniszcza jak obiekt jest na odległość, gdy nie ma spełnienia.

Nie ma żadnej miłości na odległość. Za dużo filmów oglądasz. Skoro dałnhil to twój luby, to na choj tu siedzicie? Zrozum wariata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gościu wyniszcza Cię to, że nie potrafisz podejść i zagadać jak facet z j...bez urazy, ale nie płacz tylko do dzieła 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, NieznajomyOn napisał:

Gościu wyniszcza Cię to, że nie potrafisz podejść i zagadać jak facet z j...bez urazy, ale nie płacz tylko do dzieła 😉

ciekawe czy byś potrafił na moim miejscu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, downhiil napisał:

ciekawe czy byś potrafił na moim miejscu 

Nie musisz mi wierzyć, ale ja nie będę Cię uczył podrywu, bo nie potrafię dotrzeć do nieśmiałych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AniulkA napisał:

ona tak nierówno rośnie i w ogóle :classic_unsure:

w dół rosnie mu duupa podejrzewam 🍐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Nie musisz mi wierzyć, ale ja nie będę Cię uczył podrywu, bo nie potrafię dotrzeć do nieśmiałych osób

to nie kwestia śmiałości, ale ok nie wiesz o co chodzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, downhiil napisał:

to nie kwestia śmiałości, ale ok nie wiesz o co chodzi 

To jaka w takim razie, skoro codziennie na forum piszesz, jaki jesteś nieszczęśliwy facet

Gościu, ja nie mam 15-20 lat i mówię Ci serio, albo konkretnie zadziałasz, albo doprowadzisz się do depresji i tyle

Edytowano przez NieznajomyOn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o czym piszecie? bo nie chce mi się czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak mozna sie zakochac w kims kogo sie dobrze nie zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, maxii napisał:

jak mozna sie zakochac w kims kogo sie dobrze nie zna?

nie wiem ale zdarza się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To skoro ja widzisz i tak tesknisz to czemu nie rozmawiasz? Why?

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, maxii napisał:

jak mozna sie zakochac w kims kogo sie dobrze nie zna?

Można się zakochać w wyglądzie tej osoby, a potem spotykasz się z tą osobą i sprawdzasz, czy ta osoba pasuje Tobie pod względem charakteru, zachowania. Jeśli jest ok, relacja się rozwija. Jeśli nie jest ok, następuje rozczarowanie tą osobą i koniec relacji.

Niektórzy tu piszą tak, jakby dopiero co się urodzili. Ale może jesteście po prostu jeszcze bardzo młodzi 😋

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiedząc że ma mnie gdzies zerwałbym kontakt a tak to nie potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kusicielka napisał:

Można się zakochać w wyglądzie tej osoby, a potem spotykasz się z tą osobą i sprawdzasz, czy ta osoba pasuje Tobie pod względem charakteru, zachowania. Jeśli jest ok, relacja się rozwija. Jeśli nie jest ok, następuje rozczarowanie tą osobą i koniec relacji.

Niektórzy tu piszą tak, jakby dopiero co się urodzili. Ale może jesteście po prostu jeszcze bardzo młodzi 😋

Nie zakochać, ale zauroczyć.Miłość o d pierwszego wejrzenia istnieje dla nielicznych Damo.Po drugie masz rację, bo charater szybko wypływa na wierzch i wtedy można mówić o jakimkolwiek uczuciu do drugiej osoby.

Są młodzi i ''gniewni'' więc jeszcze wszystko przed nimi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Nie zakochać, ale zauroczyć.Miłość o d pierwszego wejrzenia istnieje dla nielicznych Damo.Po drugie masz rację, bo charater szybko wypływa na wierzch i wtedy można mówić o jakimkolwiek uczuciu do drugiej osoby.

Są młodzi i ''gniewni'' więc jeszcze wszystko przed nimi 🙂

czym się objawia ta miłość od pierwszego wejrzenia? wszyscy mówią że miłość jest po latach dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, NieznajomyOn napisał:

Nie zakochać, ale zauroczyć.Miłość o d pierwszego wejrzenia istnieje dla nielicznych Damo.Po drugie masz rację, bo charater szybko wypływa na wierzch i wtedy można mówić o jakimkolwiek uczuciu do drugiej osoby.

Są młodzi i ''gniewni'' więc jeszcze wszystko przed nimi 🙂

Zakochanie, zauroczenie... Niewiele jedno od drugiego się różni. Może tym jedynie się różni, że zauroczenie szybciej przechodzi a zakochanie trwa dłużej. Ale dla mnie to jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, maxii napisał:

czym się objawia ta miłość od pierwszego wejrzenia? wszyscy mówią że miłość jest po latach dopiero

Miłość ma różne ''imiona'' właśnie dlatego nie można jej przewidzieć.To tak, jak byś jadł codziennie to samo pieczywo, a pewnego dnia zobaczył to jedno wyjątkowe, którego nigdy nie próbowałeś.Ciężko to pojąć, ale tak samo jest z kobietą i mężczyzną.Są w życiu takie momenty, że dwoje osób widzą się po raz pierwszy, ale czują jakby jedli z tego samego ''pieca'' To jak wygrana w totka i uwierz mi, że istnieje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Miłość ma różne ''imiona'' właśnie dlatego nie można jej przewidzieć.To tak, jak byś jadł codziennie to samo pieczywo, a pewnego dnia zobaczył to jedno wyjątkowe, którego nigdy nie próbowałeś.Ciężko to pojąć, ale tak samo jest z kobietą i mężczyzną.Są w życiu takie momenty, że dwoje osób widzą się po raz pierwszy, ale czują jakby jedli z tego samego ''pieca'' To jak wygrana w totka i uwierz mi, że istnieje 🙂 

I ciężko jednoznacznie zdefiniować, co jest miłością a co nie. Bo czy zauroczenia nie można już nazwać miłością, tylko w jej początkowej fazie? Ja myślę, że można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kusicielka napisał:

I ciężko jednoznacznie zdefiniować, co jest miłością a co nie. Bo czy zauroczenia nie można już nazwać miłością, tylko w jej początkowej fazie? Ja myślę, że można.

Łatwo, bo zauroczenie minie w przeciągu maks kilku dni, a zakochanie trwa o wiele dłużej.Prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia jeśli działa w obydwie strony, przeszyje obydwojga jak piorun z nieba 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam już wrażenie ze zwariowalem i wszystko interpretuje na swoja korzyść a moze jest całkiem inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, downhiil napisał:

mam już wrażenie ze zwariowalem i wszystko interpretuje na swoja korzyść a moze jest całkiem inaczej

To zależy, jakie sygnały na to wskazują. Same spojrzenia raczej nie wystarczą, żeby mieć pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kusicielka napisał:

To zależy, jakie sygnały na to wskazują. Same spojrzenia raczej nie wystarczą, żeby mieć pewność.

jest jeszcze cos co wskazuje ze chyba chce porozmawiać ale nie wiem jak to rozegrać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, downhiil napisał:

jest jeszcze cos co wskazuje ze chyba chce porozmawiać ale nie wiem jak to rozegrać 

A wiesz, że kobiety wyczuwają strach faceta i wtedy robią odwrót ?

Ostatni raz Ci mówię, alboś twardy i konkretny, albo masz po ptakach w twoim przypadku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, NieznajomyOn napisał:

A wiesz, że kobiety wyczuwają strach faceta i wtedy robią odwrót ?

Ostatni raz Ci mówię, alboś twardy i konkretny, albo masz po ptakach w twoim przypadku 🙂

to nie strach to instynkt samozachowawczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, NieznajomyOn napisał:

Łatwo, bo zauroczenie minie w przeciągu maks kilku dni, a zakochanie trwa o wiele dłużej.Prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia jeśli działa w obydwie strony, przeszyje obydwojga jak piorun z nieba 🙂

zauroczenie mija w przeciągu kilku dni od momentu :

a) spotkania z tą osobą gdy na przykład się rozczarował nią

b) od momentu tego zauroczenia, ale braku spotkania?

😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×