Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
AgiBer

Mamy po 30 lat a on ciągle mówi do mnie....

Polecane posty

Trudno określić czy to przyjaźń czy coś więcej lub mniej, spotkaliśmy się dopiero 5 czy 6 razy ale gdy piszemy to używa zwrotu "Młoda", "miłego wieczoru Młoda", "jak było w pracy Mloda", a tymczasem ja mam 30 l. a on 32 l. I nie to, że mam kija w doopie ale co mężczyzna ma na myśli pisząc tego typu zwrot zamiast imienia i między nami nie ma przepaści wiekowej...? Gdy rozmawiamy lub się spotykamy zwraca się bezosobowo lub po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że nie "Stara".

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...to możesz mu na to odpowiedzieć "dobrze, starszy panie" albo "Starszyzno plemienia"

Chyba by się zdziwił :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2021 o 09:15, AgiBer napisał:

Trudno określić czy to przyjaźń czy coś więcej lub mniej, spotkaliśmy się dopiero 5 czy 6 razy ale gdy piszemy to używa zwrotu "Młoda", "miłego wieczoru Młoda", "jak było w pracy Mloda", a tymczasem ja mam 30 l. a on 32 l. I nie to, że mam kija w doopie ale co mężczyzna ma na myśli pisząc tego typu zwrot zamiast imienia i między nami nie ma przepaści wiekowej...? Gdy rozmawiamy lub się spotykamy zwraca się bezosobowo lub po imieniu.

Ja bym się nie martwiła;). Do mnie facet ,który ma dwa metry wzrostu mówił "mała" a jestem od niego 4 lata starsza i jestem przy kości  jesteśmy po 30 stce dla mnie to mega urocze, miłe i seksi:)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×