Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bezmaski

Poszedłem do sklepu bez maski i czułem się jak ufoludek

Polecane posty

Gość Druhu

Nymphette, pisz więcej i wróć do  tematu, bo dobrze się to czyta i można się czegoś dowiedzieć. Ja twoich wad nie naprawie, a na ich zazdrość nie mam wpływu. Tylko ciekawi mnie za co w dzieciństwie zawiść była grana, wymądrzałaś się do innych, wszystko widziałaś lepiej? 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Argen napisał:

Pomimo wprowadzonego lockdownu zakażeń jest więcej w moim województwie. Jak to możliwe?

Teksas zniósł obostrzenia i liczba zarażeń spadła o kilkadziesiąt procent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam unikać marketów i galerii przez te nienormalne nakazy. Niestety wyalienowałam sie - a to juz uszczerbek na psychice. Kiedy nie muszę, po prostu tam nie zaglądam, ewentualnie robię zakupy wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Dnia 22.03.2021 o 17:05, Nymphette napisał:

Chętnie 🙂 Tylko nie jestem pewna, że to będzie aż tak bardzo interesujące dla Was, na dłuższą metę 🙂 

W zalewie outfitów pewnego kulturysty, Twoja aktywność była dobrą odskocznią, z sensem rzadko tutaj spotykanym. Ostatnio zacząłem się tym   interesować, bo chcę zrozumieć co jest fascynującego w dietetyce, medycynie. Nie wiem czy to dobry pomysł na zrozumienie drugiego człowieka i co nim kieruję. Ale na pewno warto się czegoś dowiedzieć żeby nie wyjść na zupełnego ignoranta. 

Dnia 22.03.2021 o 17:05, Nymphette napisał:

 to była bardziej sytuacja typu, dostajesz się do jakiejś tam olimpiady w gimnazjum (z dzisiejszej perspektywy wydarzenie totalnie nieznaczące), dalsze kumpele serdecznie Ci gratulują i rzucają się na szyję, a ta "najbliższa"...obrażona 

Dla  mnie to byłby powód do świętowania i toastów 😄 Odmówić sobie wieczoru z bliską osobą na rzecz zazdrości? Nie wiem jak można się obrażać o to, że bliskiej osobie się powiodło, wyszło coś w życiu. Przecież tego samego każdy by oczekiwał na twoim miejscu. Olimpiada rozumiem dotyczyła hamburgerów jedzonych na czas. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2021 o 14:29, Argen napisał:

Pomimo wprowadzonego lockdownu zakażeń jest więcej w moim województwie. Jak to możliwe?

tak możliwe gdy dane są z dupy wzięte i biorą władze przez strach owieczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×