Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Miałam stosunek 30 stycznia. 26 lutego robiłam betę hcg w przychodni w małym miasteczku i wyszło <1.10mlU/ml. Testy ciążowe niby negatywne ale po czasie troszke wychodza blade kreski...czytałam że u innych też tak było u były w ciąży. Zamiast miesiączek mam tylko plamienia, żyły na piersiach i brodawkach i na podbrzuszu, tkliwe sutki troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta i testy wskazują, że nie jesteś w ciąży. Po czasie przewidzianym w ulotce testu ciążowego, jest on niewiarygodny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórz bete jeszcze raz. Będziesz miała pewność. A co do testu. Nie powinno się odczytywać wyniku po upływie pięciu minut. Jednak sama po sobie wiem, że ciężko stosować się do tych wytycznych jak bardzo pragnie się maleństwa, gdyż tam w głowie głosik się odzywa " a może coś się pojawiło". Kiedy miałaś miesiączkę w styczniu i ile trwają Twoje cykle? 

Edytowano przez Migotka95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Migotka95 napisał:

Powtórz bete jeszcze raz. Będziesz miała pewność. A co do testu. Nie powinno się odczytywać wyniku po upływie pięciu minut. Jednak sama po sobie wiem, że ciężko stosować się do tych wytycznych jak bardzo pragnie się maleństwa, gdyż tam w głowie głosik się odzywa " a może coś się pojawiło". Kiedy miałaś miesiączkę w styczniu i ile trwają Twoje cykle? 

Ostatnie plamienie mialam 16 stycznia. Bete robiłam 11 lutego i 26 lutego. Stosunek jednak miałam na początku stycznia a nie na końcu, pomyliłam, się. Cykle trwają z 5/6 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Nati20206 napisał:

Ostatnie plamienie mialam 16 stycznia. Bete robiłam 11 lutego i 26 lutego. Stosunek jednak miałam na początku stycznia a nie na końcu, pomyliłam, się. Cykle trwają z 5/6 dni. 

Cykl nie może trwać 5/6 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, NaugthyBitch napisał:

Cykl nie może trwać 5/6 dni. 

Znaczy co 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Nati20206 napisał:

Miałam stosunek 30 stycznia. 26 lutego robiłam betę hcg w przychodni w małym miasteczku i wyszło <1.10mlU/ml. Testy ciążowe niby negatywne ale po czasie troszke wychodza blade kreski...czytałam że u innych też tak było u były w ciąży. Zamiast miesiączek mam tylko plamienia, żyły na piersiach i brodawkach i na podbrzuszu, tkliwe sutki troszkę...

Znowu ty? Nie jesteś w ciąży, zrozum to. Beta wyszła poniżej 5 a to oznacza, że !nie jesteś! w ciąży. Test ciążowy po 5 minutach jest niewiarygodny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis zrobiłam test i pojawiła się ledwo widoczna blada kreska od razu. 

Na drugim nie. 

Robiłam 2 testy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nati20206 napisał:

Dzis zrobiłam test i pojawiła się ledwo widoczna blada kreska od razu. 

Na drugim nie. 

Robiłam 2 testy. 

Jak faktycznie byś zaszła w ciążę w styczniu, to beta była by o wiele, wiele wyższa, a testy pozytywne z grubą kreską, a nie bladą. Może masz po prostu problemu hormonalne. Ja bym poszła do ginekologa, bo ciążę możesz wykluczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×