Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alicja311

Zrobiłam z siebie ...ke

Polecane posty

Sama tego nie pamietam bo byłam tak pijana, ale od przyjaciołki dowiedziałam sie co zrobilam. Na weselu przyjaciółki wypiłam za dużo i zaczęłam sie przystawiać do znajomego którego dobrze nie znam i zaczełam go przytulać klaść sie na nim, chciałam go calowac itd. (już nawet nie chce pisac co robiłam wiecej) Potem podobno zaczełam mowić ze chciałabym zeby na jego miejcu był jego przyjaciel (którego widziałam tylko raz i nawet nie wiedziałam ze podswiadomie cos takiego czułam) i mowiłam jak bardzo mi sie podoba i  cytując gadałam o jego przyjacielu 200 razy na minute. Jego przyjaciela tam nie było oczywiście, tak to pewnie bym do niego od razu szła. Jest mi teraz tak głupio i nie wiem co myśleć o tej sytuacji albo jak wgl sie zachowywać jak sie z nim spotkam (co pewnie bedzie za 2 tygodnie bo akurat czesto wychodzimy i wreszcie miałam poznać tego chłopaka o którego sie tak prosiłam do znajomego). Jest mi tak wstyd co musiał pomyśleć ten znajomy do którego sie tak przystawiałam a co dopiero  jego przyjaciel który o wszystkim sie dowiedział i co ja o nim opowiadałam). Najgorsze jest to że większosć z tego nie pamietam i nawet nie podoba mi sie jego przyjaciel na trzeźwo i nigdy w życiu tak o nim nie pomyślałam. Co sądzicie o calej sytuacji? Czy jest to az tak tragiczne, jak sobie wyobrażam i spać nie moge po nocach i normalnie funkcjonowac z myśla co z siebie tam zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo. Dałaś czadu. Kiedyś wszyscy o tym zapomną. Przeproś co niektóre osoby i tyle. 

A skoro masz słabą głowę do picia to już lepiej tyle nie pij bo to nic dobrego jak kobiecie się film urywa i robi różne dziwne rzeczy. 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no lekcja na przyszlosc wyciagnac cos z tego i nie chlac jak nie umiesz 👍

Edytowano przez kociełezki
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baba pijana du.pa sprzedana xD 

To nic takiego mi kiedyś koleżanka zwymiotowała na plecy jak spaliśmy na namiotach 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, alicja311 napisał:

Co sądzicie o calej sytuacji?

Nic się nie stało. Mówiłaś prawdę, której być może nawet sama do siebie nie dopuszczasz na trzeźwo bo tak się kontrolujesz. Idź za tym głosem.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, alicja311 napisał:

[...] Co sądzicie o calej sytuacji? [...]

Myślę, że warto kolejnym razem uważać i nie pić tyle, by nie robić z siebie pośmiewiska i nie musieć się potem wstydzić. Zwróciłabym też uwagę na towarzystwo, w którym się obracasz. Chyba niezbyt można im ufać, skoro ten nieobecny przyjaciel znajomego dowiedział się o zajściu. W środowisku dojrzałych ludzi funkcjonuje zasada, że co wydarzyło się na imprezach i po pijaku, zostaje między uczestnikami, i nie ma sensu o tym pleplać wszystkim wokół. W każdym razie, wyciągnij wnioski i głowa do góry, zdarzyło się i tyle, najlepiej zachować dystans i pośmiać się z siebie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×