Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
xNiktx

Czy mając zaburzenia psychiczne jestem zobowiązana płacić alimenty na dziecko?

Polecane posty

Leczę się od paru lat na zab. depresyjno-lękowe ostatnio miałam zdiagnozowaną fobie spoleczną i silne napady lękowe. Mam małe dziecko 8 miesięcy które przebywa u mojej teściowej, nie mam ślubu z chłopakiem i łączy nas tylko dziecko. Z powodu mojej choroby nie jestem w stanie opiekować się dzieckiem bo silnie reaguje lękami na płacz. Przyszły mi papiery z poczty nie wiem jakie to są papiery ale wiem że płacenie alimentów. Ja mam na razie 200 zł świadczenia i orzeczenie o niepełnosprawności umiarkowanej ale będę się starała o rentę. Dostaje jeszcze 1000 zł kosiniakowego i 500 na dziecko. Chłopak pracuje normalnie po 8 h. Czy ja jestem zobowiązana płacić alimenty na dziecko? Czy będę siłą zmuszona iść do pracy żeby płacić alimenty ? Będę się starać załatwić rentę mam pełno papierów ze szpitali psychiatrycznych i pewnie bede obciążona dawać z mojej renty na dziecko. Czy dobrze to rozumiem czy ktoś mi to może wytłumaczyć? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cięzko cię zrozumiec. Była jakas rozprawa o alimenty w sądzie? Jeśli ci zasądzili alimenty, to wiadomo ze jestes zobowiazana płacic. Alimenty to bardzo powazna sprawa, i za nieplacenie mozna skończyc nawet w wiezieniu. Jak pobierasz 500 na to dziecko to wypadałoby to oddac. Przyszły papiery i nie wiesz co to ale wiesz ze chodzi o alimenty.? Staranie sie o rente jest bardzo dobrym rozwiazaniem, wtedy zabiora ci czesc tej renty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do uprawiania seksu i robienia dziecka jakoś fobii ani lęków nie miałaś... Nie wiem za co oni chcą ci dać rentę. To jest śmieszne, cwaniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×