Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 222

Czy to normalne że moja dziewczyna czasami prosi by pozwolić jej nałożyć na siebie makijaż

Polecane posty

Ona nie dawno tak wymyśliła i mówiła że zawszę się bała to pytać ale spytała mnie i mimo tego że nie chciałem to zgodziłem się.

Ona lubi na mnie nakładać makijaż i nawet szminkę, lubi też mi prostować i malować rzęsy. Strasznie się tego wstydzę i oczywiście nie wychodzę z domu po tym ale czy to normalne?

Ona tak ładnie wygląda jak mi to nakłada i taka jest zadowolona no ale nie wiem bo trochę wstyd, co o tym myślicie? już teraz wiem że  raczej nie mogę jej odmówić ale ktoś był kiedyś podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, wariete napisał:

Wstydzisz się, że to lubisz?

Nie lubię, lubię jedynie że ją to tak cieszy i że wtedy jest taka szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość 222 napisał:

 

Nie lubię, lubię jedynie że ją to tak cieszy i że wtedy jest taka szczęśliwa

Szlachetne. Co jeszcze byś zrobił w imię miłości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czmeu, ale też się z tym spotkałem. Tylko nie od dziewczyny. Kiedyś ciągle męczyła kumpela która u mnie mieskzała. I tłumaczenia, że nie ma ... kobiety się nie da ze mnie zrobić to mówiła, że ona tylko sobioe chciała pomalowac i wszystko zmyje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z miłości jak jej sprawia to przyjemność, a dla Ciebie nie jakaś trauma to czemu się nie zgodzić. Choć rozumiem, że możesz czuć się nieswojo jak Ci usta maluje 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest normalne. Każdy chłopiec ubierał mamy szpilki i apaszki gdzie stroił miny przed lustrem i wywijał torebką. Tak jak dziewczynki zakładały krawaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Gość 222 napisał:

[...] Strasznie się tego wstydzę i oczywiście nie wychodzę z domu po tym ale czy to normalne? [...]

Faktycznie, pozwalanie komuś na coś, co prowadzi do braku komfortu i wstydu, nie jest normalne, a wręcz szkodliwe. Warto powiedzieć dziewczynie, by znalazła sobie koleżankę do tych makijażowych eksperymentów.

56 minut temu, Gość 222 napisał:

[...] jak mi to nakłada i taka jest zadowolona no ale nie wiem bo trochę wstyd, co o tym myślicie? [...]

Może naoglądała się jakichś w ten deseń wystylizowanych facetów, spodobali jej się i teraz próbuje Cię trochę przerobić sprawdzając, jak byś wyglądał. Może nie ma na kim ćwiczyć (chociaż zawsze mogłaby na sobie), albo po prostu lubi robić mejkap innej osobie. W każdym razie, nie zmuszaj się do czegoś, czego nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobita chce się podszkolić. Warto jej mówić że ni musi nosić makijażu. A to że się wstydzisz to normalne. Niektóre kobiety się wstydziły nosić makijaż po raz pierwszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pipietrucha napisał:

Nie wiem czmeu, ale też się z tym spotkałem. Tylko nie od dziewczyny. Kiedyś ciągle męczyła kumpela która u mnie mieskzała. I tłumaczenia, że nie ma ... kobiety się nie da ze mnie zrobić to mówiła, że ona tylko sobioe chciała pomalowac i wszystko zmyje.

No własnie a moja mówi że po prostu że chcę bo wie że będę "pięknie wyglądać" jak ona to zrobi. I jak to było? zgadzałeś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zielona Kura napisał:

Kobita chce się podszkolić. Warto jej mówić że ni musi nosić makijażu. A to że się wstydzisz to normalne. Niektóre kobiety się wstydziły nosić makijaż po raz pierwszy. 

Właściwie to ona bardzo rzadko ubiera makijaż bo ma jakieś uczulenie jak nakłada za często, ale bardzo ładna jest bez. Jedynie to ona paznokcie sobie maluję no i mi właśnie też. Ładnie to robi no ale jestem chłopakiem i czuje się naprawdę dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne całkowicie, że mężczyźni dziś się malują. Nie przejmuj się. To jest męskie na maksa. Do tego jeszcze spódnica i szpilki. Bardzo na czasie i podniecające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×