Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Agu77

Brak miesiączki a negatywny test oraz usg

Polecane posty

Cześć ,

Mam pewne obawy i dlatego chciałam zapytać czy ktoś miał podobną sytuacje. Współżyłam z partnerem jeden raz, dosłownie dwa dni po miesiączce. Niestety obecnie miesiączka spóźnia mi się dwa tygodnie. Zrobiłam kilka testów ciążowych i każdy jest negatywny. Dodatkowo przebadał mnie ginekolog i usg nie pokazało żadnej ciąży. Lekarz stwierdził ,ze powinnam zaraz dostać miesiączkę ( z uwagi na stresujący miesiąc ) . Nie wykryto u mnie żadnych chorób (typu torbiele itp) wiec w takiej sytuacji w jakim czasie może pojawić się miesiączka ? Nigdy w życiu nie miałam takiej sytuacji , i pomimo wizyty u lekarza nie czuje pewności co do tego wszystkiego . Czy możliwe ,ze jednak testy i usg nie wykryło ciąży pomimo spóźniającej się miesiączki o 2 tygodnie ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj jeśli byłaś u lekarza i nie potwierdził ciąży to nie ma co się martwić .Okres może opóźnić się że stresu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciąży nie jesteś. Lekarz by już potwierdził, skoro okresu nie masz dwa tygodnie. Mi aktualnie miesiączka się spóźnia ponad dwa tygodnie. Bodajże 17 dni. Robiłam już testy i bete z krwi kilka dni po spodziewanej. Ujemne. Ciążę można wykluczyć i zostaje czekanie na krwawienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc, moim zdaniem za bardzo sie stresujesz, co tez wplywa na opoznienie okresu. jesli nie  jestes pewna jakie masz dni plodne to wyproboj afrodyte smart. powie ci dokladnie jaki dzis masz dzien owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uspokoj się, a okres przyjdzie. jeśli nie wizyta u ginekologa, do monitorowania cyklu polecam cyclotest mySense 🙂 powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko spokoj cie uratuje. mi tez okres sie raz spoznil 2 tyg wlasnie ze stresu. jesli boisz sie  ciazy to wyprobuj afrodyte smart 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanko! Ostatnio miałam miesiączkę 29.01,,,do dziś okresu nie mam,,, robiłam test ciążowy 4 razy,, wynik negatywny,,, 15,03 zrobiłam beta hcg również nic nie wykazał,, wynik 0,100,,,poszłam do lekarza,, ciąże wykluczył,,, zrobił usg stwierdził że pęcherzyka nie ma,,, dostałam luteinę,,,, dziś mija 4 dzień po odstawieniu i nadal okresu brak,,, ostatnio dużo stresu,,, ale bolą mnie piersi,,,, i plecy w dole,,, tak jak na okres,,, powinnam się martwić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak lekarz mówi, że okres się pojawi, to się pojawi. Duchem Świetym nikt nie jest i dokładnej daty nie poda. Przy rozregulowaniu cyklu ciężko okresli kiedy sie pojawi. Możesz jednak kontrolować regularnie cykle, by wiedzieć kiedy i czy coś się dzieje, ja używam cyclotestera, to jest komputer cyklu, bardzo dokładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×