Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam serdecznie, 

Czy podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych (microgynon) przez 12 dni oraz zastosowaniu prezerwatywy mogę zajść w ciążę? Możliwe iż przesadzam, ale wolę się upewnić.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna na milion zajdzie w ciążę, ale nie dowiemy się do końca czy brała rzeczywiście regularnie i czy były też jakieś inne okoliczności. Jeśli bierzesz pigułki, a i tak się boisz, to bez sensu. Lepiej kontrolować cykle na monitorze jak Cyclotest My Way

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletki, jeśli zaczniemy je brać w pierwszy dzień cyklu działają odrazu, jeśli w jeden z innych dni cyklu powinnismy przez pierwszy tydzień zabezpieczać się dodatkowo. Ponieważ piszesz o 12 dniu 

po 1. Wszystko już powinno się unormować

po 2. Nadal zabezpieczasz się dodatkowo 

po 3. Jeśli nie wystąpiły biegunki/ wymioty ani nie bierzesz leków zagrażających działaniu leku nie powinno się nic stać 

Z moim ponad rocznym doświadczeniem mogę ci powiedzieć, że nie masz czym się martwić. Też przez ten stres przechodziłam, ale zawsze pamiętaj, że masz ochronę i to podwójną. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej nie, jednak jesli sie martwisz to polecam ci zakupic afrodyte smart 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie są bardzo marne szanse. Takie informacje można znaleźć na portalu Naturalna.Płodność. Ja tam często zaglądam, można się sporo dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zamiast prezerwatywy możesz błonę dopochwową caya stosować, dla mnie np. jest to pewniejsza forma mechaniczna ochrony przed zapłodnieniem niż prezerwatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to po co bierzesz tabsy jak uzywasz prezerwatywy? nie szkoda wam kasy? tak jak tutaj ktos wyzej pisal, dla mnie rowniez pewniejsza jest forma mechaniczna tzn wkladka dopochwowa diafragma caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szanse zerowe, jednak jak dla mnie bez sensu brac tabletki i uzywac prezerwatywy, zamiast tabsow moglabys sobie zakupic diafragme caye i miec spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×