Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
navani

Czy spotkał mnie ghosting?

Polecane posty

20 godzin temu, navani napisał:

Zapytałam go dlaczego nie odpisuje i czy czuje się urażony. Ale moje wiadomości wiszą jako nieodczytane...

Pewnie cie zablokowal i dlatego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lolka1975 napisał:

Pewnie cie zablokowal i dlatego. 

No właśnie nie zablokował, sprawdziłam tą opcję z koleżankę i inaczej to wygląda.

Naprawdę wolałabym być zblokowana, przynajmniej bym wiedziała co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, navani napisał:

No właśnie nie zablokował, sprawdziłam tą opcję z koleżankę i inaczej to wygląda.

Naprawdę wolałabym być zblokowana, przynajmniej bym wiedziała co jest grane...

Może nie zablokował, ale wrzucił konwersację z Tobą do " ignorowanych" czy tam do " spamu" i nie widzi Twoich wiadomości. A nawet jak zobaczy to fb Cię o tym nie poinformuje. Mam teraz to samo.

Czy pan ma imię na literkę D. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mirelio napisał:

Może nie zablokował, ale wrzucił konwersację z Tobą do " ignorowanych" czy tam do " spamu" i nie widzi Twoich wiadomości. A nawet jak zobaczy to fb Cię o tym nie poinformuje. Mam teraz to samo.

Czy pan ma imię na literkę D. ?

No jest taka możliwość, choć do tej pory się tak "nie bawił"...

Jest na literkę R.

Skąd wiesz że jesteś w "spamie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale napisałem do kobiety z którą się pokłociłem ponad tydzień temu i od 11.30 wiadomość jest nieodczytana, więc tak podejrzewam. Ale nie wiem, jak to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2021 o 15:20, navani napisał:

Od sierpnia się z kimś spotykam. Układało się różnie, były kłótnie, można powiedzieć, że zerwaliśmy w styczniu ale wyglądało na to, że wracamy do siebie, razem spędziliśmy Walentynki. Po czym on niespodziewanie musiał wyjechać za granicę. Pisaliśmy do siebie prawie codziennie, ale przestał się do mnie odzywać jak mu napisałam, żeby pozdrowił żonę ode mnie. Byłam zła na niego bo się okazało że on dopiero ma się rozwodzić podczas gdy ja byłam przekonana że ma już to za sobą...

Nie odzywa się do mnie już prawie 2 tygodnie, napisałam w międzyczasie ze dwa razy do niego na messengerze w sposób neutralny ale widzę że wiadomości są dostarczone ale nieodczytane. Nie wiem co o tym myśleć, nie robił czegoś takiego do tej pory. Czy tak właśnie wygląda ghosting czy mu coś się stało? Mam ochotę napisać do wspólnego znajomego czy ma z nim kontakt ale nie chcę wyjść na desperatkę...

Ale ty już wyszłaś na desperatkę... do tego bez standardów. Poza tym zdradzający mężowie bardzo często mówią, że będą się rozwodzić, ale tylko tak mówią, by dać kochance ulotną nadzieję...

Jednego baby musicie się nauczyć, mężczyźni znacznie lepiej niż wy potrafią oddzielać seks od uczuć. To, że was obraca i deklaruje, że z żoną mu się nie układa, wcale nie musi być prawdą, on wcale was nie musi kochać, mimo, że zapewnia o tym...

Edytowano przez JonnyDaniels

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi, czy on ją wrzucił w spam, czy po prostu nie czyta z premedytacją tych wiadomości. Bo przecież zapewne byłby ciekaw co ona napisała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JonnyDaniels napisał:

Ale ty już wyszłaś na desperatkę... do tego bez standardów. Poza tym zdradzający mężowie bardzo często mówią, że będą się rozwodzić, ale tylko tak mówią, by dać kochance ulotną nadzieję...

Raczej mi nie wyglądał na zdradzającego męża, od półtora roku jest w Polsce podczas gdy żona została za granicą. Do tego słowa wspólnego znajomego. No ale oczywiście głowy sobie nie dam uciąć...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, navani napisał:

Raczej mi nie wyglądał na zdradzającego męża, od półtora roku jest w Polsce podczas gdy żona została za granicą. Do tego słowa wspólnego znajomego. No ale oczywiście głowy sobie nie dam uciąć...

 

Nie chcę być okrutny w niedzielę, więc zrobię wyjątek i napiszę delikatnie:

zastanów się! czy gdyby mu na tobie zależało trochę... to czy wytrzymałby bez sprawdzania co napisałaś? a jak widać nie ma z tym problemu... myśli ma gdzie indziej, może jakaś nowa gąska się nawinęła, może z żoną się dogadał.... who knows?

😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Jakby był ciekaw to by coś z tą ciszą miedzy nimi zrobił 😉

Nie bądź naiwny. 

Przeczytać może, odpisywać nie musi. Zawsze takie " zakręcone na czyimś tle" baby łechcą ego. Ale skoro nie czyta- to albo ma odwyk od fb, albo wrzucił ją do spamu. Tylko pytanie- czemu nie wywalił ze znajomych, nie zablokował dostepu? Ja kiedyś taką strasznie namolną i chorą kobietę zablokowałem, bo nie chciałem od niej nic czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, JonnyDaniels napisał:

Nie chcę być okrutny w niedzielę, więc zrobię wyjątek i napiszę delikatnie:

zastanów się! czy gdyby mu na tobie zależało trochę... to czy wytrzymałby bez sprawdzania co napisałaś? a jak widać nie ma z tym problemu... myśli ma gdzie indziej, może jakaś nowa gąska się nawinęła, może z żoną się dogadał.... who knows?

😉

Jest jeszcze opcja czytania wiadomości bez klikania na nią tylko rozwinięcie z paska...

Nie widzę też żeby był ostatnio aktywny na FB a do tej pory brał udział w różny webinarach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mirelio napisał:

Przeczytać może, odpisywać nie musi. Zawsze takie " zakręcone na czyimś tle" baby łechcą ego. Ale skoro nie czyta- to albo ma odwyk od fb, albo wrzucił ją do spamu. Tylko pytanie- czemu nie wywalił ze znajomych, nie zablokował dostepu? Ja kiedyś taką strasznie namolną i chorą kobietę zablokowałem, bo nie chciałem od niej nic czytać.

Otóż to, nie zablokował mnie ani nie wywalił ze znajomych...

A 2 wiadomości ode mnie w ciągu 2 tygodni to chyba nie jest namolność..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, navani napisał:

Jest jeszcze opcja czytania wiadomości bez klikania na nią tylko rozwinięcie z paska...

Nie widzę też żeby był ostatnio aktywny na FB a do tej pory brał udział w różny webinarach...

Jak to rozwinięcie z paska? Nie rozumiem. W pasku nie widzisz przecież całości wiadomości, no chyba że ktoś odpisuje zwieźle " OK" albo " bede o 18".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, mirelio napisał:

Jak to rozwinięcie z paska? Nie rozumiem. W pasku nie widzisz przecież całości wiadomości, no chyba że ktoś odpisuje zwieźle " OK" albo " bede o 18".

Na moim telefonie spokojnie widać całe zdanie na pasku a ja się do niego nie rozpisywałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

😄😄😄

życie to wredna suk@!

nic tak nie pozbawia zdrowego rozsądku jak uczucia...

Edytowano przez JonnyDaniels
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, navani napisał:

Na moim telefonie spokojnie widać całe zdanie na pasku a ja się do niego nie rozpisywałam...

No to tak, całe zdanie, ale jak wiadomość zawiera kilka dłuższych zdań- jak ja dziś napisałem, to nie ma takiej możliwości aby odczytać z paska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, mirelio napisał:

No to tak, całe zdanie, ale jak wiadomość zawiera kilka dłuższych zdań- jak ja dziś napisałem, to nie ma takiej możliwości aby odczytać z paska.

A czemu do niej nie zadzwonisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, navani napisał:

A czemu do niej nie zadzwonisz?

Bo mam obawy, że nie odbierze i wtedy wyjdę na mega namolnego. Wiadomość jest póki co nieodczytana, ale dowiedziałem się własnie, ze mozna wiadomość przeczytać i szybciutko odznaczyć jako " nieprzeczytaną", więc może ten Twoj i moja tak robią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, mirelio napisał:

Bo mam obawy, że nie odbierze i wtedy wyjdę na mega namolnego. Wiadomość jest póki co nieodczytana, ale dowiedziałem się własnie, ze mozna wiadomość przeczytać i szybciutko odznaczyć jako " nieprzeczytaną", więc może ten Twoj i moja tak robią. 

Trochę dziecinne gierki...

No ale jest bardziej przyjęte że to facet może być "namolny" niż kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, navani napisał:

Trochę dziecinne gierki...

No ale jest bardziej przyjęte że to facet może być "namolny" niż kobieta...

Przepraszam, zostałem wprowadzony w błąd. Ta opcja tak nie działa, nawet jak odznaczysz  wiadomość jako nieprzeczytaną, to nadawca i tak dostaje info, że ją odczytałeś. Wyprobowałem z bratem teraz. Więc- albo wwalił do spamu, albo nie zagląda na fb. 

Jak chcesz ja mogę do niego napisać z jakimiś głupotami czy łańcuszkami i zobaczyć czy przeczytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mirelio napisał:

Przepraszam, zostałem wprowadzony w błąd. Ta opcja tak nie działa, nawet jak odznaczysz  wiadomość jako nieprzeczytaną, to nadawca i tak dostaje info, że ją odczytałeś. Wyprobowałem z bratem teraz. Więc- albo wwalił do spamu, albo nie zagląda na fb. 

Jak chcesz ja mogę do niego napisać z jakimiś głupotami czy łańcuszkami i zobaczyć czy przeczytał.

W sumie jest to jakiś pomysł, może wyślesz mu zaproszenie do znajomych? Napiszę priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, plan z zaproszeniem na FB się powiódł, wygląda na to, że facet żyje i miewa się dobrze a ja padłam ofiarą klasycznego ghostingu 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam 

Stwierdził że jesteś kłopotliwa i boi się ze narobisz mu problemów i się odciął proste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Cyganka napisał:

Oj tam 

Stwierdził że jesteś kłopotliwa i boi się ze narobisz mu problemów i się odciął proste 

A niby jak mogłabym mu narobić problemów? Nawet nie wiem jak jego żona ma na imię itp. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2021 o 11:24, navani napisał:

A niby jak mogłabym mu narobić problemów? Nawet nie wiem jak jego żona ma na imię itp. 😂

No to facet dał noge I tyle. Ghosting fajnie to określa. Będzie następna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to też spotkało. Po 3miesiącach facet przestał się odzywać. I trwa to już.. 4tydzień,więc pewnie znajomość wg niego zakończona. Tylko nie rozumiem jak dorosłego faceta nie stać na odrobinę kultury i wysłanie chociaż smsa z tekstem "to koniec"? 

Dlaczego facet w wieku 30+obraża się i po każdej kłótni milczy, nigdy nie chce wyjaśniać tego co się stało, nie odezwie się pierwszy? 

Zawsze ja pierwsza wyciągałam rękę na zgodę, ale tym razem tego nie zrobiłam. I on też nie. 

Panowie, dlaczego tak się zachowują niektóre osobniki męskie? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś "złotą radę" jak sobie po takim czymś poradzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.04.2021 o 16:28, Naag napisał:

Ma ktoś "złotą radę" jak sobie po takim czymś poradzić? 

Mi pomogło założenie konta na portalu randkowym, nic co prawda z tego poważnego nie wyszło jak na razie ale oderwałam się myślami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, navani napisał:

Mi pomogło założenie konta na portalu randkowym, nic co prawda z tego poważnego nie wyszło jak na razie ale oderwałam się myślami...

Polecam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×