Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klara 151213

Złe samopoczucie a tabletki anty

Polecane posty

Mam pytanie do was, dziewczyn które też biorą te magiczne pigułki. Być może, któraś z was ma podobnie... ?

Od ponad roku biorę tabletki anty, pół roku temu je zmieniałam na inne. Zaznaczę, że od samego początku towarzyszyły mi skutki uboczne. Po zmianie na inne również. Cykl mi się uregulował (przynajmniej tak myśle) krwawienia występują regularnie (ten sam dzień każdej przerwy) . Jednak od jakiś 2/3/4 miesięcy towarzyszą mi dość dziwne objawy. Boli mnie głowa/ mam zawroty głowy - czasami gdy wstaje mam problem z chodzeniem / występuje coś w rodzaju mdłości, ale dziwnych... bo nie czuje jakbym chciała wymiotować/ jestem rozdrażniona / dobrze się czuje tylko gdy siedzę lub leżę. Zaczęło się od pojedynczych dni teraz występuje częściej. Czy może to być związane z kolejnymi skutkami ubocznymi tabletek? Czy może świadczyć o jakiś niedoborach witamin? Zdarzyło wam się tak? Szczerze mówiąc w pewnej chwili pomyślałam nawet o ciąży, ale mam tak regularne cykle i krwawienia dość obfite, poza tym każda tabletkę biorę co do minuty, zazwyczaj z partnerem zabezpieczamy się również prezerwatywą, i uważam na wszystko co jem i pije czy aby napewno nie zaszkodziło. ( tak jestem przewrażliwiona :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli masz skutki uboczne to tylko konsultacja z lekarzem. byc moze te tabletki nie sa dla ciebie. jednak jaki sens stosowania tabletek i prezerwatyw? jesli sie panicznie boisz ciazy to sprobuj afrodyte smart. jeden zakup a bedziesz miala codziennie wiadomosc czy jestes plodna czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zawsze zmienić metodę antykoncepcji, ja korzystam z objawowo-termicznej na komputerze cyklu cyclotest myway. Dla mnie super, tobie też się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, vantiel napisał:

jesli masz skutki uboczne to tylko konsultacja z lekarzem. byc moze te tabletki nie sa dla ciebie. jednak jaki sens stosowania tabletek i prezerwatyw? jesli sie panicznie boisz ciazy to sprobuj afrodyte smart. jeden zakup a bedziesz miala codziennie wiadomosc czy jestes plodna czy nie

Ile jeszcze bedziesz reklamowac te posrana afrodyte smart 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Einefremde napisał:

Ile jeszcze bedziesz reklamowac te posrana afrodyte smart 

czemu posrana? polecam dziewczynom , ktore sie staraja o ciaze i ktore tak jak tutaj obawiaja sie ciazy. moze akurat komus to bardziej przypasuje niz tabletki czy prezerwatywy? troche kultury xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, vantiel napisał:

czemu posrana? polecam dziewczynom , ktore sie staraja o ciaze i ktore tak jak tutaj obawiaja sie ciazy. moze akurat komus to bardziej przypasuje niz tabletki czy prezerwatywy? troche kultury xd

W kolko to samo gledzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób morfologię krwi z panelem na witaminy, jeśli się nad tym zastanawiasz. Potrzebujesz danych. Tabletki rzeczywiście mogą dawać sporo skutków ubocznych. Kwestia indywidualna organizmu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2021 o 18:52, Einefremde napisał:

W kolko to samo gledzisz

Tak, zebys wiedziała. Sama brałam tabletki ale źle się czułam i odkryłam Afrodytę. Ja akurat używam testera bo mi tak wygodniej. I będę polecac każdej kobiecie ktora ma problem bo wiele nie zna tego wynalazku. Jeśli cie to boli to po prostu nie czytaj, ot co.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dłuższą metę to komputer cyklu może taki profesjonalny. Cyclotest MyWay jest bardzo porządny, wyznaczanie dni płodnych jest możliwe też przy nieregularnych cyklach, więc super opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najwidoczniej tabletki sie u ciebie nie sprawdzaja, zreszta nie dziwie sie - to loteria. tak jak tutaj mowi poprzedniczka, mozesz wyprobowac cyclotest my way ktory Ci po temperaturze bedzie wyznaczal cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×