Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
downhiil

kto bardziej sie przywiazuje kobieta czy facet?

Polecane posty

Gość TakaTamJedna... 😎
1 godzinę temu, Druhu napisał:

Nie było pytania. Trochę odleciałaś  z tą chorobą, kobietom wystarczy że partner straci pracę, więc w pakiecie traci kobietę. Nie pytam co ty byś zrobiła, bo to rodzaj abstrakcji jak Kitek i Niburdiama. Pytanie na zasadzie kiedy w trójkę wylądujecie na marsie 

Myślę, iż daleko mi do ich „inteligencji”... odpowiadając na twoje wywody; kobietom wystarczy kochający facet, a nie jego zarobki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
17 godzin temu, TakaTamJedna... 😎 napisał:

Myślę, iż daleko mi do ich „inteligencji”... odpowiadając na twoje wywody; kobietom wystarczy kochający facet, a nie jego zarobki. 

Kochać to nie znaczy zawsze to samo. Wiedziałaś, że istnieją związki gdzie ludzie rzucają w siebie talerzami, kłócą non stop, ale jak przychodzi noc, to są dla siebie w łóżku jak złoto, topią się niesamowicie. I to latami potrafią tylko z tego powodu ze sobą żyć, choć nie ma w tym nic z tego co masz na myśli, pisząc o kochającym facecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie miłość. To zwykłe uzależnienie od adrenaliny i dobrego seksu. Niektórym wystarczy dobry spust, a to że "związek" polega na sinusoidzie uczuciowej maja w wuju. Ale to patologia tak czy shłak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

To nie miłość. To zwykłe uzależnienie od adrenaliny i dobrego seksu. Niektórym wystarczy dobry spust, a to że "związek" polega na sinusoidzie uczuciowej maja w wuju. Ale to patologia tak czy shłak.

Bez seksu nie ma miłości. Bez pożądania, namiętności, pragnień. Widocznie nie byłaś jeszcze w takim związku, gdzie mogłaś się w tym zakresie rozwinąć i zobaczyć jak ważne są twoje potrzeby. A takich par, których trzyma przy sobie seks jest całkiem sporo i potrafią żyć ze sobą wiele lat. Wiesz dlaczego trudno im się rozstać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Druhu napisał:

Bez seksu nie ma miłości. Bez pożądania, namiętności, pragnień. Widocznie nie byłaś jeszcze w takim związku, gdzie mogłaś się w tym zakresie rozwinąć i zobaczyć jak ważne są twoje potrzeby. A takich par, których trzyma przy sobie seks jest całkiem sporo i potrafią żyć ze sobą wiele lat. Wiesz dlaczego trudno im się rozstać? 

Mam swoje zdanie. Ty swoje. Whateva. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, malinka 123 napisał:

Przywiązuje się mocniej ten, któremu bardziej zależy.

A może ten kto jest na gorszej pozycji i będzie miał trudniej poznać kogoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Druhu napisał:

Wiesz dlaczego trudno im się rozstać

Przyzwyczajenie, niechęć do trudnych zmian, strach przed samotnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, BoniBluBabciaBandzior napisał:

Mam swoje zdanie. Ty swoje.  

No i mam nadzieje, że  chociaż za to zaczniemy się w końcu szanować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, Lady S napisał:

Przyzwyczajenie, niechęć do trudnych zmian, strach przed samotnością?

To też jest ważne, ale co innego w takim złocie jest najważniejsze. Użyj logiki, skoro łączy ich jedno, to jaką mają gwarancję, że ktoś w nowym związku da z siebie wszystko co aktualny obiekt pożądania i będzie to tak współgrało jak my na privie 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, malinka 123 napisał:

Dlaczego zakładamy że w związku jest ktoś na gorszej pozycji? 

Bo ktoś w związku  zwykle prędzej czy później przyjmuję większą odpowiedzialność i staje się głową "rodziny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
2 minuty temu, BoniBluBabciaBandzior napisał:

W końcu? Wtf.

Życzenie mi walenia konia przed snem zamiast spokojnej nocy, nie jest przejawem okazywania szacunku 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Druhu napisał:

Życzenie mi walenia konia przed snem zamiast spokojnej nocy, nie jest przejawem okazywania szacunku 😁

Przerabianie cudzych wypowiedzi na własną modłę także. Zresztą mam gdzieś twój szacunek. Co mi po nim? Gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
Przed chwilą, malinka 123 napisał:

Hmm, a gdyby tak dwie osoby stały na jednym poziomie drabiny  i obydwie przejawialy odpowiedzialnosc.To chyba lepiej niż jak ktoś jest wyżej  w hierarchii.

Zawsze lepiej kiedy obu stronom zależy i się starają, ale chyba nie wierzysz że ludzie są sobie równi? Ja mogę być np lepszy w łóżku, a ty w gotowaniu, robieniu zakupów i da się to pogodzić?  😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Druhu napisał:

Zawsze lepiej kiedy obu stronom zależy i się starają, ale chyba nie wierzysz że ludzie są sobie równi? Ja mogę być np lepszy w łóżku, a ty w gotowaniu, robieniu zakupów i da się to pogodzić?  😋

Pomarzyć dobra rzecz. Generalnie ludzie coraz mniej się przywiązują. Płytkie związki bez emocji ,bo ogólne przyzwolenie i duże możliwości poznania nowych osób .Co za tym idzie przykre doświadczenia i strach przed zaangażowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
1 minutę temu, Sofi napisał:

Płytkie związki bez emocji ,bo ogólne przyzwolenie i duże możliwości poznania nowych osób

To wolałabyś żeby przyzwolenia nie było? Przecież te duże możliwości są też szansą dla Ciebie. Chyba, że z żalem to piszesz i szukasz wyższych uczuć, a przez takie obyczaje masz trudniej,  wtedy trochę rozumiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaTamJedna... 😎
2 godziny temu, Druhu napisał:

Kochać to nie znaczy zawsze to samo. Wiedziałaś, że istnieją związki gdzie ludzie rzucają w siebie talerzami, kłócą non stop, ale jak przychodzi noc, to są dla siebie w łóżku jak złoto, topią się niesamowicie. I to latami potrafią tylko z tego powodu ze sobą żyć, choć nie ma w tym nic z tego co masz na myśli, pisząc o kochającym facecie. 

Idź odpocznij 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Druhu napisał:

To wolałabyś żeby przyzwolenia nie było? Przecież te duże możliwości są też szansą dla Ciebie. Chyba, że z żalem to piszesz i szukasz wyższych uczuć, a przez takie obyczaje masz trudniej,  wtedy trochę rozumiem. 

Zapewniam ,że nie masz potrzeby martwić się o mnie .Ilość, rzadko idzie w parze z jakością .Generalnie cieszę się ,że możliwości są duże ,jak ktoś nie chce nie korzysta proste ,stwierdzam fakt. Mając małe doświadczenie ,też można mieć złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Druhu
3 godziny temu, Sofi napisał:

Zapewniam ,że nie masz potrzeby martwić się o mnie .Ilość, rzadko idzie w parze z jakością .Generalnie cieszę się ,że możliwości są duże ,jak ktoś nie chce nie korzysta proste ,stwierdzam fakt. Mając małe doświadczenie ,też można mieć złe.

Ilość idzie z doświadczeniem, przynajmniej tak twierdzą niektóre seksualne lebiegi, które kochanka szukają, bo myślą że zostanie dla nich nauczycielem i jego maraton po kobietach skończy się właśnie na niej 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Druhu napisał:

Ilość idzie z doświadczeniem, przynajmniej tak twierdzą niektóre seksualne lebiegi, które kochanka szukają, bo myślą że zostanie dla nich nauczycielem i jego maraton po kobietach skończy się właśnie na niej 😁

Tak ,a kochanek też okazuje się seksualną lebiegą ,choć gada jak autor kamasutry

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×