Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
T8T

O co może jej chodzić ? Pytanie do dziewczyn

Polecane posty

2 godziny temu, T8T napisał:

Nie podrywam dziewczyn dla rozrywki, nie jestem typem podrywacza, pomimo że dziewczyny często same się do mnie garneły, jeśli mam być szczery to rzadko mi SiE jakakolwiek dziewczyna podoba, może nawet wyglądać jak miss Polonia, ale jeżeli nie ma tego czegoś w sobie to nawet nie zaczynam gadki. Nie umiem tego opisać, ale ona właśnie to coś w sobie miała, coś co zaczęło mnie do niej ciągnąć.

Ale co to jest to coś według ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, wera_nikka napisał:

Ale co to jest to coś według ciebie? 

Kurcze no nie umiem tego opisać, jest coś w niej co mnie do niej ciągnęło, jeżeli spodziewadsz się odpowiedzi miała ładną buzie albo zgrabne nogi no to nie o to mi chodziło pisząc że ma coś w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2021 o 10:23, T8T napisał:

Kiedyś w zartach jej zaproponowałem, ale ona tez to w żart obróciła, więc potem juz nie probowalem, a ostatnio miałem z nią małą spinę i się narazie do niej nie odzywam, bo mnie wnerwila, kiedyś słyszałem od koleżanek, że niektóre dziewczyny tak mają, że gdy facet się im zaczyna podobać to nie chcą dac tego po sobie poznać i robią się obojętne, unikają wzroku itp, sprawdzają go czy mu zależy czy tak od czapy je po prostu podrywa, ale nie wiem jak duży odsetek Dziewczyn tak ma.

Jak dbasz tak masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sofi napisał:

Jak dbasz tak masz

Możesz jaśniej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, T8T napisał:

Możesz jaśniej? 

Jak Jej nie traktujesz poważnie nie oczekuj ,że będzie Jej zależało bo niby na czym

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, T8T napisał:

Kurcze no nie umiem tego opisać, jest coś w niej co mnie do niej ciągnęło, jeżeli spodziewadsz się odpowiedzi miała ładną buzie albo zgrabne nogi no to nie o to mi chodziło pisząc że ma coś w sobie

Rozumiem o co ci chodzi...jednym słowem jest między wami chemia....Możliwe, że ona też czuje to samo ale myśli, że nie traktujesz jej poważnie i stąd te akcje. Może spróbuj z nią poprostu pogadać.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×